Branky: 7., 91. Hotař M., 37. Nožička J.
ŽK: 22. Nožička J., 76. Bilík V. - 15. Březina P., 16. Omachlík P., 28. Merta Z., 90. Vávra J., 91. Blecha L. st.
ČK: 27. Březina P. (Traplice).
Diváci: 70.
Rozhodčí: Tomáš Mlček - Bohuslav Vávra (laik), Roman Obdržálek (laik).
Boršice u Bl.: Hlůšek P. - Tomšic R. (87. Tureček M.), Stojaspal M., Slaník J. (76. Kusenda R.), Nožička J., Němeček R., Ježek P., Jankůj M. (76. Halík M.), Hotař M., Gal J., Bilík V. Trenér: Vítězslav Kaštánek.
Traplice: Vávra J. - Trávníček V., Trávníček V. (67. Měrka M.), Slavík J., Omachlík P. (42. Polách O.), Merta Z. (90. Kolařík L.), Kotyza R., Kolínský T., Čevela O., Březina P., Blecha L. st. Trenér: Karel Světnička.
Utkání dvou celků ze spodní části tabulky začalo lépe pro hosty, kdy během pěti minut měli samostatné brejky, které ovšem golman Hlůšek vychytal. V 6. minutě kopal standardní situaci Tomšic, na jeho centr zareagoval Hotař, který vsítil první branku. Ve 27. minutě uviděl Březina druhou žlutou kartu a hosté hráli o desíti hráčích. Domácí hru proti deseti využili, kdy ve 37. minutě Nožička zvýšil na 2:0. Ve 40. minutě měl krásnou střelu Tomšic, ale Vávra konečky prstů vytáhl navrch.  Ve 2. poločase začali lépe hosté, kdy nebylo na jejich hře znát, že hrají v deseti. V 68. minutě snížil Kolínský krásnou střelou k tyči na 2:1. Domácí znervózněli a hosté měli několik slibných šancí na vyrovnání, ty ale nevyužili. Rozhodnutí tak přišlo až v úplném závěru. V 91. minutě zatáhl míč do vápna Uličník, který krásně nahrál Hotařovi, který zpečetil výhru na 3:1.
Nejlepší hráči: Josef Slaník - Zdeněk Merta

H. Němčí - Nezdenice 1:0 (0:0)
Branky: 57. Svadbík J.
ŽK: 72. Srnec D. - 26. Kalina P., 75. Bachůrek M., 87. Kociňák J.
Diváci: 250.
Rozhodčí: Lubomír Drozdy - Roman Machalík (laik), Petr Vápeník (laik).
H. Němčí: Rybnikář P. - Zimčík T. (46. Kadlček V.), Tureček M., Svadbík J., Srnec D., Mikulec M., Janeček P. (31. Malík T.), Jančařík F., Hanák D. (89. Huňka V.), Fábry J., Bahula L. Trenér: Lubomír Zámečník.
Nezdenice: Mikulec P. - Uličník J. (77. Jančařík J.), Šašinka O., Sviták P., Mikliš M., Kolínek R., Kociňák J., Kandrnál P., Kalina P., Bachůrek M., Adámek R. Trenér: Josef Pospíchal.
Utkání bylo hráno na krásné travnaté hrací ploše za slunečného počasí, ale mírného větru. Od počátku utkání se hrálo jenom mezi pokutovými uzemími s množstvím soubojů bez pohledných akcí, a proto v 1. poločase se ani jedno z mužstev do vyložené šance nedostalo. Hosté dobře bránili, nepustili domácí do vlastního pokutového území, a proto 1. poločas skončil bez branek. Ve 2. poločase domácí zpřesnili hru, snažili se vstřelit branku, vypracovali si i několik slibných akcí, ale branku se jim dlouho nepodařilo vstřelit. V 57. minutě nestačil hostující brankař zachytit míč vyrazil ho tedy před sebe, kde si pro něj doběhl Svadbík, který vstřelil jedinou branku domácích. Pak už se hrálo opět ve středu hrací plochy. Domácí se snažili udržet jednobrankové vedení, i když hosté v závěru měli slibné akce, po kterých zachraňoval domácí golman. Domácí za svou snahu a více střel na branku si těsné vítězství zasloužili.
