Nová Ves vítězně

Slovácko Sport 08 / 06 / 2010

O.N.Ves - Slušovice 4:0 (2:0)
Domácí šli od začátku nekompromisně za třemi body. Na obranu Slušovic se valil útok za útokem a první branka na sebe nenechala dlouho čekat, padla už ve 3. minutě z kopačky velmi dobře hrajícího Šálka. Domácí měli první poločas pod kontrolou a po zásluze se dočkali i druhé branky, kterou zařídil opět Šálek. Druhá půle měla stejný obraz jako první. Hosté byli stále pod tlakem a 48. minutě si dali Bednaříkem vlastní branku. Ojedinělé útoky hostů končí před velkým vápnem. Na konečných 4:0 pečetil po sólovém úniku Píštěk.
O.N.VES: Hájek - Silnica, Veselý, Kreisl, Kadaš, Šálek, Píštěk, Máčala, Galuška, Pokorný M., Straka.
Hluk - Luhačovice 0:0
Luhačovičtí začali aktivněji a měli větší chuť do útočení. Ve 13. min. se řítil Lukáš z úhlu na branku domácích, ale jeho střela se mezi tyče nevešla. Postupně se domácí z defenzivy vymanili, ale Minařík brankáře nezaskočil. Po přestávce byli aktivnější hosté, a kdyby měli více klidu v koncovce, tak si odvezli tři body. Domácí byli blízko ke vstřelení gólu v 75. min., Rybníkář ale vyraženou střelu mezi tyče neposlal.
HLUK: Fojtík - Machala A., Machala J., Dufka, Zalubil O., Rybnikář, Zalubil M., Hlaváček, Minařík, Radoch, Šimčík.
Kateřinice - Nedašov 2:2 (1:1), Morkovice - Spytihněv 4:3 (2:1), Vel. Karlovice - 1.Valašský FC 1:1, Provodov - Bystřice p/H. 2:0 (0:0), Vigantice - FC Vsetín 2:0, Holešov - Chropyně 2:1 (1:1)