Nováček z Havřic začal vítězně

Slovácko Sport 11 / 08 / 2010

V sousedském derby podlehly Osvětimany Koryčanům, Jalubí veze body ze Slavkova

Strání – Hluk B 4:1 (2:0)
Domácí udávali po celý zápas tempo hry a vedli už tříbrankovým rozdílem. Od 70. minuty si vybrali slabší chvilku a hosté výsledek zkorigovali, domácí ale v závěru přidali ještě další gól. Branky: Vojtek, Frühauf, Pomajbík, Popelka S. - Žajdlík.
Bojkovice – Zlechov 2:0 (1:0)
V dramatickém utkání domácí Spáčil ve 30. min. využil zaváhání soupeřovy obrany a poslal domácí do vedení. Po přestávce tempo diktovali hosté a v 50. min. Zajíc ve vyložené šanci branku domácích přestřelil. V 83. min. hostující obrana faulovala Vargu a z nařízené penalty Valter upravil na konečných 2:0.
Slavkov – Jalubí 1:3 (1:2)
Oslabení domácí tahali v utkání za kratší konec a hosté si po zásluze odváží tři body. Na vedoucí gól hostujícího Gajdoruse z 5. minuty odpověděl vyrovnáním domácí Polášek o sedm minut později. Od 22. min. hosté vedli brankou Hanáčka a ve 32. min. uviděl domácí Salát červenou kartu. Poměr sil na hřišti se srovnal v 55. min., kdy musel pod sprchy jalubský Kříž. Hosté byli aktivnější a třetí branku dal po hodině hry Najbrt.
Havřice – Šumice 2:1 (1:1)
Nováčkovi I. B třídy se utkání povedlo, v souboji se Šumicemi byl lepším celkem. Po půlhodině hry se domácí ujali vedení Francem, hosté ve 40. min. srovnali Zajícem. Před pěknou diváckou kulisou rozhodli domácí o zisku bodů v nástupu do druhé půle Masaříkem.
Sušice – J. Otrokovice 1:0 (1:0)
Domácí vedli od 20. min. brankou Kaštánka, přesto to byli hosté, kteří v první půli hráli prim, ale za celé utkání si vážnou brankovou příležitost nevytvořili. Domácí se po přestávce zvedli, získali převahu a třikrát trefili tyč.
Kudlovice – Zlámanec 0:2 (0:1)
Do přestávky byli lepším celkem hosté a od 20. min. vedli brankou Damborského. Karta se otočila po přestávce, domácí byli pány na hřišti, ale hosté v 77. min. po rychlém brejku pečetili výhru střídajícím Mimránkem.
Koryčany – Osvětimany 3:0 (1:0)
Domácí dali ve 3. min. rychlý gól Lyskem, pak hosté svého soupeře doslova sevřeli, ale branku nedali. Po hodině hry domácího útočníka fauloval gólman, za což uviděl červenou kartu. Hosté i v oslabení dále útočili a měli možnost výhody pokutového kopu, ten ale neproměnili. Tato situace je zlomila a domácí v závěru dvěma góly v pohodě hrajícího Lyska definitivně zlomili odpor hostí.