ŽK: 53. Pavlík, 64. Michalec - 40. Málek, 52. M. Adámek, 60. Töth, 65. Vintr, 77. Nuzík,
Diváci: 220
Rozhodčí: Ivan Šimon - Pavel Božarov (laik), Jiří Guryča (laik)
Podolí: Mikel J. - Musil Z. (90. Vagdal R.), Otto M. (62. Kryštof J.), Hezucký M., Elfmark A., Tvrdoň P., Michalec T., Pavlík R., Hráček V., Havlík P., Švejcar L. Trenér: Vladimír Pipal
Strání B: Děcký R. - Adámek T., Vintr P., Zderčík R. (35. Bušo M.), Málek L., Töth P., Šimek J. (74. Popelka J.), Nuzík P. (82. Janošík J.), Adámek M., Bruštík A., Pomajbík D. Trenér: Václav Popelka
V souboji o čelo tabulky se už ve třetí minutě z trestného kopu ujali domácí vedení. Krásnou střelou se blýskl Martin Otto. Ve 28. minutě proměnil svoje sólo posila z áčka Pomajbík ranou k tyči - 1:1. Do konce první půle měli hosté více ze hry. Po změně stran se hra přelévala z jedné strany na druhou s mnoha šancemi u obou týmů. Největší měl v 85. minutě domácí Havlík. Trestný kop zamířil do šibenice odkud ho však vyhlavičkoval hostující Tomáš Adámek. V posledních deseti minutách mělo Podolí místy drtivou převahu, ze které ale nic nevytěžilo. Zajímavé rušné utkání skončilo zaslouženou remízou. V 67. minutě byl z lavičky náhradníků vykázán hostující vedoucí mužstva Grebík za opakovanou kritiku výroku rozhodčího.
Nejlepší hráči: Petr Havlík - David Pomajbík