Nová Ves hrála přesilovku, ale nezúročila ji

Slovácko Sport 08 / 05 / 2014

Dol. Němčí - Mladcová 1:0 (0:0)
 V první půli hosté s větrem v zádech byli lepší a domácí golman Škařupa musel likvidovat dvě velké šance. Po obrátce se hra vyrovnala a v 59. min. po kombinační akci dal vítěznou branku T. Kadlček.
Nedachlebice - Hluk 3:2 (1:2)
 V první půli byli lepší hosté a rychle si vytvořili dvoubrankový náskok, který se ale v závěru podařilo domácím zkorigovat. Po změně stran se hra vyrovnala a v 57 min. bylo vyrovnané i skóre, když se trefil pěknou střelou Haša. V závěrečné půlhodině přibylo na hrací ploše nervozity, na což doplatil hostující Botek vyloučením. Vítěznou branku dal v 80. min. opět střelou do šibenice Haša. V závěru měli hosté velkou šanci na vyrovnání, kterou však promarnili.
Slušovice - Ořechov 5:0 (1:0)
Hosté odolávali náporu favorizovaných domácích do 60. minuty. Po inkasování druhé branky se jejich hra rozpadla.
Březolupy - Žalkovice 0:0
Utkání celků z druhé poloviny tabulky přineslo fotbal pouze průměrné úrovně a domácí v něm zklamali. Oba celky si vytvořily po dvou vyložených šancích, ale gólmani svá mužstva podrželi.
O. N. Ves - Bojkovice 0:0
Utkání se hrálo za velmi silného větru, který dělal problémy oběma mužstvům. Domácí hrající první poločas po větru měli velkou šanci Zálešákem v samém začátku utkání. Ve 33. minutě musel pod sprchy hostující brankář Mendl za nedovolené hraní rukou mimo šestnáctku. Domácí ale přesilovku nedokázali zúročit, naopak byli to hosté, kteří v nadstaveném čase po hrubé chybě domácí obrany mohli strhnout vítězství na svou stranu, ale domácí brankář Boček byl proti a bravurně míč vyrazil.
Újezdec - Baťov 1930 2:3 (1:2)
 Domácí zaspali začátek zápasu a po dvaceti minutách prohrávali 0:2. Těthal dal do poločasu ještě kontaktní gól, ale domácí nemohli najít recept na překonání obrany Baťova. Po přestávce se hrálo na jednu bránu, ale domácí se opět v útoku trápili, a tak hosté v 70. min. po rychlém brejku dali třetí úspěch. Svěřenci trenéra Poláška se brankově prosadili až v závěrečné minutě Hrubošem. Branky: Těthal, Hruboš.
Nivnice - Kvasice 2:4 (0:2)
Hosté v zápase potvrdili svou velmi dobrou jarní formu. V utkání byli lepším mužstvem a po hodině hry vedli už 0:4. Domácí zaslouží pochvalu za bojovnost a v závěrečné desetiminutovce dvěma góly zkorigovali konečný výsledek. Branky: Boďa, Straňák