Obrat již nestihly

Boršice Sport 23 / 09 / 2015

Krajský přebor

Morkovice - Boršice 4:3 PK
Boršice měly katastrofální začátek, kdy ve 12. min. prohrávaly již 2:0. Pak se trochu zklidnily, začaly kombinovat a do půle snížily na 2:1. Přesto v nástupu do 2. poločasu udělaly zase stejně chyby a domácí opět trestali. Pak se hosté zkonsolidovali, doplnili sestavu Kaspřákem, který přijel k zápasu pozdě, a začaly se dít divy. Přišlo snížení na 3:2, několik tutových šancí a vyrovnaní na 3:3. A i když hosté soupeře dostali pod tlak, tak vítězný gól již nestihli dát, byť v poslední minutě rozhodčí zřejmě neodpískal jasnou penaltu proti domácím! V penaltách Boršice ale totálně propadly, jak již bývá u jejich střelců pomalu zvykem...