Nová Ves stále první

Nová Ves stále první
Slovácko Sport 06 / 04 / 2010

Krajský mládežnický fotbal

Krajská soutěž sk. B   -  starší dorost
Rataje – Nedachlebice nehlášeno, J.Otrokovice – Hluk 4:1 (Dítko), Strání – Bojkovice  0:1 (Švach), Louky – Roštění  3:2, Prakšice – O.N.Ves 0:2 (Zálešák, Kandrnál), Luhačovice – Uh. Ostroh 4:1 (Vlk), Újezdec – Havřice 1:0 (Man)
1. O. N. Ves    15    12    2    1    63:22    38
2. Luhačovice    15    12    1    2    61:16    37
3. Roštění    15    11    1    3    59:22    34
4. Louky    15    9    2    4    34:34    29
5. Bojkovice    15    9    1    5    57:24    28
6. Havřice    15    6    5    4    34:24    23
7. Nedachlebice    14    6    4    4    50:36    22
8. J. Otrokovice    15    7    1    7    39:31    22
9. Strání    15    6    2    7    30:39    20
10. Újezdec    15    5    1    9    21:42    16
11. Prakšice    15    4    3    8    33:49    15
12. Uh. Ostroh    15    3    1    11    31:55    10
13. Hluk    15    1    1    13    23:58    4
14. Rataje    14    0    1    13    12:95    1

Krajský přebor    -  starší a mladší žáci  
V.Otrokovice – Slušovice 4:0 a 3:1, Brumov – Paseky Zlín 3:0 a 9:0, Bystřice p/H. – FC Vsetín 0:2 a 0:8, Vel. Karlovice – Uh. Brod 2:3 (Jaroněk 3) a 1:8 (Michalec 3, Pospíček 2, Man 2, Sedláček), Chropyně – Val. Meziříčí 0:6 a 2:5, Bojkovice – Kunovice 1:6 (Kolínek – Uhliř 2, Marovič 2, Náplava, Hanáček) a  2:1 (Gago,Slavíček – Vlk), Kroměříž B – J. Otrokovice 2:4 a 3:1.
starší
1. Val. Meziříčí    15    12    2    1    42:2    38
2. Kunovice    15    11    1    3    34:10    34
3. Vsetín    15    10    2    3    35:12    32
4. V. Karlovice    15    10    0    5    32:23    30
5. Uh. Brod    15    8    3    4    27:13    27
6. Brumov    15    7    3    5    34:24    24
7. Kroměříž B    15    7    1    7    28:26    22
8. J. Otrokovice    15    6    2    7    32:26    20
9. Chropyně    15    4    4    7    31:34    16
10. Bystřice p/H    15    3    6    6    14:25    15
11. V. Otrokovice    15    3    4    8    8:24    13
12. Slušovice    15    4    1    10    11:37    13
13. Bojkovice    15    3    1    11    18:52    10
14. Paseky Zlín    15    2    0    13    12:50    6

mladší
1. Vsetín    15    12    2    1    82:11    38
2. Val. Meziříčí    15    12    2    1    67:17    38
3. Brumov    15    12    2    1    44:9    38
4. Slušovice    15    10    2    3    57:19    32
5. Kunovice    15    9    1    5    38:30    28
6. Kroměříž B    15    7    4    4    35:21    25
7. J. Otrokovice    15    8    0    7    40:30    24
8. Uh. Brod    15    6    1    8    46:40    19
9. V. Otrokovice    15    6    1    8    43:42    19
10. Bojkovice    15    6    0    9    18:39    18
11. Chropyně    15    5    1    9    24:39    16
12. Paseky Zlín    15    3    0    12    19:85    9
13. V. Karlovice    15    1    0    14    23:83    3
14. Bystřice p/H    15    0    0    15    5:76    0

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace