O vítězi rozhodne poslední kolo

O vítězi rozhodne poslední kolo
Uherské Hradiště Sport 14 / 06 / 2012

Předposlední kolo Slovácké sedmy SYNOT TIPu přineslo dvojici vítězů, Vladimíra Pipala a Petra Gabriela. O vítězi se opět rozhodne po telefonu. V celkovém pořadí se na průběžné první místo dotáhl záhorovický Šašinka. Poslední kolo tak slibuje zajímavý souboj.
11 V. Pipal (Sady), P. Gabriel (UH).
10 J. Srnec (UB), B. Doležal (Os. Lhota), R. Kolařík (Sady).
9 M. Ebnerová (SM), V. Melichárek (Jar.), J. Bělovská (Kněžpole), B. Kraváček (Kudlovice), M. Měrka (Jar.).
8 J. Sucháň (Huštěnovice), R. Mikliš (UB), T. Doležal (UH), Z. Rýc (Svárov), J. Omelka (Bánov), A. Bánovský (Kněžpole), Z. Matulková (UH), L. Jelínek (UH), J. Mazůrek st. (Kun.), Z. Michalcio (UH), A. Pauřík (Kněžpole), M. Omelka (Bánov), M. Kadlčík (Topolná).
7 M. Bělovský (Kněžpole), J. Vávra (Tupesy), T. Krystýn (UH), Z. Borýsek (UH), J. Medek (Topolná), L. Kalina (UB), M. Jančík (Jar.), V. Rosík (Kudlovice), J. Zemek (UB), A. Šurmánková (Jar.), P. Večeřa (UH), M. Štěpaník (Babice), V. Remeš (Kněžpole), L. Salvet (Bojkovice), M. Dufka (H.Němčí), Z. Bělovský (Kněžpole), T. Mahdal (Bánov), R. Pospíšil (Bílovice), J. Šašinka (Záhorovice), A. Kolaja (Svárov).
6 M. Kučera (UH), M. Mikliš ml. (Těšov), M. Weintrittová (Míkovice), D. Hykl (Jar.), M. Janůšek (UH), M. Šurmánek (Jar.), L. Melichárek (Mařatice), J. Pauřík (Kun.), F. Rýc (Svárov), M. Janík (UO), F. Křůmal (Březolupy), J. Mazurková (UH).
5  P. Habarta (Sady), Z. Kovařík (Sady), M. Schön (Mistřice), A. Pospíšil (Bílovice), J. Mazůrek ml. (Kun.), Ľ. Pongo (UH), Z. Mikulčíková (Popovice), V. Kadlčíková (Popovice), P. Svoboda (Mor. Písek), M. Křůmalová (Březolupy), P. Salvet (Bojkovice), M. Krsičková (Sušice), M. Zapletalová (Vlčnov), V. Pokorák (Ořechov).
4 V. Šimík (Nedakonice), P. Bartoň (Buchlovice), J. Hrubošová (Kněžpole), J. Ludvíček (Boršice), I. Kučík (Jankovice), M. Kundera (SM), J. Neděla (Popovice), K. Slováček (UH), J. Matulka (UH), P. Krsička (Sušice), M. Macela (Mařatice), F. Šupka (Kun.), F. Gajdošík (Tupesy), M. Rozsypálek (Jar.), K. Blaha (Huštěnovice), R. Kouřil (UH), P. Vanda (SM), M. Mikliš st. (Těšov), J. Horký (Nedakonice), V. Volčík (UH), F. Botek (Kudlovice), M. Zapletal (Kudlovice), F. Kozelek (Topolná), S. Gajdošík (UH), Z. Brož (Jar.).
3 M. Vaškových (UH), M. Doležalová (UH), P. Nepraš (Jar.), A. Hubáček (Kun.), I. Mařák (UH), K. Kopeček (UB), M. Plundrák (Mor. Písek), L. Zichová (UH), O. Hlavinka (Jar.), M. Slováčková (SM), D. Slováček (Brno), A. Bukvald (SM), P. Bukvald (SM), Z. Křiklava (Osvětimany), I. Šumíček (Kudlovice), K. Garžík (UH), P. Tomáštík (Záhorovice), M. Abrhámová (Mařatice), A. Zpěvák (Sady), V. Měrková (Jar.), P. Ševčík (UB), K. Blaha ml. (Huštěnovice), A. Koudela (Bojkovice), J. Červenka (Tupesy), J. Schön (Mistřice).
2 L. Mikulka (Topolná), A. Kolaja ml. (Svárov), A. Trávníčková (Traplice), Z. Brázdil (UH), J. Kazík (Mařatice).

