O postupu i suterénu rozhodne až poslední kolo

Branky: 12. Zámečník Ji., 70. Velecký D.
ŽK: 35. Svadbík J., 44. Zámečník Ji., 90. Malík T. (H. Němčí).
Rozhodčí: Michal Kubíček - Radek Silný (laik), Roman Máčalík (laik).
H. Němčí: Rybnikář P. - Zámečník Jo., Zámečník Ji., Velecký D., Tureček P. (58. Cmol M.), Tureček M., Svadbík J. (86. Tinka A.), Malík T., Kadlček V., Jančařík F., Bahula L. Trenér: Petr Rybníkář.
Košíky: Ondruch A. - Večeřa T., Uherka Z., Šlechta Z., Přílučík L., Poháněl J. (80. Mařák P.), Ovsík M. (46. Surovec M.), Ovsík J., Mucha P. (46. Poháněl K.), Fedor J., Bémer Z. Trenér: Michal Augustýn.
Domácí tým byl od začátku lepším celkem a nepouštěl hosty k žádným vyloženým šancím. Dovolil jim pouze střely z dálky. Ve 12. minutě prošel obranou Zámečník a vstřelil první gól domacích - 1:0. Tato branka jim přinesla klid na kopačky a hosty k ničemu nepouštěli. Ve druhé půli se opakoval scénář z první půlky, domácí svou převahu zůročili v 70. minutě, kdy Velecký po centru zprava hlavičkoval do prázdné branky - 2:0. Poté se už zápas dohrával v klidním tempu a domácí zaslouženě získali tři body.
Nejlepší hráči: Petr Rybnikář - Zdeněk Šlechta

Mařatice - Uh. Ostroh 1:3 (1:2)
Branky: 9. Mařák R. - 18., 36. Novotný , 88. Horák M.
ŽK: 28. Kovařík M., 70. Raštica M. (Uh. Ostroh).
Diváci: 70.
Rozhodčí: Lukáš Mikulka - Ondřej Piža, Čeněk Millar (laik).
Mařatice: Matoušek O. - Zedek J., Zbořil S., Vyorálek D., Vaněk R., Širůčka M., Prekop D., Mařák R., Kubíček P., Janků A., Andrýsek M. Trenér: Václav Chvojka.
Uh. Ostroh: Směták M. - Vlk M., Raštica M. (88. Knotek Ant.), Kunovjánek M., Kovařík M., Kočiš P., Jurčeka L. (4. Novotný A., 77. Mrkva T.), Horák M., Herák K., Durna M., Čápek J. Trenér: Pavel Vlk.
V 9. minutě poslal domácí Zbořil centr Mařákovi, který rozvlnil síť - 1:0. V 18. minutě Kovařík nacentroval Novotnému a ten z malého vápna srovnal stav na 1:1. O dvě minuty později z 25 metrů krásně vystřelil Herák, ale Matoušek jeho střelu bravůrně zlikvidoval. Ve 30. minutě vystřelil Horák z velkého vápna, ale brankář opět chytil do rukou. Ve 36. minutě Kubíček v obraně chyboval, k míči se dostal Novotný, který upravil poločasové skóre na 1:2. Ve druhé pětačtyřicetiminutovce se nezrodila prakticky žádná šance. Branku přesto dal v 88. minutě Horák, který rozvlnil síť na 1:3. Ostrohu pomohl ke třem brankám výborný výkon Novotného, který naskočil do zápasu až ve 4. minutě a střídal v 77. minutě.
Nejlepší hráči: Roman Mařák - Antonín Novotný

Nezdenice - Traplice 5:1 (1:1)
Branky: 51., 74. Šašinka O., 31. Sviták P., 67. Kolínek L., 87. Uličník J. - 39. Kolařík L.
Diváci: 30.
Rozhodčí: Tomáš Polášek - Volodymyr Korolovych, Petr Vápeník (laik).
Nezdenice: Malaska T. - Uličník J., Šašinka O., Sviták P., Skočovský D., Mikliš M., Krčma L. (72. Vaculín F.), Kolínek L., Kociňák J., Kandrnál P., Janík D. (46. Bušo J.). Trenér: Lubomír Valtr.
Traplice: Vávra J. - Trávníček V., Slavík J., Skopal M., Polách O., Kubina T., Kotyza R., Kolínský T. (84. Kloček K.), Kolařík L. (71. Blecha L. ml.), Kamarád J., Gelien R. Trenér: Ladislav Blecha.
Utkání začalo za nepříznivého deštivého počasí s papírově aktivnějším favoritem z Nezdenic. Ve 31. minutě jim byla odměnou branka z přímého kopu z kopačky Svitáka - 1:0. Hosté z Traplic z ojedinělého rohu vsítili branku z hlavy Kolaříka a upravili na poločasový výsledek - 1:1. Druhý poločas byl celý v režii domácích a vstřelené branky byly z říše snů. V 51. minutě z 30 metrů poslal domácí do vedení Šašinka. V 67. minutě upravil na 3:1 z přímého kopu Kolínek a za deset minut ze stejné pozice z přímého kopu skóroval opět Šašinka. Tečku za zápasem udělal Uličník, který v 87. minutě střelou k tyči stanovil konečné skóre na 5:1.
Nejlepší hráči: Oldřich Šašinka - Ondřej Polách

Nivnice - Hluk B 5:1 (3:1)
Branky: 32., 77. Lukeš P., 9. Ligas L., 29. Ligas P., 75. Karlík J. - 36. Janča P.
ŽK: 10. Ligas P., 76. Ligas L. - 22. Kovařík F., 40. Konečný R.
Diváci: 120.
Rozhodčí: Tomáš Mlček - Václav Tomanec (laik), Karel Vaculík (laik).
Nivnice: Koktavý L. - Velecký V., Michalec J. (57. Karlík J.), Lukeš P., Ligas P., Ligas L., Krajčovič Z., Holboj M., Bortel L., Boďa M. (76. Straňák R.), Bartoš A. (70. Máčalík J.). Trenér: Ladislav Kalina.
Hluk B: Kovařík F. - Žajdlík O., Tinka Z., Straka J. (74. Mikeska J.), Miroš J., Loutocký E. (61. Bachánek O.), Konečný R., Klabačka J., Janča P., Chytil R., Hanák R. Trenér: Zdeněk Horák.
Utkání začalo ve velkém tempu, když už v 9. minutě zatáhl po lajně míč rychlonohý Velecký, jeho centr našel hlavu Libora Ligase a bylo to 1:0. I nadále byli domácí lepším týmem, což potvrdili ve 29. minutě brankou Petra Ligase. O tři minuty později krásně Lukeš obstřelil Kovaříka a zvýšil na 3:0. Ve 36. minutě zazmatkovala domácí obrana a Janča své sólo zakončil jedinou brankou hostí 3:1. Druhá půle byla vyrovnanější, přesto branky dávali jen domácí, v 75. minutě dal svůj životní gól Josef Karlík, který se trefil z voleje nádherně levačkou k tyči. O dvě minuty padla i poslední branka tohoto utkání, když se do listiny střelců zapsal svojí druhou brankou Lukeš. V 83. minutě Libor Ligas nastřelil Kovaříkovu tyč.
Nejlepší hráči: Libor Ligas - Jan Miroš

Os. Lhota - Kostelany n. M. 3:1 (2:1)
Branky: 36., 50. Jurčeka J., 44. Pešík E. - 21. Marek D.
ŽK: 60. Štergenich D. - 50. Vávra V.
Diváci: 200.
Rozhodčí: Martin Strapina - Josef Masař, Petr Hanáček (laik).
Os. Lhota: Šicha Z. - Zbořil F., Štergenich D. (67. Machala J.), Radoch P., Pešík E., Kuban V. (83. Krátký E.), Kotačka O., Jurčeka J., Horák K., Doležal M., Bachan O. Trenér: Josef Dominik.
Kostelany n. M.: Vávra J. (46. Dvouletý R.) - Vávra V., Šimík D., Němec M., Němec J., Mojžíš Ju., Mikulčík P., Marek D., Jaroš J., Horký L., Dvouletý J. Trenér: Martin Vávra.
Hned ve 3. minutě mohli jít do vedení domácí, když se ve vápně ocitl sám Pešík, jeho střela šla těsně vedle. V 5. minutě Zbořil prokličkoval obranu, jeho střelu vytáhl Vávra na roh. O minutu později hosté otevřeli skóre, po centru z rohu hlavou poslal míč do sítě Marek. Domácí odpověděli ve 36. minutě, čtyři hostující hráče obehrál Jurčeka a prostřelil Vávru. Ve 41. minutě spálil tutovku Jurčeka. Minutu před půlí poslal domácí do vedení Pešík. Hosté začali druhou půli lépe, ve 47. minutě vyloženou šanci neproměnil Vojtěch Vávra. V 50. minutě šli domácí do vedení o dvě branky zásluhou Jurčeky. V následujících minutách obě mužstva neproměnila několik vyložených šancí a proto se už výsledek nezměnil.
Nejlepší hráči: Jiří Jurčeka - Julius Mojžíš

