Novoveští porazili lídra

Zlínský kraj Sport 20 / 04 / 2010

Spytihněv - Hluk 2:2 (1:0)
Po celý první poločas se hrál dobrý fotbal, avšak s málem šancí. Těsně opřed odchodem do šaten unikl po křídle domácí Horsák a jeho centr usměrnil do sítě Klvaňa.  Po hodině hry Sparta zvýšila na 2:0, když Večeřa vtipnou kličkou oklamal jinak velmi dobrou obranu hostí. Už se zdálo, že domácí našli cestu k první jarní výhře, avšak opak byl pravdou. Ke změně skóre nemalou měrou přispěl domácí Chaloupka zbytečným faulem a následnou červenou. Hlučané početní výhody využili v závěru. V 86. min. domácí obrana faulovala v pokutovém územní, následnou penaltu proměnil O. Machala. Srovnal v 88. minutě zásluhou Zalubila. Rozhodčí Vrána, ČK: Chaloupka (Spyt.), 240 diváků
Hluk: Fojtík - Machala A., Machala J., Botek, Dufka, Zalubil O., Rybnikář, Zalubil M., Machala O., Hlaváček, Jurásek. Střídali: Miroš, Minařík, Šimčík
Bystřice p/H. - O.N.Ves 0:1 (0:1)
 Hosté se postarali o překvapení kola. O jedinou branku se zasloužil Straka, který našel přihrávkou Píšťka, který se nemýlil. Za domácí promarnili šance Tomeček, Švrček a hosty několikrát podržel gólman Hájek. Od 56. min. hráli hosté bez vyloučeného L. Pokorného, přesto to na výsledku nic nezměnilo. Rozhodčí Stodůlka,
O.N.Ves: Hájek - Pokorný L., Kadaš, Kreisl M., Píštěk, Šálek, Silnica, Straka, Máčala, Pokorný M., Galuška. Střídali: Vařecha, Franta, Kreisl R.
Nedašov - Vel. Karlovice 0:1 (0:0), Luhačovice - Morkovice 3:1 (1:0), Kateřinice - Holešov 4:1 (2:0), Provodov - Vigantice 4:1 (2:0), Chropyně - 1.Valašský FC 2:2 (1:0), FC Vsetín - Slušovice 4:0 (0:0)