Průběžné pořadí
74 Z. Brož (Jar.), J. Šašinka (Záhorovice).
72 V. Melichárek (Jar.).
70 R. Kolařík (Sady), F. Kozelek (Topolná).
69 M. Měrka (Jar.), D. Hykl (Jar.).
67 V. Kadlčíková (Popovice), M. Janík (UO), J. Medek (Topolná),  L. Jelínek (UH), T. Krystýn (UH), J. Vávra (Tupesy).
66 R. Pospíšil (Bílovice), P. Svoboda (Mor. Písek).
65 J. Bělovská (Kněžpole), J. Schön (Mistřice).
64 A. Pauřík (Kněžpole), M. Zapletalová (Vlčnov), P. Bartoň (Buchlovice), F. Rýc (Svárov), M. Abrhámová (Mařatice).
63 J. Mazurková (UH), A. Koudela (Bojkovice).
62 J. Mazůrek st. (Kun.), T. Mahdal (Bánov), J. Zemek (UB).
61 V. Pokorák (Ořechov), A. Hubáček (Kun.), A. Pospíšil (Bílovice).
60 M. Mikliš ml. (Těšov), P. Salvet (Bojkovice), M. Krsičková (Sušice), V. Pipal (Sady), P. Večeřa (UH).
59 Z. Kovařík (Sady), M. Schön (Mistřice), P. Nepraš (Jar.), J. Srnec (UB), P. Gabriel (UH), J. Matulka (UH).
58 I. Šumíček (Kudlovice), M. Kučera (UH), Z. Bělovský (Kněžpole), P. Krsička (Sušice), M. Janůšek (UH).
57 M. Bělovský (Kněžpole), I. Mařák (UH), R. Mikliš (UB).
56 Z. Mikulčíková (Popovice), T. Doležal (UH), M. Kadlčík (Topolná), J. Omelka (Bánov), K. Blaha (Huštěnovice), M. Rozsypálek (Jar.), M. Slováčková (SM).
55 M. Omelka (Bánov), V. Měrková (Jar.), L. Salvet (Bojkovice), Z. Michalcio (UH), K. Kopeček (UB), V. Rosík (Kudlovice).
54 Z. Křiklava (Osvětimany), F. Gajdošík (Tupesy), Z. Rýc (Svárov).
53 O. Hoferek (UH), L. Melichárek (Mařatice), J. Pauřík (Kun.), M. Šurmánek (Jar.), M. Štěpaník (Babice).
52 F. Botek (Kudlovice), M. Zapletal (Kudlovice), A. Kolaja (Svárov), M. Plundrák (Mor. Písek), P. Habarta (Sady), L. Kalina (UB).
51 B. Kraváček (Kudlovice), J. Sucháň (Huštěnovice), J. Ludvíček (Boršice), M. Bečica (Mařatice), A. Zpěvák (Sady), I. Kučík (Jankovice), Z. Borýsek (UH), J. Červenka (Tupesy).
50 M. Ebnerová (SM), P. Tomáštík (Záhorovice), V. Remeš (Kněžpole), M. Mikliš st. (Těšov), R. Kouřil (UH).
49 J. Mazůrek ml. (Kun.), K. Slováček (UH).
48 P. Ševčík (UB), O. Adamík (Huštěnovice), J. Neděla (Popovice), A. Bánovský (Kněžpole), M. Macela (Mařatice), R. Měrka (Mařatice), V. Šimík (Nedakonice).
47 A. Šurmánková (Jar.), A. Trávníčková (Traplice), M. Jančík (Jar.).
46 J. Horký (Nedakonice), K. Blaha ml. (Huštěnovice), L. Zichová (UH), J. Hřib (Šumice).
45 M. Řihák (UB).
44 F. Šupka (Kun.).
43 S. Gajdošík (UH), B. Doležal (Os. Lhota).
42 V. Volčík (UH), M. Weintrittová (Míkovice), D. Slováček (Brno), M. Kundera (SM).
41 F. Křůmal (Březolupy), A. Kolaja ml. (Svárov).
40 J. Hrubošová (Kněžpole).
39 A. Bukvald (SM), L. Mikulka (Topolná), Z. Brázdil (UH).
38 P. Křůmal (Březolupy).
37 M. Křůmalová (Březolupy), E. Ebner (SM).
36 M. Doležalová (UH).
34 O. Kozelek (Kněžpole).
33 P. Bukvald (SM).
32 Ľ. Pongo (UH), V. Kozelek (Kněžpole).
31 M. Dufka (H.Němčí).
30 K. Garžík (UH).
28 P. Vanda (SM).
27 J. Bureš (Sady).
26 M. Vaškových (UH).
25 L. Hruboš (Kněžpole).
24 J. Kazík (Mařatice), L. Mikulík (Kudlovice).
20 A. Krpal (Stříbrnice).
19 L. Remeš (Kněžpole).
16 Z. Matulková (UH).
15 J. Surma (Sady).
14 O. Hlavinka (Jar.).
13 V. Horká (Buchlovice).
11 P. Jakoubek (Polešovice).
9 R. Dvouletý (Nedakonice).
8 A. Kozelková (Kněžpole).
6 V. Vlk (Jalubí), S. Pavelka (Kudlovice).
4 R. Dvouletá (Nedakonice).

SPRÁVNÉ VÝSLEDKY 11. KOLA
1.  2:2   2.  1:1  3. 1:0  4. 1:3  5. 8:0  6. 0:2  7.3:0

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace