Novoveští zvládli závěr

Slovácko Sport 19 / 05 / 2010

Holešov - O. N.Ves 2:2 (0:0)
 Domácí měli utkání dobře rozehrané a v závěru první půle měli dobré příležitosti Roubalík a po něm Uruba a Odstrčilík, ale hosty podržel svými zákroky gólman Hájek. Holešovským se po přestávce začalo více dařit v koncovce a v 51. min. po akci Roubalíka vstřelil svůj první gól v přeboru Uruba. Když po hodině hry přidal druhý úspěch J. Křenek, zdálo se být vše hotové. Jenže pravda byla jiná, v 81. minutě snížil Galuška a o vyrovnání se v nastaveném čase postaral Máčala. Rozhodčí Kypr, 120 diváků.
O.N.Ves: Hájek - Kadaš, Veselý, Pokorný L., Šálek, Vařecha, Píštěk, Máčala, Silnica, Galuška, Straka. Střídali: Jurásek.
Hluk - Vel. Karlovice 0:0
 Na těžkém terénu, který byl na hranici regulérnosti, se v první půli ani jeden z celků gólově neprosadil. Jako první zahrozili hosté, ale střílený centr Píška zlikvidoval Fojtík, na druhé straně dalekonosná střela O. Machala jen těsně minula cíl. I druhá půle měla stejný obraz, střely domácích zpoza šestnáctky šly vedle nebo byly zblokovány dobře bránící obranou. Karlovičtí hrozili z brejků, ale z ani jednoho se do šance nedostali. Nejblíže ke gólu byl hostující Orság, který v 83. min. hlavičkou mířil jen do břevna. Rozhodčí Vrána, 50 diváků.
Hluk: Fojtík - Machala A., Machala J., Dufka, Zalubil O., Rybnikář, Zalubil M., Machala O.-, Hlaváček, Minařík, Šimčík. Střídali: Bochánek, Radoch, Jurásek
Kateřinice - Morkovice 1:4 (1:1), Provodov - 1. Valašský FC 3:4 (1:2), Bystřice p/H. - Slušovice1:2 (1:2), Nedašov - FC Vsetín 3:2 (2:1), Luhačovice - Chropyně 4:0 (1:0)