Branky: 87. Vystrčil M. - 32., 82. (p) Lukeš P., 16. Ligas L., 76. Bortel L.
Diváci: 180.
Rozhodčí: Zbyněk Vlčnovský - Antonín Věrný (laik), Václav Tomanec (laik).
Drslavice: Hroch M. - Vystrčil M., Šobáň J., Ševčík P. (71. Dýmal P.), Orlovský M., Machálek J., Machálek I., Kupec M., Kopták R., Hroch V., Přecechtěl P. Trenér: Přemysl Přecechtěl.
Nivnice: Koktavý L. - Velecký V., Plessner O. (79. Krajčovič Z.), Michalec J., Máčalík J., Lukeš P., Ligas L., Karlík J. (82. Popelka P.), Bortel L. (85. Smýtal J.), Boďa M., Bachůrek P. Trenér: Ladislav Kalina.
Před slušnou diváckou kulisou nastoupili domácí v kombinované sestavě a čisté konto proti posílené Nivnici udrželi do 16. minuty, kdy technickou střelou otevřel skóre utkání Libor Ligas. Ve 32. minutě se v šestnástce dostal k míči Lukeš, který nedal domácímu brankáři šanci - 0:2. Ve druhé půli nechali hosté zkušeně kombinovat domácí na jejich polovině a vyráželi do nebezpečných brejků. V několika případech podržel domácí gólman Hroch, který však na odvážný průnik Bortela v 76. minuty byl krátký. V 82. minutě byl faulován jeden z nivnických hráčů a z následné penalty upravil na 0:4 Lukeš. Domácí zahrozili Přecechtělem, který trefil tyč a v 87.minutě byl důrazný v pokutovém území Vystrčil, který vstřelil čestný úspěch drslavických.
Nejlepší hráči: Vladimír Hroch - Petr Lukeš

Hluk B - H. Němčí 4:0 (1:0)

Branky: 73., 83. Miroš J., 4. Hanák R., 64. Machala O.
ŽK: 36. Svadbík J., 88. Fábry J. (H. Němčí).
Rozhodčí: Tomáš Mlček - Marek Chytil (laik), Petr Kadlček (laik).
Hluk B: Kovařík F. - Miroš J., Machala O., Klabačka J., Janča P., Chytil R., Hrdina I. (87. Kostelanský J.), Horák Z., Hanák R. (63. Miroš P.), Bachánek O. (59. Straka L.), Říha J. Trenér: Zdeněk Horák.
H. Němčí: Rybnikář P. - Zámečník J., Tureček P., Tureček M., Špaček K. (61. Huňka V.), Svadbík J. (47. Váňa E.), Jančařík F., Fábry J., Cmol M., Borýsek L., Bobčík D. Trenér: Lubomír Zámečník.
Sousedské derby začali lépe domácí, kdy se už ve 4. minutě trefil mladý záložník Hanák. Domácí mohli vedení navýšit, ale jejich pokusy končily nad bránou Rybníkáře. Hra se postupem času vyrovnala, hrálo se převážně mezi šestnáctkami. Druhý poločas začal opět vyrovnaně, ale s přibývajícími minutami přebírali domácí otěže zápasu. V 68. minutě se trefil nádhernou patičkou Ondřej Machala, kterou mu pochválil i překonaný gólman. V 73. minutě navýšil na 3:0 Jan Miroš a o deset minut později přidal i svůj druhý gól a pečetil na konečných 4:0. Ve zbytku utkání si už domácí zkušeně vedení ohlídali.
Nejlepší hráči: Ondřej Machala - Jan Fábry

