Nováčci neznají respekt

Slovácko Sport 17 / 08 / 2017

Drslavice - Slovácko B 0:1 (0:1)
Drslavice si na první vítězství v sezoně minimálně ještě týden počkají. V domácí premiéře se totiž poklonily rezervě Slovácka, která držela otěže zápasu hlavně v prvním poločase. O tříbodovém exportu rozhodl hostující kapitán jedenačtyřicetiletý Maniatis. Po obrátce se hra vyrovnala, ale domácí se proti dobře organizované obraně soupeře neprosadili. Branka: Maniatis.
Zborovice - Březolupy 2:0 (1:0)
Březolupští měli co napravovat, v úvodním kole totiž doma schytali osm gólů od Nedakonic… Ale dojem nenapravili. I ve Zborovicích se totiž svěřenci kouče Jana Koželuhu nedočkali branek ani bodů. Dvěma góly jejich naděje potopil Kojetský. Hosté tak zůstávají bez bodu a ještě mají hrozivé skóre 0:10.
Zlechov - Staré Město 2:3 (2:2)
Utkání mezi Zlechovem a Starým Městem nabídlo zajímavou podívanou. Úvod patřil Jiskře, která během čtvrt hodiny vedla o dva góly. Ve zbytku první půle však převzali iniciativu Zlechovští, kteří do přestávky srovnali krok. Ve druhé půli rozhodla jediná trefa, která přišla v době, kdy už trenéři spřádali penaltové plány. Všechny body hostům zajistil Martinec. Branky: Štangl, Vaněk - Smělík, Sonntag, Martinec.
Kunovice - Morkovice B 5:1 (1:0)
Kunovice na startu sezony potvrzují, že jsou jedním z aspirantů na postup. Po vyplenění Zlechova nezaváhaly ani proti záloze Morkovic, které na cestu domů „upletly rukavici“. Tlak domácích eskaloval ve druhém poločase, kdy během deseti minut třikrát skórovali a zápas se už dohrával pouze z povinnosti. Branky: Střelec, Chaloupka, Masařík, Skovajsík, Šebák.
Nedakonice - Havřice 2:5 (2:3)
Fotbalisté Nedakonic před týdnem pálili jak u Verdunu v Březolupech, ale doma proti nováčkovi z Havřic jich po změně stran střelecký prach vyschnul. A přitom měli raketový start, když v 9. minutě vedli 2:0 a hosté byli zralí na ručník… Jenže rychle se oklepali, třemi góly v závěru poločasu skóre otočili a ve druhé půli už jasně kráčeli za vítězstvím. Branky: Šoustek, Beránek - T. Rachůnek 2, Řezníček, M. Rachůnek, Doležálek.
Šumice - Újezdec 1:0 (0:0)
Nováček soutěže válí, po dvou kolech má plný počet šesti bodů! Po vítězství v Sadech doma přivítal Újezdec, který ještě na jaře hrál I.A třídu. Souboj, kterému přihlížely skoro čtyři stovky diváků, přinesl rozuzlení v 79. minutě, kdy se trefil kanonýr Pilka a dostal šumické fanoušky do euforie. Branka: Pilka.
Ludkovice - Tlumačov 0:2 (0:2)