Novoveským se stále nedaří

Slovácko Sport 05 / 10 / 2011

Nedachlebice - Žalkovice 3:2 (1:2)
Hosté byli v první půli pohyblivější a po zásluze šli do šaten s jednobrankovým náskokem, který však při přesnější mušce mohl být i vyšší. Po změně stran se hra srovnala a domácí byli důraznější v šestnáctce a dvěma góly dokázali otočit výsledek. Branky: 27. Křenek, 63. Soviš, 73. Perůtka - 24. Sova, 43. Samsonek.
Prakšice - Kněžpole 2:2 (1:0)
Domácí sehráli svůj nejlepší zápas podzimu, dvakrát vedli a o vítězství přišli až šťastnou brankou hostí v 90. min. Hosté neproměnili pokutový kop.
Branky: Šimuni, Chaloupka - Fišer z penalty, Lapčík.
O. N. Ves - Březolupy 2:4 (1:2)
Trápení novoveských fotbalistů i nadále pokračuje, je to už čtvrtá prohra za sebou. Hosté se ujali vedení 0:1 v 10. minutě Zelíkem, domácí Šálek o deset minut později vyrovnal. Ve 33. minutě zahrál úmyslně rukou domácí Kreisl, následovala červená karta a pokutový kop, který však domácí brankář Boček chytil. Ve 44. minutě se hosté ujali vedení Chaloupkou. V 62. min. skóruje Johaník a o šest minut později Kundrt. Závěrečný tlak domácího celku vyúsťuje jen úpravou výsledku, když v 83. minutě Straka hlavou snižuje na konečných 2:4.
Mladcová - 1.FC Slovácko C 2:1
Hosté měli problémy se sestavou, přesto až do 83. minuty vedli. Domácí byli v závěru důraznější a v 90. minutě dali ze skrumáže vítězný gól. Korch, Krahula - Zemánek
Ořechov - Újezdec 3:2 (1:1)
Ve vyrovnaném souboji hosté dvakrát vedli, domácí však bojovali a vždy dokázali srovnat náskok soupeře. Více štěstí v samotném závěru pak měli domácí, kteří v 85. min. dali vítězný gól z pokutového kopu. Branky: Smějsa, Jurák, Trlida - Mařica, Šmíd. Další výsledky: Otrokovice - Příluky 3:5, Kvasice - Chropyně 0:1