Kostelany n. M. - Nezdenice 1:2 (0:1)
Branky: 47. Marek D. - 33. Šašinka O., 67. Lux R.
ŽK: 52. Kolínek L., 79. Valtr L. (Nezdenice).
Diváci: 150.
Rozhodčí: Tomáš Tureček - Petr Šťastný (laik), Petr Vápeník (laik).
Kostelany n. M.: Blažek A. - Ventrča J., Vávra V., Šimík D., Panáček R. (75. Černý R.), Mojžíš Ju., Mojžíš Jo., Marek D., Horký L., Gabriel P., Dvouletý R. (53. Dvouletý J.). Trenér: Martin Vávra.
Nezdenice: Malaska T. - Uličník J. (82. Gabrhel R.), Šašinka O., Sviták P. (58. Adámek R.), Skočovský D., Mikliš M., Lux R. (88. Jančařík J.), Kolínek L., Kociňák J., Kandrnál P., Valtr L. Trenér: Jaroslav Kociňák.
Utkání hrané za pěkného počasí ve svižném tempu, kdy z počátku se hra odehrávala jen mezi šestnáctkami až do 17. minuty, kdy měl šanci Skočovský, ale pálil těsně vedle. Domácí ve 25. minutě měli šanci Markem, ale tuto šanci neproměnili, a tak přišel trest ve 33. minutě, kdy po levém křídle utekl Lux, naservíroval Šašinkovi a ten otevřel skóre utkání. Od této branky se domácí snažili zatlačit hosty do jejich obranného pásma, a tak nakonec poločas skončil 0:1. Do druhého poločasu nastoupili domácí s větší bojovností a chutí a ve 47. minutě Marek po pěkné domácí akci skóroval do prázdné braky a srovnal na 1:1. Hra se přelévala z jedné strany na druhou až do 67. minuty, kdy utekl po levé straně Lux a strhl vedení na stranu hostů. Jeho branka se ukázala jako rozhodující, protože tutovky Ventrči a Mojžíše zůstaly nevyužity, a tak si hosté odvezli 3 body z Kostelan.
Nejlepší hráči: Dušan Marek - Oldřich Šašinka

Košíky - Břestek 3:0 (0:0)
Branky: 46., 73. Přílučík M., 90. Večeřa T.
ŽK: 39. Zelinka L. (Břestek).
Rozhodčí: Milan Katrňák - Antonín Mikulec (laik), Roman Hlaváč (laik).
Košíky: Pól R. - Večeřa T., Urbanec M., Šlechta Z., Přílučík M. (90. Janováč Z.), Přílučík L. (46. Mihal A.), Poháněl K., Poháněl J., Hastík P. (82. Mařák P.), Fedor J., Bémer Z. Trenér: Michal Urbanec.
Břestek: Hurdes V. (55. Sonntag P.) - Zelinka L., Zámečník M., Stuchlík J., Martinák R., Lahola I., Koryčánek V., Hotař M., Dvořáček R., Crla M., Bumbálek R. Trenér: Petr Sonntag.
Domácí hráči ve svém prvním zápase v okresním přeboru na domácí půdě měli po většinu utkání herní převahu a do první šance se dostal v 5. minutě Fedor, ale gólman jeho střelu vyrazil na roh. V 10. minutě opět Fedor sám před brankou prošel obranou, ale jeho střela šla nad. O minutu později Přílučík vystřelil opět nad branku Hurdese. V 15. minutě zahrával Šlechta roh, ale hlavičku Fedora brankař vytlačil na roh. Ve 31. minutě se dostali hosté do šance Dvořáčkem, ale jeho hlavičku bravúrním zákrokem Pól zneškodnil. Ve 46. minutě využil nedorozumnění v obraně Přílučík a střelou pod břevno otevřel skóre. V 65. minutě mohl Zámečník srovnat, ale míč se opřel o tyčku a skončil za brankou.  V 73. minutě zahrával Šlechta rohový kop a Přílučík z otočky zvýšil na 2:0. Šlechta mohl sám zvýšit v 74. minutě, ale gólman jeho šanci vyrazil. V 90. minutě domácí zvýšili střelou k tyči z Večeřovy kopačky.
Nejlepší hráči: Zdeněk Šlechta - Igor Lahola

Polešovice - Os. Lhota 2:3 (2:2)
Branky: 16. Černoch M., 39. Kordula T. - 20., 42. Štergenich P., 83. Kusák M.
ŽK: 10. Březina T., 57. Dvouletý L., 66. Martykán M. - 14. Štergenich J., 32. Jurčeka J.
ČK: 78. Dvouletý L. - 86. Štergenich P.
Diváci: 130.
Rozhodčí: Josef Chramcov - Jiří Běhávka (laik), Josef Ilko (laik).
Polešovice: Pavela M. - Martykán M., Korvas Z., Korvas R., Kordula T., Janík Z., Janík M. (61. Tringela J.), Dvouletý L., Černoch M., Březina T., Běhávka J. Trenér: Radek Svoboda.
Os. Lhota: Šicha Z. - Zbořil F., Štergenich P., Štergenich J., Radoch P., Pešík E., Kusák M., Kotačka O., Jurčeka J. (90. Maláč J.), Doležal M., Bachan O. (52. Kuban V.). Trenér: Josef Dominik.
V Polešovicích se hrálo vyrovnané utkání, přičemž hosté byli bojovnější. První gól padl z dálky, když střela Černocha podklouzla pod brankářem - 1:0. Hosté vzápětí srovnali pěknou střelou z hranice pokutového území na 1:1. Domácí šli znovu do vedení v 39. minutě, po rychlém rozehrání autu a centru před bránu hlavičkoval přesně Kordula - 2:1. Hosté vyrovnali po skrumáži před brankou, kde se míč odrazil od domácího hráče a hostující Patrik Štergenich již věděl co s míče - 2:2. V 83. minutě po rychlém protiútoku hosté docílili vítězné branky, 2:3. Domácí se v závěrečném tlaku snažili o vyrovnání, kterém jim, ale nevyšlo.
Nejlepší hráči: Lukáš Dvouletý - Patrik Štergenich

