Branky: 32., 53. Gorčík T. - 36. Jurásek J., 83. Píštěk M.
ŽK: 60. Struhař P. - 43. Pančík V. Diváci: 5.
Rozhodčí: Pavel Králíček - Daniel Janík (laik), Radek Zálešák (laik).
Nezdenice: Juriga M. - Zýka J. (86. Mlčúch J.), Uličník J., Šašinka O., Struhař P. (76. Vystrčil J.), Lekeš M., Lebánek L., Kolínek Martin, Kolínek Marek, Gorčík T. (90. Kociňák T.), Bartoš Š.
Trenér: Jiří Vystrčil.
O. N. Ves: Boček A. - Zálešák R., Zálešák M., Ťok J., Píštěk M., Petratur D., Peprníček T., Pančík V. (68. Lorenc T.), Máčala M., Jurásek J., Hůsek J.
Trenér: Martin Voráč.
V Nezdenicích se hrál v první půli velmi kvalitní fotbal s dobrou rozehrávkou. Hosté byli silnější na míči a také si za první půli vytvořili čtyři gólovky. Na druhé straně měl gólovku ve 30. minutě Gorčík. Ve 31. minutě šel sám na gólmana hostující Petratur, avšak trestuhodně zahodil. Z protiútoku domácí utekli a lobem otevřel skóre zápasu Gorčík. Ve 36. minutě po faulu kopali hosté přímý kop a z pětadvaceti metrů Jurásek přes zeď srovnal. Druhá půle byla o bojovnosti, obě strany se snažily hrát fotbal. V 53. minutě si hosté přihrávali před pokutovým územím, míč jim vypíchl Gorčík a poslal domácí do vedení. V 83. minutě hosté založili útok a křižnou střelou k tyči srovnal Pištěk.
Nejlepší hráči: Tomáš Gorčík - Radek Zálešák

Slavkov - Vlčnov 6:0 (4:0)
Branky: 36., 39. Janků M., 70., 90. Husták M., 37. Habarta J., 45. Sedlář A.
Diváci: 45.
Rozhodčí: Roman Bednář - Jan Šupák, Martin Tokoš.
Slavkov: Pochylý P. (59. Gregor M.) - Zimčík P., Stojaspal R., Sedlář A., Salát J. (20. Pištěk M.), Jankůj M., Janků M., Chovanec M., Husták M., Halík J., Habarta J. (72. Končitík M.).
Trenér: Miroslav Mančík.
Vlčnov: Machala L. - Šobáň F., Moštěk A., Mikulec M., Machala D., Koníček J., Kašpařík Pa., Gregor R., Flasar J., Fibichr J., Podškubka O. (46. Podškubka D.).
Trenér: Antonín Jurča.
Hosté nastoupili v silně improvizované sestavě a spoléhali spíše na rychlé protiútoky, které ale byly velmi nebezpečné. Domácí gólman svůj tým podržel. Stínem utkání bylo zranění domácího Saláta, který si utrhl achilovku a musel ihned do nemocnice. Slavkov měl spousty šancí, ale nedařilo se mu otevřít skóre. Až ve 36. minutě se k míči dostal Janků a z osmnácti metrů prostřelil gólmana. Z domácích spadla nervozita a o minutu později si naběhl na centr do pokutového území Habarta, výborně zpracoval míč a upravil na 2:0. O dvě minuty později Janků ustál v pokutovém území faul, byla ponechána výhoda a krásným angličanem zvýšil na 3:0. Ve 45. minutě napřáhl Sedlář z dvaceti metrů, prostřelil skrumáž a uzavřel na poločasových 4:0. Druhý poločas byl již zcela v režii domácích. V 70. minutě Janků krásně přihrál Hustákovi a ten patou upravil na 5:0. Tečku udělal v 90. minutě tentýž hráč, Husták.
Nejlepší hráči: Roman Stojaspal - František Šobáň

Jarošov - Hluk B 6:3 (2:0)
Branky: 17. Laga D., 25. Jurča T., 50. Omelka Martin, 53. Omelka Marek, 60. Běťák M., 67. Kováč P. - 63. Kuřina P., 81. Blaha M., 83. Vozár P. ŽK: 53. Omelka Marek (Jarošov). Diváci: 123.
Rozhodčí: Josef Chramcov - František Brázda (laik), Radek Omelka (laik).
Jarošov: Kročil J. - Štolba R., Omelka Marek, Němec M., Laga D. (46. Trávník M.), Krajčovič M. (46. Omelka Martin), Kováč P., Kamočai L. (46. Komárek V.), Jurča T. (68. Kolaja L.), Jančík M., Běťák M.
Trenér: Radek Pekárek.
Hluk B: Dufka J. - Vozár P., Vagai T., Sabo J., Martiš R., Machala J., Kuřina P., Klabačka J., Jurásek Š., Janča P. (77. Blaha M.), Bachan L.
Trenér: Luděk Loutocký.
První poločas se hrál ve velmi vlažném tréninkovém tempu. Domácí se ujali vedení v 17. minutě, kdy po levé straně prošel s míčem Pavel Kováč z malého vápna jej předložil Lagovi, který uklidil míč k tyči. Ve 22. minutě navýšili domácí na 2:0 Tomášem Jurčou. V 50. minutě domácí navýšili na 3:0 po hrubé chybě brankáře hostů Omelkou. Na 4:0 zvyšoval Pavel Kováč, který se zjevil naprosto sám před brankářem a s přehledem zavěsil. V 60. minutě unikl po pravé straně Marek Běták a sám proti brankáři s přehledem zakončil, 5:0. Poté domácí polevili a hosté v 63. minutě snížili na 5:1 Pavlem Kuřinou. Na 6:1 upravil domácí Kováč po pěkné akci Marka Bětáka. Na 6:2 snižoval v 81. minutě Martin Blaha a v 83. minutě uzavřel skóre Petr Vozár, který snížil na 5:3. Utkání se hrálo velmi slušně a domácí si vítězství zcela zasloužili.
Nejlepší hráči: Marek Běták - Jan Machala

Prakšice - Kněžpole 5:0 (4:0)
Branky: 3., 13., 85. Kočica J., 26. Sukup R., 33. Hlavín R.
ŽK: 16. Babušík J. - 17. Šopík R. Diváci: 100.
Rozhodčí: Roman Bednář - Petr Slavíček (laik), Antonín Mazůrek (laik).
Prakšice: Buráň J. - Vráždil T. (58. Němeček P.), Vráblík J., Kočica J. (85. Kadlček J.), Jurák V., Hořínek J. (62. Slezák D.), Hlavín R. (82. Lysoněk L.), Gajdůšek M., Dynka J., Babušík J., Sukup R. (69. Šimuni O.).
Trenér: Josef Kadlček.
Kněžpole: Vyorálek J. - Večeřa M. (18. Fojtík P.), Uherek R., Šopík R., Remeš V., Maršálek A. (75. Zubalík J.), Hruboš P., Hruboš L. (66. Brázdil O.), Flíbor T. (78. Kašný P.), Flíbor D., Belák M.
Trenér: Radim Palčík.
Vstup do utkání se lépe podařil domácím. Již ve 3. minutě se snažili obránci odkopnout míč z brankové čáry, ale nastřelili pouze Kočicu, který tak šťastným gólem otevřel skóre utkání. Ve 13. minutě vyrobil Hruboš velkou chybu, zahrával malou domů, ale míč si převzal pohodlně Kočica a Vyorálkovi nedal šanci. Hosté měli spoustu šancí, ale obrana se štěstím i vynikající Buráň udrželi čisté konto. Ve 26. minutě ze skrumáže zvyšoval na 3:0 Sukup. Ve 33. minutě Hlavín hlavou zvyšoval na 4:0. Druhý poločas byl již klidnější, ve 46. minutě Belák postupoval sám na bránu, ale gólman jeho pokus zneškodnil. V 80. minutě David Flíbor opět trefil břevno. Tečku za utkáním udělal v 85. minutě svým hattrickem Kočica.
Nejlepší hráči: Jonáš Kočica - David Flíbor

Bílovice - Březová 1:1 (1:1)
Branky: 10. Zlámal J. - 29. Smítal Jo.
ŽK: 73. Čaňo P., 90. Majer J. (Březová). Diváci: 74.
Rozhodčí: Štěpán Martykán - Jan Martinák, Richard Pospíšil (laik).
Bílovice: Vrzal R. - Žůrek A. (75. Kaňovský M.), Zlámal Z., Zlámal J., Stojaspal M., Semela E., Sedlář A., Mikšaník D., Hlaváček P., Hanák M. (80. Bajaja K.), Čechmánek O. (29. Širůčka M.).
Trenér: Marek Kaňovský.
Březová: Kubiš M. - Vojtek J., Uher J., Smítal Jo., Pomajbík D., Miškář V., Matějíček P., Kejkrt D. (46. Smítal Jaroslav), Čaňo P. (80. Majer J.), Čaňo D., Borýsek V. (55. Havlík J.).
Trenér: Ladislav Kalina.
V Bílovicích se hrálo bojovné utkání hlavně ze strany domácích. Ve 2. minutě se domácí Mikšaník v malém vápně dostal k míči, ale branku přestřelil. V 10. minutě domácí Stojaspal nacentroval míč do pokutového území a domácí Jan Zlámal vstřelil první branku, 1:0. Ve 29. minutě hostující hráč Smítal utekl domácí obraně a vyrovnal na 1:1. Ve 38. minutě měl hostující Pomajbík šanci ke vstřelení branky, ale nastřelil pouze spojnici domácí branky. Ve druhé půli byli domácí lepším mužstvem, ale nedovedli využít i ty nejvyloženější šance, bylo jich minimálně pět, které buď netrefily branku, anebo je vychytal skvělý hostující brankář. Utkání skončilo remízou.
Nejlepší hráči: Marek Stojaspal - Michal Kubiš

