Nová Ves se loučí

Slovácko Sport 22 / 06 / 2011

O.N.Ves - Val. Klobouky 3:3 (2:0)
Ani dvoubrankový náskok z první půle neznamenal pro domácí jistotu tří bodů. Utkání začalo pro domácí dobře, již ve 3. minutě dal vedoucí branku Šálek. Ve 30. minutě vedli domácí 2:0, když využil nedorozumění obrany Radek Zálešák starší. Do druhého poločasu hosté nastoupili jako vyměnění, zpřesnili hru a začali domácí trápit. V 59. minutě snížil na 2:1 Sáblík a v 66. minutě srovnal z pokutového kopu Kachlík. V 80. minutě ale domácí šli opět do vedení zásluhou Šálka, nadšeně bojující hosté o minutu později přesnou střelou Machů vyrovnávají na konečných 3:3. Rozhodčí Valčík, 50 diváků.
O.N.Ves: Boček - Franta, Zálešák R. ml., Pokorný, Šálek, Píštěk, Kadaš, Zálešák R. st., Sládeček, Zálešák M., Straka. Střídali: Kreisl, Voráč, Ťok.
Dol. Němčí - Hluk 1:4 (1:1)
 Sousedské derby skončilo lépe pro Hluk, jehož ústřední postavou byl Dohnal, který zaznamenal hattrick. Už v 7. min. Dohnal otevřel skóre a ve 20. min. ještě hosté zahodili penaltu. Tu samou možnost zužitkoval o pět minut později domácí Zimčík, který penaltu proměnil. Po přestávce už byli pány na hrací ploše hosté, kteří třemi góly zlomili odpor soupeře, a to ještě dohrávali bez vyloučeného Zalubila. Rozhodčí Schnürmacher, 350 diváků. Branky: Zimčík - Dohnal 3, Radoch.
Dol. Němčí: Bobčík - Krchňáček M., Šmehlík, Zimčík, Krchňáček P., Stojaspal M., Pochylý, Bída, Stojaspal T., Cmol, Skopal. Střídali: Stojaspal K., Jančář
Hluk: Fojtík - Miroš, Zalubil Michal, Machala A., Machala J., Botek, Jurásek, Dohnal, Říha, Minařík, Hlaváček. Střídali: Dufka, Radoch, Bachánek

FC Vsetín - Slušovice 2:1 (1:1), Provodov - Holešov 3:2 (1:2), Kateřinice - 1.Valašský FC 4:2 (0:1), Spytihněv - Vel. Karlovice 4:2 (2:1), Luhačovice - Morkovice 2:2 (2:2)