Nivnické štěstí i smůla v závěru, nemají ani bod

Slovácko Sport 02 / 10 / 2014

Dol. Němčí - Jaroslavice 4:0 (4:0)
 Domácím vyšel první poločas, v 9. min. a 13. min. dali branky Krchňáček a T. Kadlček. Když v 17. min. dal T. Stojaspal třetí branku, hra hostí se zhroutila. Ve 37. min. Zimčík proměnil penaltu, která se kopala po faulu golmana, za což uviděl červenou kartu. Na zbytek zápasu musel do brány hráč, ale domácí toho nedokázali využít.
Bojkovice - Březolupy 5:0 (3:0)
 V první půli domácí na hrací ploše hráli prim a už v první min. se radoval z gólu Šiška, ve 23. min. přidal druhý gól Varga a v závěru půle upravil na 3:0 Hladík. Hosté se po hodině hry zvedli a vytvořili si několik možností ke snížení, ale střelecky se jim nedařilo. Na straně domácích v 73. min. zvýšil náskok Banasík a v 77. min. byl pro faul vyloučen hostující golman, do brány se postavil kapitán Kundrt, ale nařízenou penaltu brankář domácích Mendl proměnil.
Hluk - Mladcová 1:3 (0:1)
 Hosté byli v první půli aktivnější a po zásluze ji vyhráli brankou Juliny. Po přestávce se čekal nápor domácích, ale opak byl pravdou, hosté pokračovali v aktivní hře a Jurčíkem přidali druhou branku. Jiskřičku naděje vykřesal po trestném kopu J. Machala, ale hosté pozorně bránili a v samém závěru zkušený Jaroš hlavou pečetil výhru hostí.
Strání - Osvětimany 1:0 PK
 Ještě loňskou sezonu účastníci I. B třídy předvedli velmi dobré výkony. Po vyrovnané hodině hry převzali taktovku domácí, ale z řady šancí se ani jedna neujala. Hosté hráli na brejky, s těmi si však domácí zadáci věděli rady. V penaltách měli více štěstí domácí.
Nedachlebice - Újezdec 4:0 (3:0)
V prvních třiceti minutách domácí předvedli excelentní výkon, z pěti tutovek získali dvoubrankové vedení. Hosté ale nerezignovali a dostali se taktéž do dvou vyložených šancí, ty nedali a domácí je za to potrestali brankou „do šatny“. Po přestávce domácí taktickou hrou drželi hosty na uzdě a nepustili je do žádného tlaku. Branky: Sedlář 2, Kaňovský, Ryška.
Žalkovice - Nivnice 2:1 (0:0)
Hosté sehráli velmi smolné utkání, ve kterém si udržovali mírnou převahu. Od 53. min. dotahovali náskok domácích, to se jim podařilo zásluhou Straňáka v 89. min. Když už se zdálo, že o všem rozhodnou penalty, domácí Vlk dal v 90. min. vítěznou branku.
Kvasice - O.N.Ves 6:0 (5:0)
Hosté v první půli zcela propadli, neboť inkasovali „rukavici“. Po přestávce domácí brankostroj zastavili a prosadili se už pouze jednou
Dohrávka 6. kola: Nedachlebice - Žalkovice 4:1 Faldyna 2, Sedlář, Chaloupka - Ducia