Traplice - Mařatice 0:5 (0:2)
Branky: 5. Kroča M., 22. Tyl V., 62. Zedek J., 70. Prekop D., 79. Mařák R.
ŽK: 17. Kolínský T. - 8. Šenk P., 56. Vyorálek D.
Diváci: 120.
Rozhodčí: Václav Mahdal - Oldřich Daněk (laik), Milan Čeněk (laik).
Traplice: Skopal M. - Trávníček Vo., Trávníček Vá., Slavík J., Polách O., Pekárek R., Merta Z., Matoušek M., Maděra J. (62. Blecha L. ml.), Kolínský T. (75. Kubina T.), Kamarád J. (46. Mikuláštík D.). Trenér: Radek Pekárek.
Mařatice: Ševčík J. - Zedek J., Zbořil S., Vyorálek D., Vaněk R., Tyl V. (83. Ižo F.), Šenk P., Prekop D., Lžičář M., Kroča M. (71. Mařák R.), Janků A. Trenér: Václav Chvojka.
Domácí Traplice začaly na hosty z Mařatic svižně, měli ve 2. minutě šanci, když si Kolínský zpracoval míč na malém vápně, ale příležitost zahodil. Pravidlo nedáš - dostaneš se vyplnilo za tři minuty, když Mařatice kopaly přímý kop, na něj si naběhl Kroča a hlavou dal na 0:1. Od té chvíle hosté převzali otěže celého zápasu. Hosté se dočkali navýšení ve 32. minutě po přímém kopu, na který si naběhl Tyl a hlavou zvýšil na 0:2. I ve 2. poločase měli hosté navrch. V 62. minutě kopali další přímý kop, na který si naběhl Zedek a zvýšil na 0:3. Domácí se po této brance sesypali a hosté se dočkali dalšího navýšení. V 70. minutě Prekop potáhl míč k šestnáctce a přízemní střelou zvýšil na 0:4. To nebylo od hostí vše, střídající Mařák v 79. minutě zpečetil porážku domácích na 0:5. Zbytek utkání se dohrával v režii hostujícího mužstva.
Nejlepší hráči: Jaroslav Slavík - Vlastimil Tyl

Vlčnov - Uh. Ostroh 0:3 (0:1)
Branky: 11., 79. Herák K., 85. Raštica M.
ŽK: 59. Kočiš P. (Uh. Ostroh).
ČK: 68. Mikulinec P. (Vlčnov).
Diváci: 60.
Rozhodčí: Bohumil Čikl - Ladislav Křapa (laik), Martin Kovařík (laik).
Vlčnov: Křapa M. - Zlínský A., Tomala K., Palinek J. (75. Podškubka D.), Mikulinec P., Křapa L. (46. Mikulec K.), Koníček P. (59. Šupka J.), Koníček J., Konečný R., Kašpařík Pa., Kameník J. Trenér: Ivo Šimčík.
Uh. Ostroh: Mrkva J. - Raštica M., Procházka Z. (46. Horák M.), Mrkva T., Kunovjánek M., Kočiš P. (89. Beneš T.), Hlůšek Š., Hok M., Herák K., Durna M., Čápek J. Trenér: Pavel Vlk.
Za velmi slabé divácké návštěvy nastoupili do utkání s větším odhodláním domácí. Měli šance, ale v góly je neproměnili a první střelou na branku domácích byla střela hostujícího Heráka, který tečoval přímý volný kop na 0:1. Po zbytek poločasu hosté domácí branku neohrozili a domácí spálili, co se dalo. Do druhé poloviny utkání nastoupili hosté již s větším odhodláním. Utkání ovlivnila 68. minuta, kdy byl vyloučen domácí Mikulinec za držení soupeře, který šel sám na branku. I když se domácí snažili a mohli i vyrovnat, ke konci jim chyběli síly, čehož využili hosté, kdy v 79. minutě Herák zvýšil na 0:2. A v 85. dal Raštica definitvní podobu utkání, tedy 0:3.
Nejlepší hráči: Josef Koníček - Karel Herák