Topolná - Polešovice 2:2 (1:0)
Branky: 3. Foltýn Jan, 64. Haša P. - 46. Hasoň J., 74. (p) Běhávka J.
ŽK: 73. Haša P. - 55. Hasoň J., 73. Fantura T. Diváci: 150.
Rozhodčí: Michal Štulíř - Radek Viceník (laik), Ondřej Svoboda (laik).
Topolná: Mikel J. - Zelinka D., Válek A., Mráz D., Mikoška J., Lapčík A. (67. Hoferek O.), Jurčík T. (37. Foltýn Jakub), Hoferek P., Haša P., Foltýn Jan, Bláha T.
Trenér: Miloslav Stuchlík.
Polešovice: Vaculík Jakub - Vaculík Jan, Stašek O. (74. Hlahůlek M.), Stašek J., Kala M., Juřena O., Janík Z., Hasoň J. (81. Tringela J.), Fantura T. (87. Brhel M.), Bernatík T., Běhávka J.
Trenér: Petr Ježek.
Domácí začali lépe a už ve 3. minutě se ujali vedení Foltýn. I nadále byli domácí aktivnější, ale nepodařilo se jim proměnit ani jednu ze svých šancí a jít do trháku. Hosté srovnali hned ve 46. minutě po rohovém kopu Hasoně. To domácí nezaskočilo a svůj tlak korunovali druhou brankou, kterou docílili v 64. minutě, kdy se z trestného přímého kopu nádherně trefil Haša. Domácí obrana faulovala ve vápně v 74. minutě a s nařízenou penaltou si Běhávka věděl rady, 2:2. Zápas skončil zaslouženou remízou.
Nejlepší hráči: Jan Foltýn - Jan Vaculík

Uh. Ostroh - Bánov 6:2 (4:0)
Branky: 18. Horák M., 21. Pavlas Z., 26. Gajdorus T., 43. Kovařík M., 57. Durna M., 75. Čápek J. - 47. (p) Solár M., 82. Mušuta M. ŽK: 72. Matějíček P. (Bánov). Diváci: 144.
Rozhodčí: Pavel Rochovanský - Miroslav Durna (laik), Břetislav Polanský (laik).
Uh. Ostroh: Šicha Z. - Větříšek A., Šálek R. (65. Ševčík O.), Pavlas Z., Mariánek T., Kovařík M. (46. Čápek J.), Kovařík F., Horák M., Gajdorus T., Durna M., Beneš T. (70. Uřičář J.).
Trenér: Luděk Jurčeka.
Bánov: Mahdal D. (50. Valenta M.) - Velecký R., Suchánek P., Solár M., Polanský T. (68. Matějíček P.), Polanský L. (57. Szymurda J.), Mušuta M., Machalík D. (83. Polášek M.), Guryča R., Franc L. (86. Černý O.), Bobek P.
Trenér: Karel Kopeček.
První gólovou šanci měli hosté, avšak hlavičkující Suchánek míč do branky nezavěsil. V 18. minutě udeřilo na opačné straně, po chybě stopera Guryči se trefil Horák, 1:0. Hosty branka zmrazila a ve 21. minutě už to bylo o dvě branky, když se prosadil Pavlas, 2:0. Ve 26. minutě prodloužil dlouhý aut do branky Gajdorus a domácí se radovali potřetí, 3:0. Ve 31. minutě rozezvučel brankovou konstrukci dalekonosnou střelou Větříšek. Poločasový výsledek určil ve 43. minutě hlavičkující Martin Kovařík, 4:0. Hned v úvodu druhého poločasu za hosty snížil z pokutového kopu Solár, 4:1. Ostrožané si však výsledek hlídali. V 57. minutě se krásně trefil kapitán Durna, 5:1. V 75. minutě se blýskl střelou z voleje střídající Čápek, 6:1. Tečku za utkáním udělali hosté, kdy se hlavou trefil Mušuta, 6:2. Po utkání Ostrožané převzali pohár a mohly začít oslavy.
Nejlepší hráči: Adam Větříšek  - Marián Mušuta