Nová Ves ztratila nadějně rozehraný zápas

Branky: 35. (p) Soldán L. - 24. Němeček R.
ČK: 34. Ondra P., 34. Huspenina M. (Boršice u Bl.).
Rozhodčí: Michal Kubíček - Zdeněk Ondryáš (laik), Jaroslav Říha (laik).
Babice: Hájek M. - Škrabal M., Soldán L., Říha L., Rozum D., Poiselt A. (13. Horníček D.), Litoš F., Lahola M., Körber S. (73. Maňásek J.), Chybík R., Bičan M. Trenér: Libor Soldán.
Boršice u Bl.: Báchan L. - Zimčík R., Šimek R., Polášek M. (3. Slaník J.), Ondra P., Nožička J., Němeček R., Kusenda P., Huspenina M., Hrbáč E., Halík M. Trenér: Vladimír Bilík.
V Babicích bylo k vidění vyrovnané utkání, která se převážně hrálo od vápna k vápnu. Ve 24. minutě Lahola špatně odhlavičkoval míč, který se dostal k Němečkovi, který propálil vše, co mu stálo v cestě - 0:1. Klíčovou minutou se stala 34., kdy byl ve vápně faulován Libor Soldán, což se nelíbilo Huspeninovi, který se za hrubé urážky hlavního rozhodčího poroučel do sprch, a to nebylo vše, v téže minutě ho následoval za totéž Ondra. Po jejich odchodu Soldán s přehledem penaltu proměnil. Od tohoto okamžiku domácí převzali otěže hry, snažili se o vstřelení vedoucí branky, Bachan byl ale vynikající a v bránění mu pomáhalo zbylých osm hráčů, kteří se zasloužili o dělení bodů.
Nejlepší hráči: Filip Litoš - Lukáš Báchan

Huštěnovice - O. N. Ves B 3:1 (0:1)
Branky: 78. (p), 84. Puškáč L., 60. Vaverka A. - 22. Szabo M.
ŽK: 70. Puškáč L. - 55. Szabo T., 65. Herák M., 86. Szabo M.
Diváci: 30.
Rozhodčí: Miroslav Strapina - Pavel Čechmánek (laik), Petr Kanyza (laik).
Huštěnovice: Kulhavý D. - Zlámalík R., Vaverka T. (89. Silný J.), Vaverka A., Umlauf M., Silný F., Řehůřek J., Puškáč L., Malenovský P., Černý P., Adamík O. Trenér: Pavel Černý.
O. N. Ves B: Štefaník R. - Ťok L., Štěrba J., Szabo T., Szabo M., Slezák V., Pavlas Z., Kusák M., Kosík A., Chrástek M., Herák M. Trenér: Michal Kusák.
V úvodu utkání byli aktivnější hosté. Už ve 4. minutě T. Szabo krásně vystřelil, ale těsně minul. Ve 22. minutě šli hosté do vedení zásluhou M. Szabo, který se nádherně trefil z dobrých třiceti metrů. Ve druhém poločase nastal obrat, což se projevilo i na výsledku. Aleš Vaverka srovnal nádherně hlavou a to se stalo po rohu v 60. minutě hry. V 78. minutě se po faulu v malém vápně kopala penalta, s kterou si výborně poradil Puškáč, který poslal domácí do vedení. Šest minut před konečným hvizdem se střelecky opět prosadil hlavou Puškáč a dal výsledku konečnou podobu. Hosté se snažili korigovat, ale branku se jim už dát nepodařilo.
Nejlepší hráči: Aleš Vaverka - Marek Szabo

Jarošov - Bánov 4:2 (3:1)
Branky: 10. Kamočai L., 23. Kaštánek M., 33. Sedláček V., 90. Vyorálek J. - 31. Velecký J., 50. Horňák L.
ŽK: 44. Kamočai L. - 77. Vaňhara J.
Rozhodčí: Martin Fišera - Bohumil Čikl, Petr Hanáček (laik).
Jarošov: Gajarský M. - Vaculík M., Šácha J., Sedláček V. (85. Omelka M.), Omelka M. (51. Vyorálek J.), Kryštof J., Kováč P., Kolaja L., Kaštánek M., Kamočai L. (80. Sedláček R.), Bartoň P. Trenér: Radek Vyoral.
Bánov: Polanský T. - Velecký J., Vaňhara J., Polanský L. (46. Mahdalíček J.), Mahdalíček P., Mahdal L., Horňák L., Guryča R., Gajdůšek M., Durďák V. (80. Gorčík L.), Dalajka M. Trenér: Karel Kopeček.
Utkání začalo ve svižném tempu, kdy první branka padla již v 10. minutě po nedorozumění brankaře se stoperem, které dokázal zužitkovta domácí Kamočai - 1:0. Ve 23. minutě využil chybu hostujícího obránce Kaštánek, který zvýšil na 2:0. Hosté se ovšem nevdali a po přímém volném kopu Velecký snížil na 2:1. Rychlou odpověd si nachystali domácí, kteří o dvě minuty později obehráli hostujícího stopera a brankář neměl šanci. V poslední minutě poločasu stříleli hosté, ale brankař přízemní střelu vychytal. Po změně stran dorážel do prázdné brány Horňák a hosté se tím opět dostali do hry. V 75. minutě pak nastřelili břevno. V poslední miutě domácí definitivně strhli vítězství na svou stranu přízemní střelou, o kterou se postaral Vyorálek.
Nejlepší hráči: Martin Gajarský - Lukáš Mahdal

Pitín - Kunovice 2:4 (1:2)
Branky: 24. Bureš M., 58. Urbánek P. - 4. Lahodný M., 25. Střelec T., 46. Balaštík A., 90. David T.
ŽK: 35. Struhař P., 45. Salvet L., 48. Bureš M., 74. Krahula L., 77. Kozubík J. - 42. Sklenář J., 60. Abrhám F.
Diváci: 130.
Rozhodčí: Václav Mahdal - Pavel Berčík (laik), Zdenek Černý (laik).
Pitín: Škovran P. - Voda M., Urbánek P., Trllo Z., Struhař P., Salvet L., Lukáš D., Krahula L. (75. Maňas M.), Kozubík J. (85. Voda J.), Bureš M., Berčík P. Trenér: David Lukáš.
Kunovice: Uhlík R. - Střelec T., Sklenář J., Polášek R. (83. Krček L.), Petřek V., Lahodný M., Lahodný J., David T., Brim M., Balaštík A. (77. Hřibňák M.), Abrhám F.
Trenér: Dušan Klvaňa.
Hosté z Kunovic se nemýlili již při prvním útoku a Lahodný otevřel skóre ve 4. minutě - 0:1. Domácí po obdržené brance zpřesnili hru, začali hrát důrazněji a dočkali se vyrovnání ve 24. minutě, když Bureš poslal míč k tyči - 1:1. O minutu později si na centrovaný míč naběhl Střelec a přízemní střelou opět poslal hosty do vedení - 1:2. Druhý poločas opět vyšel hostům, když Balaštík měl v malém vápně snadnou práci - 1:3. Domácí nesložili zbraně, útočili i nadále a to se jim vyplatilo v 58. minutě, kdy si Urbánek naběhl na centr a přízemní střelou snížil - 2:3. Domácí branka nadchla, zatlačili Kunovice do jejich šestnáctky, ale svoje šance nevyužili. V 81. minutě nebyla domácím pro ofsajd uznána branka. V 90. minutě hosté potrestali domácí a přízemní střelou David uzavřel skóre na 2:4.
Nejlepší hráči: Pavel Urbánek - Tomáš David

St. Město - Kněžpole B 1:3 (0:2)
Branky: 67. Hastík O. - 13. Kašný R., 16. Brázdil O., 63. (p) Haša M.
ŽK: 36. Hastík O., 61. Grebeň M., 82. Panáček M., 90. Žajdlík J. - 40. Flíbor T., 44. Řezníček M., 87. Kašný P., 88. Kašný T.
Rozhodčí: Tomáš Hanáček (8,2) - Jiří Stuchlík (laik), Jiří Kotek (laik). Delegát utkání: Radek Vlček.
St. Město: Trubačík L. - Žajdlík J., Trubačík V. (21. Trávník R.), Trubačík M., Šopík R. (74. Panáček M.), Svoboda O., Smělík M., Klůs J. (46. Hastík R.), Hastík O., Grebeň M., Daťko J. Trenér: Milan Višenka.
Kněžpole B: Hančík F. - Varga R. (90. Mazůrek A.), Řezníček M., Kašný R., Kašný P., Janík V. (78. Kašný T.), Hruboš P., Hruboš L., Haša M., Flíbor T., Brázdil O. (85. Pastyřík R.). Trenér: Martin Haša.
Utkání začalo aktivně z obou stran. První chyby využili hosté, když ve 13. minutě skóroval Kašný R. O 3 minuty později se hosté dostali do dvoubrankového vedení, když po krásném centru zakončil Brázdil. Domácí byli jako opařeni a do konce poločasu měli pouze pár šancí, které neproměnili. Druhý poločas začal aktivně z domácí strany, kteří dokázali hosty zavřít ve vápně a v 60. minutě vytěžili penaltu, kterou však Svoboda neproměnil. O 3 minuty později byl hostující Flíbor stažen za dres ve vápně a Haša se z penalty nemýlil. Domácí odpověděli v 67. minutě, kdy využili chyb hostující obrany a skóroval Hastík. Zbytek utkání se snažili domácí srovnat, ale nebylo jim přáno.
Nejlepší hráči: Oldřich Svoboda - Radek Kašný

Strání B - Buchlovice 3:4 (1:1)
Branky: 35. Šimek J., 49. Haloda J., 75. Janík D. - 22. Hlůšek P., 55. Procházka J., 77. Křiva D., 90. Kotek J.
ŽK: 71. Zderčík R., 83. Šimek J., 90. Haloda J. (Strání B).
Diváci: 50.
Rozhodčí: Zbyněk Vlčnovský - Jiří Guriča (laik), Zdeněk Tomešek (laik).
Strání B: Děcký R. - Zderčík R., Zderčík A., Vintr P. (67. Adámek T.), Šimek J. (86. Janošík R.), Popelka O., Nuzík P., Motola J. (46. Popelka L.), Janošík J., Janík D., Haloda J. Trenér: Václav Popelka.
Buchlovice: Valeš P. - Tomešek Z., Šarata R., Strakoš S., Mikula J. (90. Jurča A.), Křiva D., Kovařík P., Kotek J., Hlůšek P., Dvořák J. (46. Procházka J.), Belant L.
Trenér: Josef Surý.
Na hřišti v Korytné se představilo béčko Strání proti nevyzpytatelným Buchlovicím. Úvod zápasu měli v režii hosté, kteří se ve 22. minutě ujali Hlůškem vedení. Ve 35. minutě zahrával trestný kop domácí Šimek, míč zakroutil do šibenice a srovnal na 1:1. Ve 49. minutě po hrubé chybě stopera hostí přeloboval vyběhnuvšího gólmana Haloda - 2:1. Z vedení se domácí neradovali dlouho, už v 55. minutě po rohovém kopu Procházka srovnal na 2:2. Vzápětí mohli jít hosté do vedení, to by však Křiva musel proměnit pokutový kop. V 75. minutě propadla hostujícímu gólmanovi slabá střela za záda a domácí šli Janíkem do vedení na 3:2. V 77. minutě odčinil Křiva své zaváhání a srovnal na 3:3. V 85. minutě dosáhli sice domácí branky, ale ta nebyla pro ofsajd uznána. A tak v 90. minutě po hrubé chybě straňanské obrany upravil Kotek na konečných 3:4.
Nejlepší hráči: Pavel Nuzík - Jakub Kotek

Tupesy - Korytná 3:0 (1:0)
Branky: 65. Vávra O., 90. Hruška J. - 2. vlastní
ŽK: 76. Šimek O. - 27. Kadlčík K., 40. Medůsek M.
Diváci: 30.
Rozhodčí: Tomáš Mlček - Jiří Vávra (laik), Josef Flasar (laik).
Tupesy: Polášek B. - Molek S., Mikula F. (46. Vávra O.), Maňásek M., Madzia D., Kubíček T., Hruška J., Gejdoš J., Bureš R. (46. Šimek O., 85. Gaura J.), Burda T., Bergauer M. Trenér: Antonín Šimon.
Korytná: Málek Mi. - Zetka M., Suchý R., Popelka P., Navláčil O., Medůsek M., Matucha J. (67. Flasar V.), Málek Ma., Máčalík M., Kadlčík K., Bublík I. Trenér: Michal Málek.
Utkání začali lépe domácí, kteří se už ve 2. minutě radovali po vlastní brance Zetka. Poté se hrálo především mezi šestnáctkami a hodně nepřesně. Do 2. poločasu nastoupil Vávra, který hru hodně oživil, ale byli to hosté, kteří mohli srovnat, když v 60. minutě Medůsek trefil pouze břevno Poláškovi branky. V 65. minutě zvýšili náskok domácí na 2:0, kdy domácí Vávra chytře přehodil brankaře. Domácí mohli opět ihned navýšit skóre, ale trefili pouze tyč. Svůj náskok navýšili až v 90. minutě, kdy využili zaváhání hostující obrany Šimkem.
Nejlepší hráči: Ondřej Vávra - Roman Suchý