Branky: 15. Hlůšek P., 63. Mikula J., 84. Jurča A.
ŽK: 27. Skřivánek J., 40. Körber S. (Babice).
Diváci: 90.
Rozhodčí: Václav Mahdal - Zdeněk Bílka (laik), Ondřej Píža (laik).
Buchlovice: Dvořák P. - Šustr M., Strakoš S., Procházka J., Mikula J., Marek B., Kovařík P., Kořínek M., Hlůšek P. (80. Jurča A.), Dvořák J. (67. Šarata R.), Belant L. Trenér: Josef Surý.
Babice: Hájek M. - Skřivánek J. (44. Horníček E.), Rozum D., Maňásek Z. (56. Jurča J.), Maňásek J., Liška J., Lahola T. (46. Škrabal M.), Lahola M., Körber S., Chmel R., Bičan M. Trenér: Zdeněk Ondryáš.
Začátek utkání měli lepší hosté, kteří zatlačili domácí a mohli se dostat i do vedení, ale Maňásek hlavičkoval těsně vedle. Hosté měli i nadále šance a to v 10. minutě, kdy se netrefil z malého vápna Chmel. V 15. minutě Mikula vybojoval míč nacentroval a Hlůšek dal na 1:0. Od té chvíle domácí přebrali iniciativu, byli lepší, ale výraznou šanci si nevytvořili. Naopak hosté mohli ve 44. minutě vyrovnat díky Chmelovi, ale ten opět zmařil svoji šanci. Ve druhé půli byla hra vyrovnaná, útoky se střídaly z jedné strany a druhou. V 63. minutě se dočkali navýšení, kdy Mikula zvýšil na 2:0. Domácí branka uklidnila a dočkali se opět navýšení v 84. minutě střídajícím Jurčou na 3:0.
Nejlepší hráči: Jiří Mikula - Richard Chmel

Kněžpole B - Jarošov 2:3 (2:1)

Branky: 16., 82. (v) Hruboš P., 12. Varga R. - 44. Kováč P., 91. Vaculík M.
ŽK: 35. Brázdil O., 55. Varga R. - 15. Kolaja L., 89. Vyorálek J.
Rozhodčí: David Šimoník - Václav Lapčík (laik), Petr Hanáček (laik).
Kněžpole B: Vyorálek J. - Varga R., Palčík R., Krejčiřík M., Kozelek M., Kašný R., Kašný P., Hruboš P., Hruboš L., Flíbor T., Brázdil O. (76. Křen B.). Trenér: Martin Haša.
Jarošov: Hančík F. - Vyorálek J., Vaculík M., Šácha J., Staroba R., Malina J., Kováč P., Kolaja L. (46. Sedláček V., 90. Omelka M.), Grebeníček P., Dujka J. (92. Jančík V.), Bartoň P. Trenér: Radek Vyoral.
Domácí vstoupili do derby aktivně, drželi častěji míč na kopačkách a vytvářeli si i šance, které zůstaly ale nevyužity. To se změnilo ve 12. minutě, kdy se po pěkné akci prosadil Varga. O čtyři minuty později se nádherně z přímého kopu trefil Hruboš a vypadalo to s hosty nedobře. Ti ovšem zvýšili aktivitu a postupně přebírali iniciativu. Výsledkem bylo snížení kapitánem Kováčem ve 44. minutě. Ve druhém poločase si šance vytvářela obě mužstva, ale větší touhu po vítězství prokázali v závěru hosté. Nejprve si v 82. minutě nešťastník Hruboš srazil míč do vlastní brány a v 91. minutě dokonal dílo zkázy pro domácí Vaculík. Hosté si připsali štastné vítězství.
Nejlepší hráči: Radim Palčík - Radim Staroba

Korytná - Huštěnovice 0:4 (0:3)
Branky: 21., 27. Zlámalík R., 39. Hruboš Z., 90. Vaverka T.
ŽK: 58. Navláčil O. (Korytná).
Rozhodčí: Michal Kubíček - Josef Flasar (laik), Jan Hruboš (laik).
Korytná: Málek Mi. (82. Máčalík Š.) - Žajgla T., Vacula J., Navláčil O., Matucha J., Málek Ma., Janovský L., Janík D., Flasar V. (79. Zámečník M.), Dědík L., Bartoš A. Trenér: Michal Málek.
Huštěnovice: Střítecký O. - Zlámalík R. (85. Silný J.), Vaverka A., Umlauf M., Silný F., Puškáč L. (65. Vaverka T.), Petrželka J., Malenovský P., Hruboš Z. (46. Kulhavý D.), Černý P., Adamík O. Trenér: Pavel Černý.
Obě mužstva nastoupila s odhodláním a ve velkém tempu. Na začátku utkání stálo při domácích štěstí, když jejich kapitán odkopával balón na poslední chvíli. Pak taktovku převzali hosté a dvěma góly Zlámalíka ze standardek zvýšili na 0:2. Ve 39. minutě to bylo díky střele Hruboše již 0:3 a za tohoto stavu se šlo do kabin. Ve druhé půli se hrál atraktivní fotbal a obě mužstva si vytvařela šance. Tečku za zápasem udělal Vaverka, který stanovil na konečných 0:4.
Nejlepší hráči: David Janík - Miroslav Umlauf

Kunovice - Boršice u Bl. 5:1 (3:0)
Branky: 18. Remeš M., 45. Střelec T., 45. Brim O., 72. Černý L., 82. Mareček M. - 85. Zimčík R.
ŽK: 75. Černý L., 90. Brim M. - 32. Nožička J., 62. Halík M., 77. Gál J., 83. Huspenina M.
Rozhodčí: Miroslav Strapina - Zdeněk Černý (laik), František Motyčka (laik).
Kunovice: Noha J. - Střelec T. (76. Šebák O.), Sklenář J. (70. Brim M.), Remeš M. (43. Černý L.), Mareček M., Lahodný J., Kučera M., David T., Brim O., Baný J., Balaštík A. Trenér: Dušan Klvaňa.
Boršice u Bl.: Báchan L. - Zimčík R., Šimek R., Polášek M., Nožička J., Němeček R., Kusenda R. (74. Stodolák M.), Kusenda P. (59. Halík M.), Huspenina M., Gál J., Bilík V. Trenér: Vladimír Bilík.
Utkání začalo v režii domácích, kteří mohli otevřít skóre už ve 4. minutě, ale Lahodný minul bránu. V 18. minutě se Remeš již nemýlil a hlavou poslal domácí do vedení - 1:0. Hosté se nezalekli a mohli ve 25. minutě srovnat z volného kopu, ale Bilík minul. Domácí ke konci poločasu zvýšili tlak a ve 45. minutě Brim zvýšil na 2:0 a po velké chybě v rozehrávce ve 45. minutě Střelec navýšil již na 3:0. Domácí tak odešli do kabin s tříbrankovým náskokem. Druhý poločas začal pozvolna na obou stranách, kdy se domácí mohli dostat k dalšímu navýšení, ale v 55. minutě netrefil bránu Balaštík. V 72. minutě zvýšil Černý na 4:0 a o deset minut později Mareček zvýšil na 5:0. Hosté chtěli vstřelit alespoň jednu branku, a to se jim podařilo v 85. minutě, kdy se trefil Zimčík.
Nejlepší hráči: Marek Kučera - Radek Zimčík

O. N. Ves B - Bánov 1:7 (0:2)
Branky: 53. vlastní, 83. Nikl R. - 56., 89. Dalajka M., 13. Guryča R., 17. Durďák V., 65. Mahdalík J., 73. Velecký J.
Diváci: 50.
Rozhodčí: Tomáš Tureček - Tomáš Nosek (laik), Pavel Šupina (laik).
O. N. Ves B: Štefaník R. - Svoboda P., Slezák V., Petratur D., Pavlas Z. (69. Štěrba J.), Nikl R. (85. Kvapil R.), Kusák M., Kosík A., Hábl O., Franěk P., Drechsel M.
Trenér: Michal Kusák.
Bánov: Franc P. - Vogl K. (29. Velecký J.), Vaňhara J. (63. Polanský L.), Suchánek P., Mahdalík J., Mahdal L. (70. Bulejko P.), Horňák L., Guryča R., Gajdůšek M., Durďák V., Dalajka M. Trenér: Karel Kopeček.
V utkání měli hosté navrch od začátku utkání. Už ve 13. minutě otevřel skóre Guryča a v 17. minutě zvyšoval Durďák na 0:2. Do konce poločasu hosté spálili několik šancí, a tak poločas skončil 0:2. Druhý poločas se odehrával ve stejném duchu. Když v 53. minutě zahrávali hosté rohový kop, Mahdalík hlavičkoval, ale jen to lízl hlavou a od bezmocného domácího obránce se to odrazilo do domácí branky. V 56. minutě výborně hrající Dalajka zvyšoval na 0:4. V 65. minutě Mahdalík hlavičkou po pěkném centru umístil k tyči - 0:5. V 73. minutě se Velecký uvolnil na šestnáctce, otočil se kolem obránce a zvýšil na 0:6. Poté si hostující obrana tak dlouho pohrávala v šestnáctce až jím balon sebral Nikl a zaznamenal pro domácí čestný úspěch - 1:6. Na konečných 1:7 upravoval v 89. minutě Dalajka.
Nejlepší hráči: Michal Kusák - Michal Dalajka

St. Město - Pitín 1:2 (0:2)
Branky: 6. vlastní, 92. (p) Svoboda O. - 21. Voda M.
ŽK: 78. Žajdlík J. - 12. Bureš M., 37. Voda M., 51. Trllo Z., 92. Urbánek P.
ČK: 56. Trllo Z. (Pitín).
Rozhodčí: Josef Chramcov - Jiří Stuchlík (laik), Pavel Berčík (laik).
St. Město: Adamík T. - Žajdlík J., Trávník R., Šopík R., Šobáň P. (28. Hastík R.), Svoboda O., Smělík M., Sháněl R., Kubík L., Andrýsek M., Grebeň M. Trenér: Milan Višenka.
Pitín: Škovran P. - Voda M., Urbánek P., Trllo Z., Struhař P., Lukáš D., Krahula L., Kozubík J., Kozubík A., Bureš M., Berčík P. Trenér: David Lukáš.
Domácí se ze začátku utkání snažili dostat hosty pod tlak, ale to se jim nepodařilo. V 6. minutě zahrávali hráči Pitína rohový kop a domácí Trávník si dal vlastní gól. Domácí se snažili o vyrovnání, ale v 21. minutě po rychlé akci a přihrávce přes celé pokutové území šel sám Voda M. proti brankáři a zakončil střelou kolem něho do branky - 0:2. Ve druhé půli se domácí snažili korigovat výsledek zvláště poté, co v 56. minutě byl vyloučen hostující Trllo Z. Hosté však kontrolovali hru a podnikali rychlé protiútoky. V 60. a 65. minutě šel hostující Kozubík sám proti hostujícímu brankaři, ale své šance neproměnil. Domácí nadále vyvíjeli tlak, ale bez zakončení. V 92. minutě upravili na 1:2 z pokutového kopu za stražení domácího Kubíka v pokutové území hostujícím kapitánem Urbánkem. Po dosažení branky bylo utkání ukončeno.
Nejlepší hráči: Libor Kubík - Pavel Urbánek

Strání B - Tupesy 1:2 (0:2)
Branky: 53. Šimek J. - 20. Nožička R., 26. Hruška J.
ŽK: 45. Zderčík R. - 59. Vávra O., 60. Hruška J.
Diváci: 203.
Rozhodčí: Zbyněk Vlčnovský - Václav Guriča (laik), Jiří Guriča (laik).
Strání B: Láska T. - Zderčík R., Šimek J., Popelka L. (53. Zderčík P.), Nuzík P., Motola J., Mimochodek R., Málek L. (64. Haloda J.), Houšť V., Bruštík A., Adámek T. (71. Adámek R.). Trenér: Václav Popelka.
Tupesy: Madzia D. - Vávra P., Vávra O. (72. Vaculík L.), Nožička R., Molek S., Maňásek M. (75. Bilík C.), Kubíček T., Hruška J., Gejdoš J., Burda T., Bergauer M. Trenér: Antonín Šimon.
V netradičním čase viděli přítomní diváci rušné a dramatické utkání, ve kterém už v úvodu hosté dvakrát nebezpečně vystřelili. Ve 20. minutě po pěkné kombinační akci vstřelily Tupesy Nožičkou úvodní gól zápasu. O šest minut později bylo na střídačce hostů ještě veseleji, neboť po pěkné individuální akci zvýšil Hruška na 0:2. Nutno podotknout, že oběma brankám předcházely hrubé chyby domácí obrany. Do druhého poločasu nastoupili domácí s odhodláním na změnu výsledku. Ve 49. minutě kopali penaltu, ale výborný gólman hostí střelu vyrazil. V 53. minutě po závaru v šestnástce snížil nestárnoucí Šimek. V 70. minutě se domácí dožadovali odpískání pokutového kopu, píšťalka rozhodčího ale zůstala němá. V 82. minutě domácí dopravili míč do sítě hostů, branka však nebyla pro ofsajd uznána, proto se na hřišti ve Strání zrodil poněkud překvapivý výsledek.
Nejlepší hráči: Jiří Šimek - Dominik Madzia