Nivnické trápení stále pokračuje

Slovácko Sport 16 / 10 / 2014

Dol. Němčí - Kvasice 1:3 (0:1)
Domácí měli velké problémy se sestavou a to bylo na jejich hře znát. Ve slabé první půli hosté ve 45. min. zakončili úspěšně rychlý brejk, když se prosadil Vojtášek. Po změně stran se kvalita hry zvedla, hosté byli aktivnějším celkem a v 58. min. přidal druhou branku Dudkevič. V 86. min. se uplatnil Prešnajder - 0:3, za domácí zkorigoval stav v 90. min. Šmehlík
Bojkovice - Jaroslavice 0:1 (0:1)
 V první půli se hrálo většinou mezi šestnáctkami a jediná branka padla po nedorozumění domácí obrany, chybu potrestal Švach. Ve druhé půli měli domácí trvalou převahu, ale přes zhuštěnou obranu se hráči nedokázali prosadit, s blížícím se koncem zápasu byla jejich hra křečovitá a hosté si překvapivě odvezli všechny body.
Hluk - O. N. Ves 3:1 (3:1)
Už ve 3. min. proměnil Bihári penaltu a nasměroval domácí k vítězství. V 10. min. sice hostující Straka hlavou vyrovnal, ale ve 25. min. O. Machala opět poslal Hlučany do vedení. Domácí byli lepším mužstvem a ve 40. min. výstavní střelou z trestného kopu udělal tečku za dobrou první půlí Penner. Ve druhé půli domácí Penner neproměnil penaltu a Bihári s Machalou své šance odmítli. Hosté hrozili z ojedinělých brejků, ale vyložené šance z nich nebyly.
Strání - Březolupy 4:1 (0:0)
 V první bezbrankové půli měli hosté více šancí. Po přestávce dali domácí rychlou branku a od tohoto momentu začali svého soupeře přehrávat. Hosté sice dali v 80. min. kontaktní branku, ale závěr patřil zase domácím, kteří dvěma brankami pojistili svou výhru. Branky: Frühauf 2, Hráček, Machala - Greguš.
Nedachlebice - Mladcová 1:3 (1:2)
Domácí se ujali vedení ve 21. min. Sedlářem, ale nekoncentrovaná obrana v téže minutě inkasovala vyrovnávací branku z kopačky Jaroše. Ve 35. min. přidal druhou branku hostí I. Konečný. Druhou půli začali domácí náporem a promarnili tři šance. Ve 49. min. uviděl červenou kartu hostující Lebánek, ale domácí početní převahu nevyužili, naopak v 86. min. inkasovali potřetí.
Žalkovice - Osvětimany 2:1 (0:1)
Do přestávky kralovali na hrací ploše hosté a zaslouženě vedli brankou Horňáka. V závěru se ale Štěstěna přiklonila na stranu domácích, kteří v 81. min. nejprve srovnali náskok Kubíkem, a když už se všichni připravovali na penalty, tak se do míče opřel domácí Horák a výstavní střelou zajistil Žalkovickým tři body.
Nivnice - Újezdec 2:4 (2:0)
Zasloužené vedení domácích z první půle mohl v úvodu druhé půle navýšit Slezáček, ale tisíciprocentní šanci odmítl. To se domácím krutě vymstilo, hosté dokázali po hodině hry během patnácti minut dokonale otočit stav a svou výhru v závěrečné minutě ještě pojistit. Domácí tak nadále čekají na první letošní výhru. Branky: Janků, Straňák - Hruboš, Velecký 2, Coufalík.