OHL: Rangers UH slaví zlatý hattrick

Uherské Hradiště Sport 03 / 04 / 2013

Vítězem Okresní hokejové ligy se potřetí v řadě stali hokejisté Rangers Uh. Hradiště, kteří ve finále porazili svého odvěkého rivala Old Stars Uh. Ostroh 2:1 na zápasy.
Old Stars - Rangers UH 2:3
Třetí, rozhodující duel přinesl zajímavou podívanou, ve které nechyběly dramatické momenty až do závěrečné sirény. Hosté se ujali vedení hned v úvodu druhé části Jakešem a ještě do druhé sirény upravil na 0:2 Kollár. To už ale oba týmy hrály bez Koláře, respektive Jakeše, kteří byli v průběhu vyloučeni do konce utkání. Hostům navíc chyběl Šupka, který musel do nemocnice s rozseknutou tváří. O zdramatizování se nejdříve postaral domácí Klauda, který snížil, a následně Požárek, který šest minut před koncem v přesilovce vyrovnal. O to, že o utkání nerozhodnou samostatné nájezdy, se postaral v čase 42:54 Gärtner, který propasíroval puk za záda domácího gólmana a odstartoval gejzír radosti na střídačce Rangers. Branky: Klauda, Požárek - Jakeš, Kollár, Gärtner. Třetiny 0:0, 0:2, 2:1. Konečný stav série: 1:2.