Branky: 63. Čechmánek O. - 35. Ovsík J., 67. Poháněl J.
ŽK: 46. Gajdošík E., 52. Hlaváček P. - 22. Pól R., 56. Fedor J. Diváci: 103.
Rozhodčí: Zbyněk Vlčnovský - Ondřej Vlk, Tomáš Kaňovský (laik).
Bílovice: Křivánek D. - Zlámal Z., Vyorálek J., Kováč Pe., Kováč Pa. (46. Otáhal L.), Kaštánek M., Hlaváček P., Hanák M. (75. Zlámal J.), Gajdošík E., Čechmánek O., Bernatík P.
Trenér: Pavol Hýža.
Košíky: Ondruch A. - Šlechta Z., Přílučík M., Pól R., Poháněl K., Poháněl J. (86. Kočvara R.), Ovsík M., Ovsík J., Kaštánek J., Fedor J., Bémer Z.
Trenér: Vítězslav Kaštánek.
V souboji rodiny Kaštánků se nakonec z vítězství radovali ti z Košíků. Ve 35. minutě pláchl domácí obraně Přílučík, který našel ve vápně Ovsíka a ten otevřel skóre zápasu. Ve druhém poločase měli míč na kopačkách častěji domácí a jejich snahu korunoval v 63. minutě Čechmánek, který hlavou zblízka srovnal. V 67. minutě si dva hostující hráči pohráli se zadáky domácích, Přílučík přihrál Josefu Pohánělovi a ten upravil na 1:2. Domácí se sice snažili o vyrovnání, ale stejně jako v první půli byli s koncovkou na štíru. v závěru utkání ještě hosté trefili tyč a domácí se v křeči nedokázali prosadit.
Nejlepší hráči: Zbyněk Zlámal - Jiří Ovsík

Drslavice - Jarošov 4:2 (1:0)
Branky: 19., 74. Vystrčil M., 66. Šrámek M., 70. Machálek I. - 85. Bobčík P., 87. Staroba R.
ŽK: 63. Brulík P. - 80. Kolaja L. Diváci: 80.
Rozhodčí: Zdeněk Martinák - Martin Sípek, Jan Javor (laik).
Drslavice: Huňka J. - Zemánek M., Vystrčil M., Vidrman T. (64. Přecechtěl P. ml.), Šrámek M., Pijáček L., Machálek J., Machálek I., Máčala R. (62. Věrný R.), Hroch V., Brulík P.
Trenér: Přemysl Přecechtěl st.
Jarošov: Gajarský M. - Šipka J., Stojaspal M., Staroba R., Polanský T. (46. Kolaja L.), Omelka Martin, Omelka Marek, Laga D. (62. Snopek A.), Jančík M., Bobčík P., Blaha D.
Trenér: Radek Vyoral.
Začátek zápasu se vyvíjel klidně, až v 19. min. podcenila hostující obrana dlouhý nákop domácích, na který si naběhl Vystrčil a v samostatném nájezdu nedal Gajarskému šanci. V 66. min zahrávali domácí přímý kop zpoza velkého vápna. Centrovaný míč dokázali hosté odvrátit pouze ke Šrámkovi, který křížnou střelou trefil vinkl 2:0. V 70 min. Machálek zvýšil na 3:0. V 74. min centrovaný míč usměrnil hlavou Vystrčil 4:0. V 85. min přišla střela hostujícího kapitána Bobčíka, ten tečoval domácího kapitána a míč zapadl za záda bezmocného gólmana 4:1. V 87. min. Šipka zatáhl míč po lajně k rohovému praporku, odkud nacentroval na velké vápno a Staroba se nádherným volejem trefil k tyči 4:2.
Nejlepší hráči: Miroslav Šrámek - Radim Staroba

Hluk B - Traplice 1:1 (0:1)
Branky: 55. Tinka Z. - 45. Štefka P.
ŽK: 90. Tinka Z. (Hluk B). Diváci: 85.
Rozhodčí: Lukáš Mikulka - Martin Sípek, Karel Vacula (laik).
Hluk B: Bachan L. - Tinka Z., Tinka T., Straka J., Minařík M., Loutocký E., Janča P., Chytil R., Hrdina I., Dufka J., Bachánek O.
Trenér: Vlastimil Marek.
Traplice: Konečný M. - Verbík T., Urbanovský M., Trávník T., Trávníček Vá., Trávníček A., Štefka P., Michalec T., Huťka L., Čevela O., Blecha L. ml. (62. Růžička J.).
Trenér: Jaroslav Slavík.
Ve 12. minutě běžel sám na bránu Zdeněk Tinka, ale gólman Konečný vyrazil míč do hry. Ve 25. minutě krásně vystřelil z 25 metrů Tomáš Tinka, ale opět Konečný vyrazil na rohový kop. Ve 30. minutě z velkého vápna vystřelil nad bránu Čevela. Už se blížil konec prvního poločasu, když Urbanovský centroval míč Štefkovi a ten rozvlnil síť, 0:1. V 58. minutě srovnal na 1:1 z malého vápna Zdeněk Tinka. V 70. minutě krásně z půle hřiště sám běžel na bránu Urbanovský, ale jeho míč skončil na pravé tyči. Remíza byla zasloužená.
Nejlepší hráči: Zdeněk Tinka - Petr Štefka

Os. Lhota - Slovácko C 1:5 (1:2)
Branky: 6. Fantura T. - 14. Vašek O., 39. Bučák M., 55. David T., 72. Zemánek J., 76. vlastní.
ŽK: 41. Štergenich D. (Os. Lhota). Diváci: 250.
Rozhodčí: Martin Fišera - Petr Hanáček (laik), Antonín Vašek (laik).
Os. Lhota: Jakoubek P. - Štergenich D., Šimčík M., Pešík E., Pešík D., Krátký E. (71. Lučný O.), Kopeček M. (54. Štergenich J.), Horák K., Hanák R., Fantura T., Bachan O. (77. Machala J.).
Trenér: Jan Šimčík.
Slovácko C: Červinka M. - Vašek O., Šišák V., Sánchez F. (62. Zemánek J.), Remeš M., Kralík V. (79. Paška O.), Heger D., David T., Bučák M. (67. Huráb J.), Balaštík A., Abrhám F.
Trenér: Ladislav Pochylý.
Do utkání vstoupily oba týmy naplno a již v 6. minutě otevřel skóre Fantura, když překvapil hostujícího brankáře brejkem a tak se domácí ujali vedení. Hosté na svou odpověď nenechali dlouho čekat, již ve 14. minutě se po centru v pokutovém území domácích nejlépe zorientoval Vašek a vyrovnal na 1:1. Před koncem poločasu poslal hosty do vedení Bučák, a tak se šlo do kabin za stavu 1:2. Ve druhém poločase byli lepší hosté, již v 55. minutě po rohovém kopu zvyšoval David. V 72. minutě se nejlépe zorientoval Zemánek a zvýšil na 1:4. Rozložená domácí obrana si po rohovém kopu dala vlastní branku. Hosté zaslouženě vyhráli.
Nejlepší hráči: Tomáš Fantura - Ondřej Vašek

Slavkov - Šumice 1:1 (1:0)
Branky: 15. Mančík M. - 69. Pilka S. ŽK: 15. Mančík M., 39. Jankůj M., 49. Halík J., 90. Polášek B. - 29. Žampach J., 90. Kelíšek M. Diváci: 120.
Rozhodčí: Vlastimil Minařík - Jakub Pindeš, Pavel Pochylý (laik).
Slavkov: Pochylý P. - Zimčík P., Stojaspal R., Polášek B., Plšek J., Peter O. (75. Šimek P.), Mančík M., Kovačovič M. (77. Pištěk M.), Jankůj M., Halík J., Habarta J. (62. Sedlář A.).
Trenér: Karel Kopeček ml.
Šumice: Šidlo M. - Žampach J., Šmíd L., Pilka S. (80. Kreisel J.), Pančocha J., Ondřej V., Ondřej T., Mach M., Kunovský R., Kelíšek M., Juřeník M. (69. Valášek P.).
Trenér: Libor Šmíd.
Od úvodu zápasu se hrálo mezi šestnáctkami. Ovšem v 15. minutě po krásné kombinaci vystřelil zpoza šestnáctky Mančík a míč zapasnul vedle pravé tyče hostujícho gólmana 1:0. Hned po změně stran měl velkou šanci ke skórování Mančík, tentokrát ale ze sedmi metrů branku přestřelil. V 69. minutě po sérii rohových kopů se ze skrumáže zblízka prosadil hlavou Pilka 1:1. V 90. minutě mohl strhnout vítězství na stranu domácích Šimek, ten si ale nevšiml lépe postaveného spoluhráče Mančíka a proto volil střelu, která nebyla nejenže razantní, ale hlavně skončila mimo tři tyče.
Nejlepší hráči: Marek Mančík - Libor Šmíd

D. Němčí B - Kudlovice 5:1 (2:0)
Branky: 22., 53. Kadlček R., 16. Světinský A., 63. Ježek Vít, 72. Mikulec M. - 55. Koutník P. ŽK: 60. Pochylý M., 87. Mikulec M. - 78. Blaha K. Diváci: 100.
Rozhodčí: Miroslav Strapina - Vojtěch Jahoda, Radomír Stojaspal (laik).
D. Němčí B: Škařupa P. - Světinský A. (76. Bršlica Z.), Stojaspal M. (46. Kelíšek S.), Stojaspal K. (65. Mahdal A.), Pochylý M., Mikulec M., Krchňáček M. (46. Ježek Vít), Kaldček T. (72. Krchnáček R.), Kadlček R., Ježek Václav, Hlaváček J.
Trenér: Marek Pochylý.
Kudlovice: Chmelař P. - Turoň T., Kuzma J., Kraváček L., Koutník P. (80. Štulíř M.), Ježek P., Hruška M., Dujka J., Bořuta T. (75. Mikulica A.), Blaha Karel, Bednařík M.
Trenér: Petr Ježek.
Domácí se dostali do vedení po rohu a to když v 16. minutě poslal míč za záda gólmana domácí Světinský, 1:0 a o 6 minut později zvýšil Kadlček po krásném sólu na 2:0 a od té chvíle byli domácí lepší. Tak skončil i první poločas. Ve 48. minutě zahrál rukou v pokutovém území domácí hráč a k pokutovému kopu se postavil Kuzma, ten svou velkou šanci snížit na 1:2 neproměnil. Potom domácí přidali další branku, když po krásném sólu zvýšil na 3:0 Kadlček. V 55. minutě zahrávali hosté roh a Koutník poslal míč do brány, 3:1. Domácí v 63. minutě zahrávali roh, Ježek zvýšil na 4:1. Na konečný výsledek 5:1 zvýšil po krásné akci Mikulec. Domácí si výsledek uhájili a zaslouženě vyhráli.
Nejlepší hráči: Robin Kadlček - Tomáš Turoň

Zlámanec - Nezdenice 4:1 (2:1)
Branky: 39., 70. Šurmánek M., 43 (p) Svízela P., 77. Duda R. - 24. Martinec R.
ŽK: 31. Koželuh J. - 34. Šašinka O., 85. Sviták P. Diváci: 90.
Rozhodčí: Štěpán Martykán - Radoslav Říha (laik), Petr Vápeník (laik).
Zlámanec: Hanák A. - Válek L., Šurmánek M., Štefka Z., Svízela P., Smolka F., Sadil L. (75. Duda R.), Němec E. (41. Jirsák P.), Koželuh J., Hubáček A., Damborský M.
Trenér: Afonso Maquete.
Nezdenice: Popelka A. - Vystrčil J., Voda M., Uličník J. (46. Jurásek L.), Šašinka O., Struhař P., Mikliš M. (73. Kandrnál P.), Martinec R., Kociňák T. (46. Sviták P.), Kociňák J., Kalina P.
Trenér: Jaroslav Kociňák.
Utkání bylo na dobré úrovni, šance byly na obou stranách. První branku vstřelili hosté ve 24. minutě po chybě domácí obrany, když nechali volného Martince a ten otevřel skóre utkání, 0:1. Ve 39. minutě domácí vyrovnali po centru Smolky Šurmánkem na 1:1. A ještě ve 43. minutě se domácí ujali vedení z pokutového kopu Svízela zvýšil na 2:1. Ve druhém poločase byli domácí lepším mužstvem, v 70. minutě Šurmánek zvýšil na 3:1 a v 77. minutě se střídající Duda prokličkoval z poloviny hriště a upravil na konečných 4:1. Domácí mužstvo zvítězilo zaslouženě.
Nejlepší hráči: Martin Šurmánek - Jaroslav Kociňák

Dohrávka 16. kolo
Zlámanec - D. Němčí B 5:3 (1:2)
Branky: 38. vlastní, 55. Sadil L., 70. Svízela P., 79. Šurmánek M., 88. Němec E. - 35. Světinský A., 44. (p) Hlaváček J., 77. Stojaspal M. ŽK: 40. Válek L., 67. Svízela P. - 41. Hlaváček J., 45. Škařupa P., 45. Mikulec M. ČK: 44. Jablonický M. - 60. Bobčík M. Diváci: 110.
Rozhodčí: Zdeněk Martinák - Ondřej Vlk, Radoslav Říha (laik).
Zlámanec: Jablonický M. - Válek L., Šurmánek M. (93. Jirsák P.), Štefka Z., Svízela P., Smolka F., Sadil L. (81. Damborský M.), Němec E. (90. Mišurec Z.), Koželuh J., Hubáček A., Duda R. (45. Hanák A.).
D. Němčí B: Bobčík M. - Škařupa P., Světinský A., Stojaspal T., Stojaspal Mi. (83. Krchnáček R.), Stojaspal Ma., Mahdal A., Krchňáček M. (68. Ježek Václav), Kadlček R., Hlaváček J., Cmol O. (47. Ježek Vít).
V dohrávce 16. kola Antonín Světinský až ve 35. minutě otevřel skore zápasu. V 38. minutě táhli domácí rychlý protiútok, který si hostující obránci srazili do brány 1:1. Když ve 44. minutě Stojaspal šel sám na bránu domácí brankář jej v pokutovém území fauloval, za což uviděl ČK a následnou penaltu proměnil Hlaváček. V 55. minutě Sadil z 22 metrů krásně zakončil. Hosté špatně rozehráli přímý kop a domácí útočník šel sám na branku, brankář vyběhl před velké vápno, kde jej podrazil a šel také do sprch. V 70 minutě Svízela dorážel do prázdné branky. V 77. minutě hosté srovnali po brejku Stojaspala. V 79. min prostřelil Šurmánek náhradního brankáře hostí. V 88. minutě se Němec zakončil nádherným lobem.
Nejlepší hráči: Emil Němec - Robin Kadlček