O vítězství se popere jedenáctka

O vítězství se popere jedenáctka
Uherské Hradiště Sport 14 / 05 / 2012

V 7. kole Slovácké sedmy SYNOT TIPu se jedenácti hráčům podařilo uhrát deset bodů. O vítězi rozhodne telefonický rozstřel. 10 P. Bartoň (Buchlovice), J. Ludvíček (Boršice), I. Kučík (Jankovice), Ľ. Pongo (UH), L. Kalina (UB), J. Mazůrek ml. (Kun.), M. Janůšek (UH), J. Mazůrek st. (Kun.), Z. Křiklava (Osvětimany), Z. Brož (Jar.), O. Hoferek (UH). Vítěz minulého kola A. Pauřík (Kněžpole)

10 P. Bartoň (Buchlovice), J. Ludvíček (Boršice), I. Kučík (Jankovice), Ľ. Pongo (UH), L. Kalina (UB), J. Mazůrek ml. (Kun.), M. Janůšek (UH), J. Mazůrek st. (Kun.), Z. Křiklava (Osvětimany), Z. Brož (Jar.), O. Hoferek (UH).

9 P. Salvet (Bojkovice), L. Melichárek (Mařatice), R. Pospíšil (Bílovice), V. Volčík (UH), R. Mikliš (UB), T. Mahdal (Bánov), V. Melichárek (Jar.), D. Slováček (Brno), P. Tomáštík (Záhorovice), O. Kozelek (Kněžpole), M. Zapletalová (Vlčnov).
8 J. Medek (Topolná), F. Kozelek (Topolná), M. Weintrittová (Míkovice), D. Hykl (Jar.), L. Jelínek (UH), M. Mikliš ml. (Těšov), L. Mikulík (Kudlovice), P. Křůmal (Březolupy), F. Botek (Kudlovice), M. Jančík (Jar.), J. Vávra (Tupesy), M. Mikliš st. (Těšov), V. Rosík (Kudlovice), A. Šurmánková (Jar.), P. Nepraš (Jar.), V. Remeš (Kněžpole), Z. Michalcio (UH), J. Srnec (UB), A. Pospíšil (Bílovice), F. Gajdošík (Jar.), M. Janík (UO), M. Omelka (Bánov), T. Krystýn (UH), M. Křůmalová (Březolupy), K. Kopeček (UB), P. Ševčík (UB).
7 P. Večeřa (UH), B. Doležal (Os. Lhota), J. Šašinka (Záhorovice), M. Měrka (Jar.), L. Salvet (Bojkovice), R. Kolařík (Sady), J. Sucháň (Huštěnovice), M. Kundera (SM), J. Omelka (Bánov), T. Doležal (UH), P. Gabriel (UH), J. Schön (Mistřice), I. Šumíček (Kudlovice), A. Bánovský (Kněžpole), M. Ebnerová (SM), M. Slováčková (SM), M. Abrhámová (Mařatice), Z. Borýsek (UH), V. Měrková (Jar.), I. Mařák (UH), J. Hřib (Šumice), V. Kadlčíková (Popovice), M. Šurmánek (Jar.), M. Kučera (UH), P. Svoboda (Mor. Písek), A. Kolaja ml. (Svárov), J. Pauřík (Kun.), M. Zapletal (Kudlovice), A. Koudela (Bojkovice).
6 V. Pipal (Sady), K. Slováček (UH), L. Mikulka (Topolná), F. Rýc (Svárov), M. Schön (Misřice), R. Měrka (Mařatice), Z. Kovařík (Sady), Z. Mikulčíková (Popovice), M. Řihák (UB), A. Hubáček (Kun.), V. Pokorák (Ořechov), A. Trávníčková (Traplice), M. Bělovský (Kněžpole), V. Kozelek (Kněžpole), M. Rozsypálek (Jar.), L. Hruboš (Kněžpole), A. Zpěvák (Sady), K. Blaha ml. (Huštěnovice).
5 V. Šimík (Nedakonice), M. Plundrák (Mor. Písek), M. Macela (Mařatice), J. Horký (Nedakonice), J. Zemek (UB), M. Bečica (Mařatice), J. Neděla (Popovice), M. Krsičková (Sušice), M. Štěpaník (Babice), O. Adamík (Huštěnovice), A. Pauřík (Kněžpole), P. Vanda (SM), K. Blaha (Huštěnovice), P. Krsička (Sušice), Z. Rýc (Svárov), E. Ebner (SM), M. Kadlčík (Topolná).
4 J. Mazurková (UH), P. Bukvald (SM), S. Gajdošík (UH), A. Bukvald (SM), L. Zichová (UH), J. Kazík (Mařatice), F. Šupka (Kun.), K. Garžík (UH), J. Matulka (UH), F. Křůmal (Březolupy).
3 J. Červenka (Tupesy), Z. Bělovský (Kněžpole), J. Hrubošová (Kněžpole), P. Habarta (Sady), B. Kraváček (Kudlovice), R. Kouřil (UH), A. Kolaja (Svárov), J. Bělovská (Kněžpole).
2 Z. Brázdil (UH), V. Horká (Buchlovice).