Nejlepší hráči: Lukáš Bahula - Pavel Mikulec

Nedakonice - Břestek 9:3 (5:2)
Branky: 16., 46., 80., 90. Petek M., 26., 29. Klečka J., 13. Belák M., 17. Bilavčík R., 72. Trubačík M. - 41., 75. Čagánek P., 22. Frühauf R.,
ŽK: 61. Lahola I. (Břestek).
Diváci: 200.
Rozhodčí: Milan Katrňák - Jaroslav Andrýsek (laik), Zdeněk Tománek (laik).
Nedakonice: Ondřej M. - Vojtek Z. (71. Král T.), Šoustek P., Stupka J., Sklenář J., Petek M., Lukůvka M., Klečka J. (53. Trubačík M.), Bilavčík R., Beránek T., Belák M. (75. Jurášek M.). Trenér: Roman Sklenář.
Břestek: Jakoubek P. - Zelinka P. (53. Smělík  D.), Zámečník M., Plevák L., Navrátil T., Lahola I., Křemeček J., Krystýn T., Jurča P., Frühauf R., Čagánek P. Trenér: Petr Stýskal.
V zápase bohatém na branky byli domácí jednoznačně lepší, skóre zahájili již ve 13. minutě, když hlavou Belák po Lukůvkově rohu otevřel stav. O tři minuty později zvýšil dorážkou Petek. O minutu později z nemožného úhlu posunul stav Bilavčík. Ke slovu se dostali ve 20. minutě hosté, Čagánkovu střelu Ondřej ale zneškodnil. Ve 21. minutě nedokázal dát míč Vojtek do prázdné branky, z následného protiútoku hosté snížili Frühaufem po Ondřejově chybě. V 26. minutě Klečka zvýšil na 4:1 a tentýž hráč o tři minuty dal již na 5:1 chytrou střelou k tyči. Ve 41. minutě hosté snížili z trestného kopu Čagánkem. Ve 46. minutě Petek do prázdné branky zvýšil na 6:2. V 64. minutě hostující obrana vykopla míč po střele Lukůvky až z brankové čáry. V 72. minutě zvýšil střelou k tyči Trubačík. V 75. minutě dal svoji druhou branku hostující Čagánek, tentokrát z penalty. V 80. a 90. minutě završil skóre na 9:3 v zápase střelecky disponovaný Martin Petek.
Nejlepší hráči: Petr Čagánek - Michal Lukůvka

Nivnice - Os. Lhota 4:2 (2:0)
Branky: 40., 46., 49. Skočovský D., 37. Bortel L. - 54. Štergenich P., 88. Žajdlík S.
ŽK: 66. Velecký V. - 43. Štergenich J., 64. Štergenich P., 85. Zbořil F.
Diváci: 220.
Rozhodčí: Tomáš Tureček - Václav Tomanec (laik), Petr Hanáček (laik).
Nivnice: Koktavý L. - Velecký V., Skočovský D., Plesner O. (68. Švajda D.), Máčalík M., Karlík J., Holboj M. (79. Hladiš M.), Bortel L. (51. Bartoš A.), Boďa M.,  Michalec J., Suchý R. Trenér: Ladislav Kalina.
Os. Lhota: Šicha Z. - Žajdlík M., Zbořil S. (50. Malušek T.), Zbořil F., Štergenich P., Štergenich J., Pešík E., Kotačka O., Jurčeka J., Bílek P. (74. Žajdlík S.), Bachan O. Trenér: Josef Dominik.
