Branky: 49. Hotař M., 52. Čagánek P. - 40., 44. Černoch M., 15. Kordula T.
ŽK: 55. Hotař M., 60. Plevák L., 70. Lahola I. - 42. Březina P., 55. Březina T., 58. Martykán M., 66. Kotek R.
Diváci: 120.
Rozhodčí: Bohumil Čikl - Zdeněk Tománek (laik), Jaroslav Bednařík (laik).
Břestek: Hurdes V. - Slavík Z., Rýdl L., Plevák L., Mrva M. (82. Stuchlík J.), Lahola I., Hotař M., Frühauf R., Dvořáček R., Durmiševič E. (50. Vojtěšek J.), Čagánek P. Trenér: Petr Sonntag.
Polešovice: Andrýsek J. - Martykán M. (89. Pavela M.), Korvas R., Kordula T., Janík Z., Janík M., Dvouletý L., Černoch M., Březina T. (85. Tringela J.), Březina P., Běhávka J. (59. Kotek R.). Trenér: Radek Svoboda.
V Břestku začali první pločas lépe hosté, což vyjádřili také brankami. Nejprve v 15. minutě Kordula na čtyřikrát dorážel míč do branky, až se mu to podařilo když domácí zadáci se na něj jen dívali... Břestečtí své šance nevyužili a tak se ke konci poločasu dostali ke slovu opět hosté. Ve 40. minutě se z tresňáku nádherně trefil Černoch a o čtyři minuty tentýž hráč zakončil své sólo na poločasových 0:3. Do druhé půle vlétli domácí s velikou chutí a Hotař už ve 49. minutě snížil na 1:3. Čagánek v 59. minutě z trestného kopu dal kontaktní branku a zadělal na drama. Další veliké šance ale domácí už spálili, hosté se věnovali hodně debatám s rozhodčím, své těsné vítězství, ale se štěstím uhájili.
Nejlepší hráči: Petr Čagánek - Tomáš Kordula

H. Němčí - Nivnice 2:2 (1:2)
Branky: 32. Zámečník J., 71. Tureček M. - 11. Máčalík J., 17. Velecký V.
ŽK: 47. Jančařík F. - 32. Ligas P., 75. Bachůrek P.
Diváci: 300.
Rozhodčí: Václav Mahdal - Radovan Máčalík (laik), Václav Tomanec (laik).
H. Němčí: Rybnikář P. - Zámečník J., Uhříček M., Tureček P. (46. Velecký D.), Tureček M., Svadbík J., Kadlček V., Jančařík F., Cmol M., Bobčík D. (86. Huňka V.), Bahula L. Trenér: Lubomír Zámečník.
Nivnice: Koktavý L. - Velecký V., Plessner O. (46. Krajčovič Z.), Michalec J., Máčalík J. (87. Straňák L.), Ligas P., Ligas L., Karlík J., Bortel L., Boďa M., Bachůrek P. Trenér: Ladislav Kalina.
Hosté před velkou návštěvou začali lépe a už v 11. minutě šli do vedení zásluhou Máčalíka, který ve skrumáži prostřelil domácí obranu. O šest minut se opět měnilo skóre, když Velecký nádhernou střelou zvýšil na 0:2. Všichni přítomní mysleli, že hosté budou navyšovat brankový příděl, ovšem mýlili se. Ve 32. minutě domácí udeřili, Zámečník nevídanou střelou z velké dálky překonal Koktavého 1:2. Hra se vyrovnala a poločas se dohrál mezi šestnáctkami. Ve druhém poločase Nivničané znovu udeřili, ale Veleckého střela šla do tyče a Boďovu střelu zlikvidoval Rybnikář. Domácí se vyrovnání dočkali v 71. minutě, kopali přímý kop, k míči se postavil Marek Tureček a obstřelil zeď. Domácí skórovali i v 75. minutě, pro ofsajd branka uznána nebyla, přesto si domácí bodu nad vedoucím celkem mohou cenit. Toto utkání spadalo do poháru ČMFS, na penalty vyhráli hosté 6:7.
Nejlepší hráči: Petr Rybnikář - Jan Michalec

Košíky - Kostelany n. M. 1:3 (0:2)
Branky: 82. (p) Urbanec M. - 5. Mojžíš Ju., 12. Vávra V., 63. Marek D.
ŽK: 26. Urbanec M., 54. Přílučík M., 56. Poháněl J., 70. Bémer Z. - 72. Vávra V., 75. Šimík D., 82. Vávra J.
Rozhodčí: Josef Chramcov - Antonín Mikulec (laik), Josef Rychlík (laik).
Košíky: Pól R. - Večeřa T., Urbanec M., Uherka Z., Šlechta Z. (65. Mihal A.), Přílučík M., Poháněl K., Poháněl J. (77. Janováč Z.), Ovsík M. (46. Vojtek P.), Fedor J., Bémer Z. Trenér: Michal Urbanec.
Kostelany n. M.: Vávra J. - Ventrča J. (62. Chmelař D.), Vávra V., Šťastný P., Šimík D., Panáček R. (90. Tomášů M.), Mojžíš Ju., Mojžíš Jo., Marek D. (78. Dvouletý R.), Horký L., Gabriel P. Trenér: Martin Vávra.
Hosté začali svižně a již v 5. minutě po chybné rozehrávce brankáře otevřel skóre hostující Julius Mojžíš - 0:1. Hosté nadále pokračovali v tlaku a po pěkné střele ze dvaceti metrů do horního rohu branky krásnou střelou upravil na 0:2 Vávra. Domácí se pak snažili o vyrovnání hry, měli několik slibných akcí, které ale nedotáhli do konce. Ve druhém poločase se hrál vyrovnaný fotbal, hosté po rychlé akci v 63. minutě vystřelili na bránu, brankář vyrazil míč pouze před sebe a dobíhající Marek dorazil míč hlavou do brány 0:3. Domácí se nevzdávali, bojovali a v 82. minutě snížili na 1:3 brankou z pokutého kopu za podražení domácího útočníka brankářem.
Nejlepší hráči: Zdeněk Šlechta - Julius Mojžíš

Mařatice - Os. Lhota 2:3 (1:1)
Branky: 16. Kroča M., 75. Tyl V. - 34. Zbořil F., 57. Bachan O., 72. Jurčeka J.
ŽK: 81. Vaněk R., 90. Mařák R. (Mařatice).
Rozhodčí: Milan Katrňák - Čeněk Milar (laik), Petr Hanáček (laik).
Mařatice: Matoušek O. - Zedek J., Vyorálek D., Vaněk R., Tyl V., Šenk P., Prekop D., Kubíček P. (60. Janků A.), Kroča M., Kovács L. (68. Mařák R.), Knapčík M. Trenér: Václav Chvojka.
Os. Lhota: Šicha Z. - Zbořil F., Štergenich P., Štergenich J., Radoch P. (76. Machala J.), Pešík E., Kusák M., Kotačka O., Jurčeka J., Doležal M., Bachan O. Trenér: Josef Dominik.
Utkání mužstev z popředí tabulky bylo od první minuty bojovné. Domácí šli do vedení v 16. minutě zásluhou Kroči, který hlavou otevřel skóre na 1:0 po rohu Šenka. Ve 30. minutě mohl skórovat Kroča, ovšem jeho dělovka šla přímo do Šichovi náruče. O čtyři minuty později hosté srovnali, Zbořil centroval a míč skončil v síti k překvapení všech přítomných. Ve 40. minutě prošel obranou Kroča, míč poslal vedle branky. V 57. minutě dostal hosty do vedení Bachan střelou do prázdné branky. V 70. minutě Jurčeka mohl zvýšit, jeho lob skončil na břevně a dorážka šla vedle. O dvě minuty později zvýšil Jurčeka na 1:3 bodlem po závaru ve vápně. Poslední branka padla v 75. minutě a autorem byl domácí Tyl po centru Šenka.
Nejlepší hráči: Vlastimil Tyl - Filip Zbořil

Nezdenice - Vlčnov 5:1 (2:0)
Branky: 2., 48. Sviták P., 75., 76. Šašinka O., 21. Skočovský D. - 61. Zlínský A.
ŽK: 41. Gabrhel R., 56. Kociňák J. - 14. Konečný R., 72. Bartošek J.
Rozhodčí: Tomáš Mlček - Petr Vápeník (laik), Jan Javor (laik).
Nezdenice: Lux R. - Valtr L., Uličník J., Šašinka O., Sviták P. (69. Jančařík J.), Suchý R., Skočovský D., Mikliš M., Kolínek L., Kociňák J., Gabrhel R. (63. Marek P.). Trenér: Jaroslav Kociňák.
Vlčnov: Hlaváček V. - Zumr J., Zlínský A., Mikulinec P., Mikulec K., Leško I. (49. Kašpařík Pe.), Křapa L., Koníček J., Konečný R., Kašpařík Pa., Bartošek J. Trenér: Ivo Šimčík.
Úvod vyšel lépe domácím, kteří se už ve 2. minutě ujali vedení. Po cetru Šašinky střílel Sviták. Ve 21. minutě zvyšoval na 2:0 z voleje Skočovský. Domácí měli i další příležitosti, ale do poločasu se jim skórovat už nepodařilo. Ve 48. minutě přidal Sviták svůj druhý gól, který krásně zužitkoval přihrávku Skočovského. Domácím trojgólový náskok postačil a hodně polevili z tempa. Toho využili hosté, kdy krásnou ranou z 25 metrů snižoval Zlínský. Nezdenice odpověděly v 75. minutě, kdy Šašinka postupoval z pravé strany, chtěl přihrávat Skočovskému, ale míč skončil přímo v síti. Hned o minutu později centroval Šašinka z pravé strany a míč opět zapadl za záda hostujícího gólmana. Domácí si už výsledek pohlídali.
Nejlepší hráči: Oldřich Šašinka - Aleš Zlínský

