Novoveským stačily dvě minuty

Slovácko Sport 06 / 09 / 2012

Dolní Němčí nezvládlo závěr, podlehlo Újezdci

Březolupy - Mladcová 3:1 (1:1)
 V úvodní desetiminutovce měli domácí tři vyložené šance, které zahodili. Hosté vedli od 25. min. brankou Juliny, ale domácí Kundrt po rohovém kopu dokázal ve 41. min. vyrovnat. Po změně stran byla hra dvacet minut vyrovnaná, pak už se aktivita přenesla na kopačky domácích a v 81. min. se z trestného kopu trefil Kundrt a výhru pečetil v 86. min. po rychlé akci Michálek.
Dol. Němčí - Újezdec 1:2 (0:0)

Domácí měli do 5. minuty dvě tutovky, ty ale L. Kadlček neproměnil. Pak se hra vyrovnala a ani jeden z celků se k vážnějšímu ohrožení golmana soupeře nedostal. Domácí šli do vedení v 61. min., kdy se svým důrazem prosadil Tinka. Dolněmčané měli pak ještě dvě vyložené šance, ty ale neproměnili a začali se soustředit na udržení těsného vedení. Bojovní hosté ale v 79. min. vyrovnali po rohovém kopu Gregorem a v 82. min. se prosadili po standardní situaci Popelkou
Nedachlebice - Fryšták 3:0 (0:0)
 Po celý zápas měli domácí trvalou převahu, hosté v první půli dvakrát zahrozili z rychlých brejků. Po změně stran domácí přidali na důrazu a v 63. min. šli do vedení Turečkem, o pár minut později trefili ještě tyč. V 79. min. z penalty skóroval Soviš a výhru pojistil v 89. min. Nožička.
Žalkovice - Ořechov 3:1 (1:1)
Hosté dali v Žalkovicích úvodní branku, jejímž autorem byl ve 33. min. R. Krys. Domácí stačili brankou „do šatny“ vyrovnat a v nástupu do druhé půle dát vedoucí gól, náskok ještě pojistili brankou v 65. min. Branky: Strnad, Holub, Salajka - Krys.
O. N. Ves - Bojkovice 3:1 (0:1)
Utkání dvou rozdílných poločasů začala obě mužstva opatrně. Byli to hosté, kteří se jako první začali osmělovat a také se ujali ve 25. minutě vedení 0:1 z kopačky aktivně hrajícího Prekopa. Do druhého poločasu nastoupili domácí jako vyměněni a hosty přehrávali po všech stránkách. Když v 61. minutě Píštěk vyrovnal a 62. minutě Šálek Broňa poslal domácí celek do vedení na 2:1, Bojkovicím se vše rozpadlo a také došel dech. Domácí zcela ovládli hru. Hosty držel stále výborně chytající Konečný. V 80. minutě upravil skóre na konečných 3:1 Radek Zálešák ml.
Kvasice - Kněžpole 4:1
Lepša 2, Prešnajder, Zapletalík - Balaštík
Příluky – Hluk 4:4 (2:3) Čelůstka, Zedníček K., Frolek M., Mezírka – Zalubil, Hrdina, Zlínský, Dohnal