Do utkání vstoupili aktivněji hosté, kteří mohli jít již v 8. minutě do vedení, ale domácí golman mužstvo zachráníl. Pak zahrávali domácí rohový kop, Skočovský hlavičkoval k tyči, ale i na druhé straně se brankář vyznamenal. Poté se dostali ke slovu hosté, ale opět nedokázali míč dopravit do branky ani při vyložené šanci na malém vápně. V 33. minutě měli opět hostující další šanci a domácí vykopávali míč až z brankové čáry. V 37. minutě zahráli domácí dobrou kombinační akci. Po centru Suchého Bortel krásně skóroval hlavou do brány - 1:0. O tři minuty později přišel další trest, kdy hostující obrana zahrála rukou, kopala se penalta a Skočovský ji proměnil - 2:0. Do druhého poločasu vstoupili domácí raketovým nástupem, kdy hned z první rozehrávky ve 46. minutě Skočovský zvyšoval již na 3:0. Hostující obrana byla tímto gólem zaskočena a o tři minuty později chybovala čehož opět využil po pěkné kombinační akci Skočovský. Po tomto góle se domácí uspokojili a ubrali na tempu, čehož využili hosté, kteří nejprve snížili na 4:1, a poté v 88. minutě uzavřel skóre střídající Svatopluk Žajdlík na 4:2.
Nejlepší hráči: Dušan Skočovský - Jiří Jurčík

Polešovice - Drslavice 2:1 (1:0)
Branky: 34., 63. Svoboda O. - 90. Orlovský M.
ŽK: 38. Janík Z., 46. Janík M., 89. Běhávka J. - 90. Machálek I.
Diváci: 70.
Rozhodčí: Tomáš Polášek - Jan Červinka (laik), Antonín Věrný (laik).
Polešovice: Pavela M. - Tringela J., Svoboda O., Kotek R., Korvas Z., Kordula T., Janík Z., Janík M., Dvouletý L., Černoch M., Běhávka J. (90. Bernatík R.). Trenér: Radek Svoboda.
Drslavice: Hroch M. - Vystrčil M., Vacula P., Šrámek P. (75. Dýmal P.), Šobáň J., Orlovský M., Mikulinec R., Machálek I., Kupec M., Hroch V., Bureš P. Trenér: Přemysl Přecechtěl.
Zápas v Polešovicích začal na velmi obtížném terénu, se kterým se musela vypořádat obě mužstva. Začátek první půle byl velmi opatrný a hra se převážně odehrávala ve středu hřistě. Skóre se měnilo až v 34. minutě kdy z ojedinělé šance skórovali domácí, když po rychlém útoku dopředu hostující golman špatně vyběhl a domácí Svoboda skóroval do prázdné branky. Do konce první půle si vytvořili šance i hosté, ale k jejich smůle zůstaly nevyužité. Druhý poločas začaly Drslavice více tlačit a vytvořily si pár gólových šancí, které opět nevyužily a proto opět udeřili domácí. Drslavické obraně utekl Svoboda a znovu skóroval - 2:0.  Hostům se nakonec podařilo snížit skóre, ale až v první minutě nastavení, zásluhou Orlovského, což již bylo pozdě. Domácí si už konec pohlídali a proto tři body zůstaly v Polešovicích.
Nejlepší hráči: Marek Pavela - Petr Bureš

Uh. Ostroh - Jarošov 2:1 (1:1)
Branky: 14., 63. Boček L. - 27. Kováč P.
ŽK: 85. Kovařík M., 89. Procházka Z. - 63. Malina L.
Rozhodčí: Bohumil Čikl - Jiří Boček (laik), Petr Hanáček (laik).
Uh. Ostroh: Mrkva J. - Vlk M., Roubal A., Procházka Z. (90. Hoda O.), Lopata M. (83. Kusák R.), Kunovjánek M. (93. Horák M.), Kovařík M., Kočiš P., Durna M., Čápek J., Boček L. Trenér: Pavel Vlk.
Jarošov: Kolaja L. - Zajíc T., Vyorálek J. (85. Malina R.), Šácha J., Staroba R., Sedláček V., Malina L., Malina J., Kováč P., Grebeníček P. (46. Kryštof J.), Abrhám R. Trenér: Radek Vyoral.
V Uherském Ostrohu se za ideálního fotbalového počasí hrál pohledný fotbal. Začátek utkání patřil domácím, kteří svou převahu vyjádřili ve 14. minutě brankou Bočka, který využil zaváhání hostující obrany a zcela nekrytý se trefil do prázdné branky. Minutu nato mohli domácí zasadit další úder, ale střela jejich útočníka se odrazila zpět do pole. Poté hosté vyrovnali hru a ve 27. minutě po záváhání domácí obrany vyrovnali i skóre Kováčem na 1:1. Za tohoto stavu se šlo do kabin. Trenér hostí do 2. poločasu provedl jednu změnu, ale domácí měli opět začátek poločasu pevně v rukou. Svou převahu ovšem dokázali využít až v 63. minutě, když se opět prosadil Boček - 2:1. Poté hosté vyrovnali hru, byli domácím více než rovnoceným soupeřem, ale branku se jim nepodařilo vstřelit, i když rozhodčí nastavil pět minut.
Nejlepší hráči: Jakub Mrkva - Tomáš Zajíc

Vlčnov - Kostelany n. M. 7:1 (3:0)
Branky: 3., 70., 90. Pinkava R., 1. Palinek J., 30. Konečný R., 80. Tomala J., 89. Kašpařík Petr - 75. Mojžíš Julius
ŽK: 33. Zemek P., 43. Slovák J., 60. Křapa L., 66. Kašpařík Petr - 28. Ventrča J., 46. Vávra J., 79. Dvouletý R.
Diváci: 150.
Rozhodčí: Václav Mahdal - Josef Podškůbka (laik), Josef Rychlík (laik).
Vlčnov: Hlaváček V. - Zemek P., Tomala J., Slovák J., Pinkava R., Palinek J., Křapa L., Konečný R. (80. Kašpařík P.), Kameník J. (56. Kašpařík P.), Chmelina M. (51. Uherka J.). Trenér: Ivo Šimčík.
Kostelany n. M.: Vávra J. - Ventrča J., Šťastný P., Mojžíš J., Mojžíš J., Marek D. (68. Náplava O.), Kamarád J., Herzog L. (82. Facalka R.), Gabriel P., Dvouletý R., Bárta A. Trenér: Martin Vávra.
Ve Vlčnově se domácí hráči nepárali s hostujícími a dali jim fotbalovou lekci už v první minutě, kdy Palinek si potáhl míč a přízemní střelou dal na 1:0. Hosté rozehráli, udělali však špatnou nahrávku a domácí hráči toho využili. K míči se dostal Pinkava a zvýšil na 2:0. Od té chvíle se hra zklidnila, hostům se podařilo zastavit nebezpečné útoky a dostali se i do šance, kdy Mojžíš hlavičkoval, ale golman byl proti. Od té chvíle přebrali taktovku domácí, Slovák potáhl míč a nacentroval, Konečný si zpracoval míč a zvýšil již na 3:0. Ve druhém poločase hosté chtěli něco udělat s výsledkem. Ve 47. minutě se Mojžíš po špatné rozehrávce domácí obrany dostal k míči, prošel až před golmana, ale nedal. Domácí od té chvíle začali zase excelovat. V 70. minutě Pinkava si zpracoval míč, potáhl do šestnáctky a střelou zvýšil na 4:0. Hosté se přesto nevzdali a v 75. minutě se dočkali snížení, kdy Mojžíš z 30. metrů trefil branku a bylo to 4:1. Domácí ovšem ještě neuzavřeli svůj střelecký účet a brzy zvyšili svůj náskok na 5:1. V závěru ještě domácí kopali penaltu, kterou využil sám postižený - 6:1. V 90. minutě skóre uzavřel nejlepší hráč Pinkava na 7:1.
Nejlepší hráči: Richard Pinkava - Jaroslav Ventrča