O vítězství rozhodli v závěru

Slovácko Sport 22 / 08 / 2011

Kanonádu Boršic odnesly Morkovice

Boršice - Kateřinice 6:0 (2:0)
 Domácí začali naplňovat roli favorita už od úvodního hvizdu. V 5. min. se přesnou střelou z dálky prezentoval Činčala. Ve 43. min. rohový kop Konráda skončil k překvapení všech v Zimakově síti. Ve druhé půli domácí opět zvedli fotbalovou kvalitu a svého soupeře doslova přejeli a závěr se už změnil v exhibici. V 56. min. dal svůj druhý gól Konrád, v 62. min. se trefil M. Dufek, v 81. min. střídající Náplava, výhru korunoval v 87. min. opět M. Dufek. Rozhodčí Mejzlík, 350 diváků.
Boršice: Remeš - Martinec, P. Dufek, Vojtěšek, A. Brzica, Kopčil, M. Dufek, Vlček, Hromada, Činčala, Konrád. Střídal: Zach, Náplava, Kuzma.
Hluk - Morkovice 3:4 (2:3)
V 11. min. hosté vyšachovali domácí obranu a pro Svobodu nebylo problémem do odkryté branky skórovat. V 19. minutě měl hostující Hladký přesnější mušku a ze 25 metrů si míč našel cestu do sítě. Domácí přidali na aktivitě a ve 24. min. J. Machala z trestného kopu mířil přesně, 1:2. Hosté ale měli i nadále chuť do útočení a ve 27. min. Koláček dorazil míč vyražený golmanem Fojtíkem. Ve 35. min. si domácí J. Machala přesně zopakoval trestný kop, i tentokrát mířil přesně a snížil na 2:3.  V 74. min. hosté utekli domácím opět na rozdíl dvou branek, když se z úhlu trefil Hladký. Domácí pak v nastaveném čase snížili Dohnalem. Rozhodčí Štěpánek, 150 diváků.
Hluk: Fojtík - Machala J., Botek, Zalubil Martin, Zelinka, Dohnal, Machala O., Hlaváček, Minařík, Říha, Jurásek. Střídali: Masařík.
Uh. Brod - Luhačovice 2:1 (1:0)
Dramatické a zajímavé utkání skončilo těsným vítězstvím domácích, kteří konečně po třech  zápasech dohráli bez červené karty. Do vedení šel Uh. Brod v 18. min., kdy odražený míč po standardní situaci dorazil do sítě pohotově Galuška. Po přestávce začali aktivně hosté a snažili se o vyrovnání a toho se dočkali v 67. min., kdy na konci kombinace na jeden dotek srovnal náskok Novosad. V 89. min. hostující obrana špatně zahrála ofsajd systém a Masařík postupoval sám na gólmana a své sólo dotáhl do úspěchu. Rozhodčí Konečný B., 150 diváků.
Uh. Brod: Ondrůšek - Kolařík, David R., Galuška, Josefík, Daněk, Kudela, Masařík, Polelka, Bičan, Kostelník. Střídali: Polák, Uherek, Janča.
Vigantice - Dol. Němčí 1:2 (0:0)
V první půli měli více ze hry domácí, hosty v několika případech podržel gólman Hájek. Druhý poločas nabídl podobný obrázek a téměř půlhodiny pokračoval platonický tlak Vigantic, bez nápadu, bez myšlenky. V 70. minutě. se k trestnému kopu z 25 metrů postavil Štreit a dobře mířenou střelou k tyči nachytal Hájka na hruškách 1:0. Hned o minutu později Blabla neudržel střelu Šmehlíka z dobrých 30 metrů a pohotový T. Stojaspal se v těchto situacích vyzná 1:1. Nervózní domácí obrana vyrobila v 84. minelu a T. Stojaspal šel sám na Blablu. Domácí gólman ale skvěle odčinil chybu při vyrovnávací brance a blafák chytil. Jenže o dvě minuty později se situace opakovala. Na dlouhý míč si naběhl T. Stojaspal, vyhrál přetlačovanou s Ondřejem a chytrým lobem zápas rozhodl - 1:2, a to ještě mohl v samotném závěru přidat třetí branku hostů. Branky: Štreit - Stojaspal T. 2, rozhodčí Mičkal, 150 diváků.
D. Němčí: Hájek - Ježek, Kadlček, Pochylý, Jančář (74. Hlaváček) - P. Krchňáček, Šmehlík, Zimčík, Bída (90. K. Stojaspal), M. Krchňáček - T. Stojaspal.
Holešov - FC Vsetín 2:1 (0:1), Slušovice - Bystřice p/H. 2:1 (0:1),Provodov - Vel. Karlovice 1:1 (1:1),Val. Meziříčí B - 1.Valašský FC 0:2