Nováček Horsák se blýskl hattrickem

Slovácko Sport 13 / 08 / 2015

OS A

Kostelany n. M. - Kněžpole 4:4 (3:3)
Branky: 21., 32., 72. Mojžiš Ju., 43. Vávra A. - 2., 18. Hančík D., 33. Večeřa M., 82. (p) Vyorálek J.
ŽK: 81. Mojžiš Jo. - 37. Šopík R. Diváci: 80.
Rozhodčí: Pavel Moravanský - Jaroslav Vávra (laik), Antonín Mazurek (laik).
Kostelany n. M.: Koryčánek V. - Vávra M. (46. Horký L.), Vávra A., Šimík D., Procházka L. (46. Dvouletý J.), Plevák L., Mojžiš Ju., Mojžiš Jo., Marek D., Krpal D. (38. Rychlík M.), Chmelař D. Trenér: Martin Vávra.
Kněžpole: Vyorálek J. - Večeřa M., Otáhal A. (51. Ižo F.), Kozelek O. (47. Musil Z., 90. Mazůrek A.), Kašný P., Hruboš P., Hruboš L., Hančík D., Flíbor D., Brázdil O., Šopík R. Trenér: Radim Palčík.
V průběhu prvního poločasu byli lepší hosté z Kněžpole, kteří se dostali zásluhou Hančíka rychle do vedení. Po počátečním náporu hostů se hra vyrovnala a branky začaly padat na obou stranách. Poločas tak skončil po přestřelce remízou 3:3. V průběhu druhého poločasu dominovali domácí, ale prosadil se pouze kanonýr Julius Mojžiš, který dovršil hattricku. Po této brance se hra částečně vyrovnala. Hosté dokázali srovnat z pokutového kopu, kdy se nekompromisně trefil Vyorálek. Těsně před koncem utkání domácí neproměnili dvě brankové příležitosti, a tak zápas skončil remízou 4:4.
Nejlepší hráči: Julius Mojžiš - Dominik Hančík

Částkov - Košíky 4:1 (3:1)
Branky: 4., 50. (p) Pindryč R., 2. Martinec P., 12. Kameník J., - 41. Bémer Z.
ŽK: 10. Pindryč  R., 30. Belant L., 39. Pospíšil P. - 12. Viktora D., 50. Šlechta Z. Diváci: 80.
Rozhodčí: Ondřej Vlk - Zbyněk Vlčnovský, Svatoslav Kubíček (laik).
Částkov: Novotný R. - Zvonek J., Zapletal P., Pospíšil P., Martinec P., Kameník J., Haveta P. (88. Vlčnovský J.), Flekač J., Belant L., Pindryč R. (85. Skovajsa M.), Trunkát D. (65. Řezníček Radim).
Trenér: Jiří Veselý.
Košíky: Ondruch A. - Večeřa M., Šlechta Z., Silný P., Poháněl K. (78. Viktora D.), Poháněl J., Ovsík M., Janováč Z., Fedor J., Bémer Z., Mucha P.
Trenér: neuveden.
V tropickém dopoledni začali lépe domácí, kteří už ve 2. minutě otevřeli skóre Martincem po individuální akci. Ve 4. minutě zvýšil Pindryč na 2:0 a ve 12. minutě už na 3:0 upravil Kameník. Po tomto smrtícím úvodu ale domácí ubrali na aktivitě a postupem času tak převzali inciativu hráči Košíků. Ve 41. minutě se dočkali snížení, kdy se po rohu hlavou trefil Bémer 3:1. Do druhé půle měli znovu lepší vstup domácí a po faulu hostujícího Šlechty v pokutovém území proměnil nařízenou penaltu Pindryč. Po zbytek druhé půle se hrál vyrovnaný fotbal, domácí vědomi si tříbrankového náskoku se moc do útoku nehnali. Až v závěru mohl přidat jeden z domácích hráčů další branku, ale ve skrumáži se neprosadil.
Nejlepší hráči: Radim Pindryč - Adam Ondruch

Mařatice - Traplice 1:2 (1:2)
Branky: 36. Zedek J. - 23. Dostál D., 26. Beneš R.
ŽK: 90. Trávníček Vá. (Traplice). Diváci: 55.
Rozhodčí: Lukáš Mikulka - David Večeřa, Roman Obdržálek (laik).
Mařatice: Kuriál R. - Zedek J., Vyorálek D., Vaněk R., Tyl V., Širůčka M., Lukašík A., Kubíček P., Kroča M. (18. Matoušek O.), Bída L., Horák Z.
Trenér: Luboš Bartoš.
Traplice: Konečný M. - Verbík T., Trávník T., Trávníček Vá., Štefka P., Michalec T., Kolínský T. (90. Škrabal P.), Gelien R., Čevela O. (88. Polách O.), Beneš R. (69. Trávníček A.), Dostál D. (58. Blecha L. ml.).
Trenér: Jaroslav Slavík.
Od začátku se hrálo ve svižném tempu, první větší šanci si vytvořili domácí ve 21. minutě, kdy Matoušek z malého vápna vystřelil těsně vedle pravé tyče. O minutu později se potvrdilo nedáš dostaneš, hostujcící Kolínský nacentroval z půli hřiště Dostálovi, ten si obhodil krajního obránce a usměrnil míč do brány 0:1. O tři minuty později odkopl míč od brány Kuriál, ale jeho školáckou chybu využil Beneš, který poslal hosty do dvougólového vedení. Ve 36. minutě centroval z pravé strany Širůčka, k míči se dostal Zedek, který pěknou střelou snížil. Ve druhé půli hrálo hlavní roli velké horko, které se podepsalo nad výkony obou mužstev. Prvních dvacet minut byli domácí o málo lepší, ale nedokázali se střelecky prosadit. Tři body tak putují k nováčkovi do Traplic.
Nejlepší hráči: Jakub Zedek - Roman Gelien

Huštěnovice - Mistřice 3:2 (2:2)
Branky: 43. (p), 59. Puškáč L., 30. Střítecký M. - 1. Trojek L., 27. Horňák M.
ŽK: 49. Petrželka J. (Huštěnovice). Diváci: 70.
Rozhodčí: Štěpán Martykán - Pavel Čechmánek (laik), Jiří Huňka (laik).
Huštěnovice: Kulhavý D. - Zlámalík R., Vaverka A., Tománek D., Střítecký M. (78. Kanyza P.), Straka P., Silný F., Puškáč L. (89. Silný J.), Petrželka J., Černý P., Adamík O.
Trenér: Pavel Černý.
Mistřice: Jurga M. - Trojek L. (75. Sklenář P.), Ondroušek V., Lapčík V., Krupa J. (71. Šnajdar M.), Huňka M. (63. Janečka J.), Horňák M. (59. Posolda J.), Engler I., Blaha J., Bilavčík M., Bilavčík J.
Trenér: Michal Huňka.
Již v úvodu zápasu hosté překvapili domácí a vstřelili branku ve 45. vteřině a vedli 0:1. Domácí se nemohli dlouho vzapamatovat a hosté převzali hru. Ve 27. minutě hosté zvýšili na 0:2, kdy si hráč Horňák naběhl na centr a nemýlil se. Ve 30. minutě domácí Střítecký po samostané akci snížil na 1:2. Ve 43. minutě z pokutového kopu domácí Puškáč srovnal na 2:2. Ve druhém poločase byla hra vyrovnaná, domácím se podařilo v 59. minutě zvýšit na 3:2. U obou mužstev bylo několik šancí, ovšem bez úspěchu, tak proto domácí zvítězili zaslouženě 3:2.
Nejlepší hráči: Lubomír Puškáč - Ladislav Trojek

Polešovice - Babice 1:6 (1:2)
Branky: 20. Černoch M. - 15., 41., 81. Horsák A., 55., 87. Forro M., 77. Fusek I.
ŽK: 42. Bernatík T., 48. Martykán M., 58. Běhávka J., 64. Stašek J. - 48. Forro M. Diváci: 110.
Rozhodčí: Tomáš Polášek - Jaroslav Bednařík (laik), Michael Bartoň (laik).
Polešovice: Pavela M. - Svoboda O., Struha R. (46. Tringela J.), Martykán M., Korvas R., Kordula T., Hasoň J., Černoch M., Běhávka J., Bernatík T. (46. Stašek J.), Stašek O. (89. Mangl R.).
Trenér: Radek Svoboda.
Babice: Harásek M. - Zelený M., Maňásek Z., Litoš F., Chybík R. (78. Tomaštík R.), Horsák A., Horníček K. (60. Horníček D.), Horníček E., Fusek I., Bělíček K., Forro M.
Trenér: Miroslav Sečen.
Babice nastoupily s hodně mladým týmem a ve více než horkém počasí to bylo výhodou. Polešovice rychlostně ani fyzicky nestačily a hned v 15. minutě otevřel skóre střelou k tyči Horsák. Jediným světlým okamžikem Polešovic byl průnik a střela Černocha, který ve 20. minutě srovnal na 1:1. Hosté měli stále více ze hry a ve 41. minutě se dostal ke střele kapitán Horsák a zvýšil na 1:2. Druhý poločas byl jasně ve vedení Babic, hráči drželi míč na útočné polovině a dávali branky. V 55. minutě krásně doklepl do branky míč Forro - 1:3. V 77. minutě se dostal k odraženému míči Fusek a zvýšil na 1:4. V 81. minutě dokončil svůj hattrick Horsák a poslední tečku za zápasem udělal Forro - 1:6.
Nejlepší hráči: Martin Černoch - Aleš Horsák

Topolná - Popovice 3:1 (2:0)
Branky: 25. Foltýn Jan, 34. Foltýn Jakub, 50. Gabrhelík T. - 70. Hruboš P.
ŽK: 63. Mikulka L. - 33. Omelka J. Diváci: 80.
Rozhodčí: Zbyněk Vlčnovský - Stanislav Mašlan (laik), Robert Kaňovský (laik).
Topolná: Rosík T. - Válek A., Stuchlík M. (51. Foltýn P.), Rozsypálek P. (88. Bartošek J.), Pavlica A., Ostrožík D., Hoferek O., Hoferek J., Gabrhelík T., Foltýn Jan (31. Foltýn Jakub), Mikulka L. (66. Kašný D.).
Trenér: Roman Leitner.
Popovice: Mikel J. (46. Šácha P.) - Tetera T. (70. Mikulčík L.), Prajza M., Omelka J., Mimránek L., Mikulčík R., Michelfeit V., Kadlčík J., Hladný T., Hanáček J. (46. Viktora R.), Hruboš P.
Trenér: Lukáš Mimránek.
Domácí nastoupili aktivněji, nejdříve trefili břevno a pak neproměnili vyloženou šanci. První branku vstřelil ve 25. minutě Jan Foltýn, 1:0. Druhou branku přidali domácí ve 34. minutě Jakubem Foltýnem. Do konce poločasu mohli navýšit náskok, ale v koncovce byli jaloví. Hned v 50. minutě upravil na 3:0 Gabrhelík. Hosté se dostali do zápasu v 70. minutě, kdy se hlavou trefil Hruboš, 3:1. Hostující hráči však už neměli na zvrácení zápasu síly a nakonec odešli poraženi 3:1.
Nejlepší hráči: Jaroslav Hoferek - Petr Hruboš