Traplice - Hluk B 2:2 (1:1)
Branky: 23. Kubina T., 79. Obdržálek M. - 10. Miroš J., 59. Hanák R.
ŽK: 26. Kamarád J. - 11. Loutocký E., 57. Chytil R.
Diváci: 78.
Rozhodčí: Lukáš Mikulka - Roman Obdržálek (laik), Pavel Vaculík (laik).
Traplice: Vávra J. - Trávníček V., Slavík J., Polách O., Merta Z. (59. Košař J.), Matoušek M., Kubina T. (64. Obdržálek M.), Kotyza R., Kolínský T., Kamarád J., Polách R. (89. Daněk O.). Trenér: Radek Pekárek.
Hluk B: Kovařík F. - Tinka Z., Tinka T., Straka L., Miroš J., Loutocký E. (53. Chytil M.), Klabačka J., Janča P., Chytil R., Hrdina I. (82. Straka J.), Hanák R. Trenér: Zdeněk Horák.
Celé utkání diváci neviděli žádné vyložené šance, jelikož se hrálo od šestnáctky po šestnáctku. Ve 3. minutě přihrával Merta Kolinskému ten vystřelilí z 25. metrů, ale brankář vyrázil na rohový kop. V 10. minutě se hosté dostali k první šanci a hned se dočkali branky, když Miroš vystřelil z velkého vápna a dal branku na 0:1. Ve 23. minutě zaspala hostující obrana a Kubina k tyči dal branku na 1:1. V 54. minutě Miroš z 25 metrů vystřelil dělovku, ale ta skončila nad bránou. V 59. minutě centroval Miroš z levé strany, uvolnil se Hanák, který poslal hosty do vedení na 1:2. V 79. minutě Kamarád v půli hřiště poslal nádherný míč Obdržálkovi, který srovnal na 2:2. Remíza byla zasloužená.
Nejlepší hráči: Jiří Vávra - Filip Kovařík

Uh. Ostroh - Drslavice 2:1 (0:0)
Branky: 58. Mrkva T., 64. Herák K. - 59. Orlovský M.
ŽK: 55. Knotek Ant. - 54. Přecechtěl P. ml.
Rozhodčí: Roman Bednář - Miloš Miřínský (laik), Antonín Věrný (laik).
Uh. Ostroh: Mrkva J. - Vlk M., Raštica M. (88. Horák M.), Mrkva T., Kunovjánek M., Kovařík M., Knotek Ant. (55. Lopata M.), Hlůšek Š. (77. Vaněk S.), Herák K., Durna M., Čápek J. Trenér: Pavel Vlk.
Drslavice: Hroch M. - Vystrčil M., Vacula P., Šobáň J. (46. Věrný R.), Přecechtěl P. ml., Orlovský M., Mikulinec R., Mikulec T., Machálek J., Machálek I., Hroch V. Trenér: Přemysl Přecechtěl.
Zápas se odehrával na dobře připraveném terénu spíše ve středu hřiště a mnoho šancí se během utkání neurodilo. Největší šanci měli hosté ve 40. minutě, ale Šobáň i Vystrčil svoje příležitosti zahodili a nebo je zneškodnil brankář. Ve druhém poločase se obraz hry nezměnil až do 58. minuty, kdy vedení domácích zajistil Tomáš Mrkva - 1:0. Hosté však o minutu později srovnali stav po rohovém kopu, kdy hlavou skóroval Orlovský - 1:1. Tento stav se zdál být spravedlivý pro obě družstva, ale v 64. minutě k levé tyči usměrnil míč Herák a strhl spíše šťastné vítězství na stranu domácích - 2:1. Utkání by slušela spíše remíza.
Nejlepší hráči: Štěpán Hlůšek - Martin Orlovský