O výhru přišli v závěru

Slovácko Sport 25 / 05 / 2010

Krajský přebor

Morkovice - Hluk 3:2 (1:1)
V první půli byla aktivita na straně domácích, kteří vedli od 12. min. brankou Vymazala, a v dalším průběhu trefil Bleša břevno a Věžník tyč Fojtíkovy brány. Hosté se prosadili ve 22. min. Radochem 1:1. Po přestávce se hosté zvedli a dvakrát střelecky zklamal Zalubil, který měl dvě tutovky. Hosté šli do vedení v 81. min., trestný kop proměnil A. Machala. Hlučané se ale z vedení dlouho neradovali, o minutu později se po rohovém kopu prosadil střídající Šimčík a v 85. min. dostal za obranu pěknou přihrávku Hladký, obešel i gólmana a do prázdné brány dal třetí gól. Hosté ale přece jen nemuseli odjet s prázdnou, neboť v samém závěru měli výbornou příležitost na vyrovnání. Rozhodčí Linhart, 230 diváků.
Hluk: Fojtík - Machala A., Machala J., Botek, Dufka, Zalubil M., Zalubil O., Hlaváček, Minařík, Radoch, Šimčík. Střídali: Jurásek
Vigantice - O. N.Ves
nehráno pro nezpůsobilý terén

Vel. Karlovice - Holešov 0:1  (0:0), Luhačovice - Spytihněv 2:0 (1:0), Chropyně - Nedašov 4:2 (3:2), FC Vsetín - Bystřice p/H. 2:5 (1:1), Slušovice - Provodov 0:0, 1.Valašský FC - Kateřinice 1:3