Novoveští po přestávce zkolabovali

Slovácko Sport 21 / 06 / 2012

O.N.Ves - Mladcová 3:6 (3:1)
Domácí předvedli v první půli dobrý výkon a po půlhodině vedli 2:0. Hosté sice ve 35. min. snížili, ale domácí ještě do přestávky znovu navýšili rozdíl skóre na dvě branky. Po přestávce hosté nastoupili na hrací plochu jako vyměnění, domácí k ničemu nepustili a po hodině hry začali střílet i branky, v rozmezí jedenácti minut čtyřikrát překonali gólmana domácích. Branky: Pokorný 2, Zálešák R. ml., - Jaroš 3, Petlach, Julina, Vaněk
Prakšice - Kvasice 1:3 (1:1)
Ve vyrovnaném utkání domácí vedli brankou Němečka, hosté ale třemi góly po standardaních situacích dokonale otočili výsledek. Branky: Němeček - Faltýn, Stodůlka, Večerka
Nedachlebice - Ořechov 3:0 (2:0)
Ve slušně hraném utkání dominovali domácí, kteří už ve 3. min. vedli brankou Perůtky. Domácí byli po všech stránkách lepším mužstvem a třikrát ještě trefili tyč. Další branku přidal Řešetka a jednu si dali hosté vlastní.
Kněžpole - Újezdec 6:2 (3:1)
Domácí odehráli utkání v dobrém tempu. Svou převahu vyjádřili i brankově: Góly: Kozelek 2, Klvaňa D. 2, Lipčík, Uhlíř - Gregor, Pilka
Březolupy - Chropyně 1:4 (0:1)
 Domácí v úvodu zahodili dvě šance Kundrtem a to poznamenalo jejich výkon. Hosté byli v zápase lepším mužstvem a v 70. min. definitivně rozhodli o zisku bodů dvěma slepenými góly. Domácí se brankově prosadili až v závěrečné minutě. Branky: Stašek - Vaňhara, Kolařík, Přikryl, Urubek.
Příluky - 1.FC Slovácko C 0:5 (0:3)
V 8. min. šli hosté do vedení Foltýnem, pak se třikrát po sobě trefil Ondica. Hosté celý zápas diktovali tempo a domácí se dostali pouze do dvou pološancí.  Pátý gól hostí dal opět Foltýn, při lepší koncovce mohla být výhra hostí ještě výraznější.
Baťov 1930 - Žalkovice 5:3