Okresní fotbal má nové míče

Okresní fotbal má nové míče
Foto: sal
Slovácko Sport 24 / 07 / 2014

Podnikatel Ivo Valenta podporuje i okresní fotbal

Představitelé asi sedmdesáti okresních fotbalových klubů si v pátek odpoledne odvezli z Kunovic zbrusu nové fotbalové balóny. Originální profesionální míče s novým logem SYNOT ligy dostali darem od podnikatele Iva Valenty, který zde navštívil tradiční losovací aktiv Okresního fotbalového svazu.
„V okamžiku, kdy se skupina SYNOT stala generálním partnerem nejvyšší fotbalové ligy, jsem chtěl dát najevo, že tato investice nebude překážkou k tomu, abych pokračoval v podpoře regionu. Proto jsem přijal v minulosti několikrát odmítnuté pozvání mezi funkcionáře okresního fotbalu, abych jim osobně řekl, že budu i nadále pomáhat také neprofesionálnímu fotbalu na Slovácku. A aby nezůstalo jen u slov, přivezl jsem pro každý klub 6 unikátních fotbalových míčů s logem SYNOT ligy. Věřím, že tak potěším nejen dospělé fotbalisty, ale především fotbalovou mládež, která si tak bude moci zahrát fotbal se špičkovými balóny,“ řekl Ivo Valenta, který zároveň předal předsedovi OFS Františku Mikovi šek na 100 tisíc korun.
„Podpory pana Valenty si velmi vážíme. Již v minulosti nás jeho nadace několikrát podpořila a jsem rád, že v podpoře okresního fotbalu pokračuje i v této nelehké době. Navíc to považuji za velmi symbolické a jsem rád, že jako generální partner SYNOT ligy nezapomíná ani na vesnický fotbal v domovském regionu. Je to velmi ušlechtilé,“ komentoval páteční překvapení František Miko.
Podle předsedy OFS je navíc sympatické, že si Ivo Valenta přijel na losovací aktiv také poslechnout postřehy a názory lidí, kteří se na Slovácku starají o fotbal v jeho nejnižších patrech. „Jsme rádi, že budeme mít u vedení Fotbalové asociace důležitého spojence, který je ochoten upozorňovat na problémy amatérského fotbalu v našem regionu,“ dodal Miko.
Jeho slova potvrdil také Valenta. „Protekci nikomu nezařídím, ale je jasné, že pokud budu vědět o nějakém konkrétním problému, umím na něj velmi rychle upozornit vedení Fotbalové asociace a požádat kompetentní lidi o to, aby daný problém nepřehlíželi a pokusili se najít cestu, jak jej vyřešit,“ doplnil Ivo Valenta.

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace