ŽK: 23. Lahola M., 63. Buksa R. - 19. Molek S., 90. Gejdoš J.
Diváci: 150.
Rozhodčí: Michal Kubíček - Zdeněk Ondráš (laik), Radomír Oslzla (laik).
Babice: Hájek M. - Smělík M. (46. Poiselt A.), Říha L., Maňásek Z., Lysoněk P., Litoš F., Lahola M., Körber S. (72. Věrný J.), Fusek I. (66. Chmel R.), Buksa R., Bíček L.Trenér: Josef Maňásek.
Tupesy: Gaura J. - Vávra P., Vávra J. (61. Šimek O.), Tříska M. (38. Gejdoš M., 88. Polášek B.), Molek S., Mikula F., Maňásek M., Madzia D., Kubíček T., Gejdoš J., Bureš R. Trenér: Antonín Šimon.
Zápas se hrál v solidním tempu, kdy obě mužstva se snažila hrát. V první půli dominovali brankáři. Ve 22. minutě kopali hosté penaltu, po faulu domácího brankáře na hostujícího utočníka. Hostující hráč však penaltu neproměnil. Ve 40. minutě po rohu byl závar před brankou hostů, kdy Kubíček balón vykopával z brankové čáry a následnou dorážku neproměnil domácí Filip Litoš. Ve 42. minutě přímo z rohu nastřelil tyč Jan Gejdoš. Do kabin se šlo za nerozhodného stavu 0:0. Hned ve 46. minutě Filip Litoš nastřelil tyčku. Do 72. minuty se hrál rychlý fotbal, avšak bez gólu. V 72. minutě se na půlící čáře zmocnil míče hostující Bureš a po pěkném sólu středem hřiště obhodil domácího gólmana a vstřelil vítěznou branku 0:1. Domácí mužstvo se snažilo vyrovnání, ale žádnou šanci si nevytvořilo.
Nejlepší hráči: Filip Litoš - Tomáš Kubíček

Bánov - Hradčovice 3:1 (0:0)
Branky: 57., 68. Dalajka M., 64. Kočica M. - 82. Indra T.
ŽK: 43. Pavlíček A. - 76. Mikulec D.
Diváci: 90.
Rozhodčí: Zbyněk Vlčnovský - Pavel Šupina (laik), Volodymyr Korolovych (laik).
Bánov: Řihák P. - Vrága A. (75. Mahdalíček J.), Velecký J. (62. Polanský M.), Vaňhara J., Pavlíček A., Mahdalíček P., Kočica M., Horňák L., Gajdůšek M., Durďák V., Dalajka M. Trenér: Břetislav Polanský.
Hradčovice: Rosík V. - Urubčík Z., Pavlík J., Mitáček L., Mikulec R. (86. Blaha P.), Mikulec D., Jurčík D., Indra T., Hostýnek P. (72. Pijáček L.), Hlaváč V., Daněk O. (66. Máčala R.). Trenér: Radim Mikulec.
V prvním poločase se obě mužstva doslova předháněla v zahazování střeleckých příležitostí, ať nedokázali proměnit ani ty nejvyloženější. Na první gól se čekalo do 57. minuty, kdy si Dalajka naběhl na centr a mezi nohama gólmana otevřel skóre utkání. V 64. minutě na hranici ofsajdu převzal míč Kočica a zvýšil na 2:0. V 68. minutě Dalajka vystřelil na bránu a od tyče se míč odrazil za záda bezmocného brankáře Rosíka. Hra měla poklidné tempo, hostům se podařilo v 82. minutě Indrou vstřelit čestný úspěch 3:1.
Nejlepší hráči: Michal Dalajka - Vítězslav Rosík

Buchlovice - St. Město 3:3 (2:2)
Branky: 1. Křiva D., 44. Mikula J., 80. Tomešek Z. - 19., 61. Grebeň M., 39. Kment M.
ŽK: 65. Šarata R., 75. Hlůšek R., 85. Schuster M. - 44. Abrhám R., 45. Kment M., 79. Horák M.
Diváci: 130.
Rozhodčí: Tomáš Polášek (8) - Zdeněk Bílka (laik), Jiří Stuchlík (laik). Delegát utkání: Jiří Němec.
Buchlovice: Hlůšek P. - Šarata R. (70. Kořínek M.), Strakoš S., Schuster M., Mikula J., Křiva D., Kovařík P., Kotek J. (79. Jurča A.), Hlůšek R., Čech M. (46. Tomešek Z.), Belant L. Trenér: Petr Sonntag.
St. Město: Adamík T. - Žajdlík J. (67. Botek J.), Trávník R., Šobáň P., Panáček M., Kment M., Horák M., Hastík O. (23. Hastík R.), Grebeň M., Andrýsek M., Abrhám R. Trenér: Milan Višenka.
Domácí Buchlovice vlétli na svého soupeře ze Starého města hned od prvních sekund a odměnou jim byl gól v 1. minutě. Staré město korigovalo stav v 19. minutě z kopačky Grebeně. V první půli měli ze hry více hosté, kteří v 39. minutě vstřelili vedoucí branku. Za prvním poločasem udělal poslední tečku domácí Mikula, který stanovil poločasový výsledek na 2:2. Ve druhé půlie byli aktivnější domácí, ale paradoxně branku vstřelilo Staré město a to opět z kopačky Grebeně po jeho rychlém úniku. Buchlovice s blížícím se koncem zápasu měli čím dál tím větší převahu a v 80. minutě se konečně dočkali, když střídající Tomešek poslal míč pod břevno a nedal brankaři žádnou šanci.
Nejlepší hráči: David Křiva - Martin Grebeň

Kněžpole B - O. N. Ves B 4:0 (4:0)
Branky: 20. Varga R., 23. Kašný P., 40. Kašný R., 42. Hruboš P.
Diváci: 30.
Rozhodčí: Volodymyr Korolovych - Roman Štefaník (laik), Václav Lapčík (laik).
Kněžpole B: Hančík F. - Varga R., Pastyřík R., Palčík R., Křen B., Kozelek M., Kašný R., Kašný P., Hruboš P., Hruboš L., Flíbor T. Trenér: Zbyněk Grubl.
O. N. Ves B: Janča M. - Štěrba J., Szabo T., Svoboda P., Slezák V., Kosík A., Jurásek D., Hlůšek Jar., Hlůšek Jak., Hábl O. Trenér: Michal Kusák.
Do utkání vstoupili hosté pouze v deseti hráčích, což se projevilo i na jejich hře. Domácí se již ve 20. minutě radovali z první branky, kterou po zemi k tyči umístil Varga. V téže minutě se po souboji zranil hostující Szabo a hosté hráli v devíti hráčích. Domácí tuto přesilovku dokázali využít, ve 23. minutě se po rohu trefil Petr Kašný. Domácí udeřili i potřetí, když ve 40. minutě na 3:0 zvyšoval Radek Kašný. Ve 41. minutě si při souboji o míč poranil rameno Kosík. Domácí dokázali vstřelit branku i počtvrté, kdy Hruboš střelou z dálky překonal hostujícího brankáře. Do kabin se šlo za stavu 4:0. Hosté do druhého poločasu vstoupili v osmi hráčích. Domácí se snažili přidat ještě více branek, ale skvěle chytající Janča dokázal jejich střely zneškodnit. V 53. minutě Jakub Hlůšek musel odstoupit pro zranění pravého kolene a hosté dohrávali v sedmi hráčích. V 62. minutě se zranil další hostující hráč a tak muselo být utkání pro malý počet hráčů předčasně ukončeno.
Nejlepší hráči: Radim Palčík - Marek Janča

Mařatice - Košíky 3:3 (1:2)
Branky: 37., 82. Kroča M., 59. Tyl V. - 10. Šlechta Z., 25. Fedor J., 83. Večeřa T.
ŽK: 30. Kovács L., 65. Prekop D., 72. Kubíček P., 80. Zbořil S. - 49. Poháněl J., 54. Fedor J., 66. Vojtek P.
Diváci: 250.
Rozhodčí: Miroslav Navrátil - Čeněk Milár (laik), Antonín Mikulec (laik).
Mařatice: Matoušek O. - Zedek J., Zbořil S., Vyorálek D., Tyl V. (89. Lžičář M.), Šenk P., Prekop D. (86. Piecha E.), Mrva M. (19. Kovács L.), Kubíček P., Kroča M., Janků A. Trenér: Václav Chvojka.
Košíky: Ondruch A. - Večeřa T., Uherka Z., Šlechta Z., Přílučík M., Poháněl K. (39. Přílučík L.), Poháněl J., Ovsík M. (90. Mařák P.), Hastík P. (62. Vojtek P.), Fedor J., Bémer Z. Trenér: Vlastimil Kučera.
Skóre zápasu otevřel v 10. minutě Šlechta když asi z osmnácti metrů přelobobal brankáře. Ve 25. minutě z 25 metrů z pravé strany nahrával Přílučík z pravé strany, podél branky a Fedor dorazil míč do branky - 0:2. Ve 35. minutě domácí Kroča nastřelil břevno. V 37. minutě opět Kroča hlavou dorážel míč do branky - 1:2. V 59. minutě srovnal patičkou Tyl, kdyý dostal přihrávku od Janků - 2:2. V 82. minutě se domácí ujali vedení - 3:2, kdy po centru z levé strany nahrával Prekop a Kroča skóroval. V 83. minutě srovnali hosté skóre na 3:3, ze skrumáže před brankou, vyrovnával Večeřa.
Nejlepší hráči: Miroslav Kroča - Marek Přílučík

Pitín - Korytná 2:1 (2:1)
Branky: 6. Voda M., 21. Krahula L. - 36. Matucha J.
ŽK: 88. Zýka J. (Pitín).
Diváci: 70.
Rozhodčí: Radek Michalec - Pavel Berčík (laik), Josef Flasar (laik).
Pitín: Urbánek P. - Zýka J., Voda M., Trllo Z., Švehlík F., Struhař P. (65. Maňas M.), Lukáš D., Krahula L. (48. Kozubík J.), Kozubík A., Kavka P., Bureš M. Trenér: David Lukáš.
Korytná: Málek Mi. - Žajgla T., Vacula J. (63. Flasar V.), Navláčil O. (46. Janík D.), Mikliš J., Matucha J., Málek Ma., Máčalík J., Janovský L. (76. Medůsek M.), Čaňo B., Bublík I. Trenér: Pavel Tinka.
Utkání se hrálo ve svižném tempu a hra se přelévala z jedné strany na druhou. První branku viděli diváci už v 6. minutě, když se domácí Voda prosadil hlavou a míč umístil pod břevno Málkovy branky. Hosté si vytvářeli slibné brankové příležitosti a přímé kopy, ale ani jeden pokus neskončil v brance Urbánka. Ve 21. minutě se opět prosadili domácí, když Krahula prostřelil hostujícího Málka střelou z pravé strany z přímého kopu. Hosté na to odpověděli po čtvrt hodině, kdy se nejlíp po rohovém kopu zorientoval Matucha a snížil na 1:2. Tento výsledek vydržel až do přestávky. Druhý poločas probíhal podobně jako ten první, jen hosté postupem času více útočili, ale nemohli prostřelit domácího brankáře nebo jim pokusy likvidovala domácí obrana, a tak utkání skončilo stejně jako poločas 2:1.
Nejlepší hráči: Petr Kavka - Jan Matucha

Popovice - Huštěnovice 2:3 (2:2)
Branky: 2. Šácha P., 26. Halouzska J. - 35., 40. Puškáč L., 59. Vaverka T.
ŽK: 24. Halouzska J., 44. Prajza M., 82. Tetera T. - 44. Střítecký M., 83. Malenovský P., 84. Vašíčka M.
Rozhodčí: David Šimoník - Ivan Junaštík (laik), Jan Hruboš (laik).
Popovice: Šesták V. - Tetera T., Šácha P., Prajza M., Mikulčík R. (81. Slavík Z.), Křapa P., Králík V., Hladný T., Hanáček J., Haluza L., Halouzska J. (56. Musil O.). Trenér: Roman Bureš.
Huštěnovice: Střítecký O. - Vaverka T., Vaverka A., Umlauf M., Střítecký M., Silný F., Puškáč L., Malenovský P., Kryška M. (76. Vašíčka M.), Černý P., Adamík O. Trenér: Pavel Černý.
Ještě před utkáním všichni hráči a diváci uctili minutou ticha památku zesnulého popovického hráče. Do samotného utkání domácí vletěli jako uragán a hned ve 2. minutě vstřelil branku Šácha. Domácí i nadále diktovali tempo hry, ovšem další tutovku Šácha zahodil. Ve 26. minutě se domácí radovali podruhé když branku vstřelil Halouzka. Od tohoto momentu začali být hosté aktivnější a výsledkem bylo vyrovnání ještě do poločasu. Oba dva góly zařídil nejlepší hráč Puškáč. Ve druhé půli jako by domácím začali docházet síly a hosté přebrali otěže zápasu. Obrat dokonal v 59. minutě Vaverka. Od tohoto momentu se začali tlačit domácí před gólmana hostů, ale s přibývajícím časem se jejich snaha měnila v křeč. V závěru si hosté již vítězství pohlídali.
Nejlepší hráči: Tomáš Tetera - Lubomír Puškáč