Polešovice - Drslavice 0:4 (0:2)
Branky: 22., 37. Orlovský M., 61. Vystrčil M., 87. Machálek I.
ŽK: 50. Tringela J., 66. Korvas Z. (Polešovice).
Diváci: 40.
Rozhodčí: Martin Fišera (8,3) - Bohumil Čikl (8), Martin Martykán (laik).
Delegát utkání: Radek Vlček.
Polešovice: Andrýsek J. - Tringela J., Pavelka M. (68. Hasoň D.), Korvas Z., Korvas R., Kordula T., Janík Z., Dvouletý L. (68. Bednařík J.), Černoch M., Březina T., Běhávka J. Trenér: Radek Svoboda.
Drslavice: Hroch M. - Vystrčil M. (85. Vidrman T.), Věrný R., Vacula P. (65. Hamada D.), Šobáň J., Přecechtěl P. ml., Orlovský M., Mikulinec R., Machálek J., Machálek I., Kňazeje T. Trenér: Přemysl Přecechtěl.
Do začátku utkání vkročili lépe hosté, když v 5. minutě zahrozil Orlovský, ovšem Andrýsek stačil vyrazit na roh. Toto varování domácím nestačilo. Ve 22. minutě Orlovský už mířil do černého - 0:1. Domácí se snažili o protiútoky, střelecky však vyšli naprázdno. Ve 37. minutě opět kapitán hostí Orlovský prokličkoval obranou a upravil na poločasových 0:2. I druhý poločas byl v režii hostů, kteří svoji převahu vyjádřili brankově na 0:3. Černoch mohl v 55. minutě korigovat, jeho hlavička skončila těsně nad horní tyčí. V 87. minutě dal výsledku konečnou podobu Ivo Machálek, který obešel vše, co mu stálo v cestě včetně gólmana a potom to už bylo jednoduché. Hamada mohl v samotném závěru ještě zvýšit, ale nastřelil tyč.
Nejlepší hráči: neuveden - Martin Orlovský

Vlčnov - Břestek 5:0 (2:0)
Branky: 32., 50. Matějíček M, 74., 90. Velecký J., 29. Bída I.
ŽK: 14. Sonntag P. (Břestek).
Diváci: 90.
Rozhodčí: Václav Mahdal - Josef Podškubka (laik), Josef Tománek (laik).
Vlčnov: Hlaváček V. - Palinek J., Mikulec M., Mikulec K. (59. Velecký J.), Matějíček M., Kameník Jak., Hořejší P., Hlahůlek M., Bída I., Bartošek J. Trenér: Vít Bělohlávek.
Břestek: Martinák R. - Vojtek Z., Stuchlík J., Sonntag P. (82. Bumbálek R.), Slavík Z., Plevák L., Lahola I., Frühauf  R., Dvořáček R., Daňhel T., Čagánek P. Trenér: Petr Sonntag.
S přehledem hrající domácí od prvních minut zatlačili hosty a mohli se už v 10. a ve 12. minutě dostat do vedení, ale Matějíček svoje šance nevyužil. Ve 29. minutě si na nahrávku naběhl Bída, potáhl si míč do šesnátcky a přízemní střelou skóroval - 1:0. Domácí navýšili svoje vedení už ve 32. minutě, Hlahůlek poslal přesnou přihravkou do běhu a Matějíček nedal Martykánovi žádnou šanci - 2:0. V 50. minutě přízemní střelou Matějíček zvýšil na 3:0. Poté si Velecký pohrál s hostující obranou a zvýšil na 4:0. Hosté mohli snížit v 82. minutě, kdy Plevák šel sám od půlky, ale svoji šanci nevyužil. Domácí přidali jěště jednu branku, kdy opět Velecký si naběhl na přesnou přihrávku a zvyšoval na konečných 5:0.
Nejlepší hráči: Jakub Velecký - Lubomír Plevák