Novoveští nad propastí

Slovácko Sport 16 / 06 / 2010

Nedašov - Hluk 3:0 (2:0)
 Na rozdíl od páteční dohrávky s Luhačovicemi začali domácí lépe a už v 9. min. otevřel skóre P. Novák. Hostům se na hrací ploše menších rozměrů nedařilo a vázla kombinace, přesto si v první půli vypracovali dvě tutovky, ale bez brankového efektu. Druhou branku dali domácí ve 45. min. a jejím autorem byl D. Novák. Po přestávce se hosté zvedli, ale střelecky se jim opět nevedlo, naopak Jaroslav Novák pojistil vítězství domácích.
Hluk: Fojtík - Miroš, Hanák, Machala A., Botek, Zalubil O., Zalubil M., Machala O., Minařík, Radoch, Jurák.
FC Vsetín - O.N.Ves 2:0 (1:0)
 Poslední utkání na domácí půdě bylo pro Vsetínské hodně důležité, neboť pouze vítězství by jim dávalo naději na záchranu. Předvedli ale výkon na hranici svých možností a získali tři cenné body. Domácí do pohody dostala 6. minuta, kdy se do černého trefil stoper Nikolén. Domácí zvýšili aktivitu a byli jasně lepším týmem. Po půlhodině se vývoj otočil a hosté, dirigováni zkušeným Máčalou, ovládli střed pole, ale bez gólového efektu. Také úvod druhé půle patřil Novoveským, kteří se usadili před Kubínovou brankou. Domácí spoléhali na rychlé brejky a jeden vyšel Čumovi.
O. N. Ves: Hájek - Kadaš, Kreisl, Šálek, Vařecha, Pištěk, Máčala, Galuška, Jurásek, Pokorný, Straka.
Slušovice - Vel. Karlovice 1:0 (0:0), Spytihněv - Provodov 2:2 (0:0), Bystřice p/H. - Kateřince 1:2 (0:0), 1.Valašský FC - Morkovice 0:6, Luhačovice - Holešov 0:6 (0:2), Chropyně - Vigantice 5:0 (2:0). Dohrávky: Vigantice - O.N.Ves 1:2 (0:2) Náměstek - Pokorný M., Straka, rozhodčí Stodůlka ČK: Veselý (O.N.V.) 100 diváků, Nedašov - Luhačovice 2:2