Průběžné pořadí
55 Z. Brož (Jar.).
51 J. Schön (Mistřice).
50 M. Abrhámová (Mařatice).
49 J. Šašinka (Záhorovice), M. Mikliš ml. (Těšov), F. Kozelek (Topolná).
48 P. Bartoň (Buchlovice).
46 A. Koudela (Bojkovice), M. Zapletalová (Vlčnov), D. Hykl (Jar.), J. Vávra (Tupesy).
45 P. Svoboda (Mor. Písek), V. Kadlčíková (Popovice), A. Hubáček (Kun.), O. Hoferek (UH), M. Měrka (Jar.).
44 A. Pauřík (Kněžpole), L. Jelínek (UH), R. Kolařík (Sady), T. Krystýn (UH).
43 I. Mařák (UH), J. Pauřík (Kun.), V. Melichárek (Jar.), M. Janík (UO).
42 A. Pospíšil (Bílovice), M. Slováčková (SM), M. Řihák (UB), J. Medek (Topolná).
41 J. Mazurková (UH), P. Ševčík (UB), Z. Křiklava (Osvětimany), I. Šumíček (Kudlovice), J. Ludvíček (Boršice), Z. Kovařík (Sady), F. Botek (Kudlovice).
40 M. Rozsypálek (Jar.), B. Kraváček (Kudlovice), P. Večeřa (UH), J. Hřib (Šumice), R. Měrka (Mařatice), V. Měrková (Jar.).
39 K. Blaha (Huštěnovice), M. Janůšek (UH), M. Bělovský (Kněžpole), R. Kouřil (UH), R. Pospíšil (Bílovice), J. Omelka (Bánov), P. Nepraš (Jar.), L. Salvet (Bojkovice), V. Pokorák (Ořechov), P. Krsička (Sušice), Z. Bělovský (Kněžpole), T. Mahdal (Bánov).
38 V. Pipal (Sady), T. Doležal (UH), L. Melichárek (Mařatice), M. Mikliš st. (Těšov), M. Schön (Misřice), J. Zemek (UB), P. Gabriel (UH), P. Salvet (Bojkovice), Z. Mikulčíková (Popovice), O. Adamík (Huštěnovice), M. Plundrák (Mor. Písek), F. Rýc (Svárov).
37 L. Kalina (UB), K. Blaha ml. (Huštěnovice), K. Kopeček (UB), M. Krsičková (Sušice), A. Zpěvák (Sady), M. Kadlčík (Topolná).
36 J. Neděla (Popovice), P. Tomáštík (Záhorovice), J. Bělovská (Kněžpole), M. Bečica (Mařatice), P. Habarta (Sady), I. Kučík (Jankovice), M. Omelka (Bánov), V. Šimík (Nedakonice), V. Rosík (Kudlovice), M. Ebnerová (SM).
35 J. Srnec (UB), M. Šurmánek (Jar.), J. Sucháň (Huštěnovice), J. Matulka (UH), J. Mazůrek ml. (Kun.), M. Štěpaník (Babice), K. Slováček (UH), V. Remeš (Kněžpole), M. Zapletal (Kudlovice), Z. Michalcio (UH).
34 M. Macela (Mařatice), Z. Borýsek (UH), J. Mazůrek st. (Kun.), L. Mikulka (Topolná).
33 F. Gajdošík (Jar.), Z. Rýc (Svárov), E. Ebner (SM), A. Trávníčková (Traplice), O. Kozelek (Kněžpole), M. Kučera (UH).
32 A. Kolaja (Svárov), R. Mikliš (UB), M. Kundera (SM), V. Volčík (UH), V. Kozelek (Kněžpole).
31 A. Šurmánková (Jar.), M. Jančík (Jar.), L. Zichová (UH).
30 D. Slováček (Brno), S. Gajdošík (UH), F. Šupka (Kun.).
29 J. Horký (Nedakonice).
28 Z. Brázdil (UH), M. Weintrittová (Míkovice), P. Křůmal (Březolupy).
27 A. Bukvald (SM), F. Křůmal (Březolupy), M. Křůmalová (Březolupy).
26 J. Červenka (Tupesy), B. Doležal (Os. Lhota), A. Kolaja ml. (Svárov).
25 P. Bukvald (SM), A. Bánovský (Kněžpole), J. Hrubošová (Kněžpole).
21 K. Garžík (UH), L. Mikulík (Kudlovice).
19 M. Vaškových (UH), M. Doležalová (UH).
18 L. Remeš (Kněžpole).
17 Ľ. Pongo (UH), L. Hruboš (Kněžpole).
16 J. Bureš (Sady), P. Vanda (SM).
15 M. Dufka (H.Němčí).
14 J. Surma (Sady).
13 A. Krpal (Stříbrnice).
11 P. Jakoubek (Polešovice).
9 R. Dvouletý (Nedakonice).
8 A. Kozelková (Kněžpole).
7 J. Kazík (Mařatice).
6 V. Vlk (Jalubí), S. Pavelka (Kudlovice).
5 V. Horká (Buchlovice).
4 R. Dvouletá (Nedakonice).

SPRÁVNÉ VÝSLEDKY 7. KOLA
1.  1:3   2.  7:1  3. 4:2  4. 5:3  5. x:x  6. 7:1  7. 3:0

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace