Branky: 1. Michalčík Ri., 71. Polanský I.
ŽK: 47., 49. Denemark J. - 72. Husařík R.
Rozhodčí: Zbyněk Vlčnovský - Jiří Gřunděl st. (laik), Josef Vaculík (laik).
Záhorovice: Struhelka V. - Vladár J., Šust R. (76. Kočí Z.), Šabršula V. (53. Jál J.), Surý M., Polanský I., Michalčík Ri. (85. Ondrušek D.), Kročil T. (35. Dvořák P.), Klesnil L. (77. Hamšík Z.), Gřunděl J., Denemark J.
Trenér: Miroslav Andrlík.
St. Hrozenkov: Kročil J. - Zigo M., Lebánek L., Lacina K., Keňo T., Juriga V., Janíček P., Husařík R. (74. Breznický P.), Husařík M., Breznický R. (80. Ostravský R.), Blaho T.
Trenér: Václav Juriga st.
V derby zápase se prvního gólu přítomní diváci dočkali už ve 22. vteřině, kdy Michalčík po rychlé kombinační akci doklepával do protipohybu gólmana - 1:0. To domácí nakoplo, byli aktivnější a v 15. minutě v ponechané výhodě mohl opět Michalčík skórovat, ale z jeho první střelou a následnou dorážkou si gólman poradil. V úvodu druhé půle opět zaspala hostující obrana a jeden z domácích hráčů trefil tyč. Ve 47. minutě uviděl první žlutou kartu domácí Denemark. Stejný hráč se zapletl do zbytečné potyčky s hrozenkovským brankářem a šel pod sprchy. Společnost mu mohl dělat hostující gólman, který za oplácení dostal přímo červenou kartu. Paradoxně oboustranné vyloučení pomohlo hostům a v 67. minutě mohl srovnat Lebánek, domácího brankáře však nepřekonal. V 71. minutě si na centrovaný míč naskočil Polanský, který hlavou stanovil na konečných 2:0 pro domácí.
Nejlepší hráči: Igor Polanský - Petr Janíček

Suchá Loz - H. Němčí 1:2 (1:1)

Branky: 9. Bradáč J. - 26. Tureček M., 82. Svadbík J.
ŽK: 57. Král V. - 39. Malík T., 63. Zámečník Ji.
Diváci: 50.
Rozhodčí: Kateřina Součková - Petr Luks (laik), Roman Macalík (laik).
Suchá Loz: Velecký M. - Vítek F., Velecký Z., Plesner O., Mahdal M., Máčalík M., Král V., Krajčovič Z., Bujáček V. (30. Smetana K.), Bradáč R., Bradáč J.
Trenér: Rostislav Bradáč.
H. Němčí: Rybnikář P. - Zámečník Jo. (74. Fábry I.), Zámečník Ji., Tureček M., Svadbík J., Malík T. (55. Tureček P.), Kadlček V., Jančařík F., Chmelina J. (67. Cmol M.), Dítko M. (46. Bobčík D.), Bahula L.
Trenér: David Velecký.
První poločas byl vyrovnaný, šance se střídaly na obou stranách. V první půli udělila rozhodčí jednu žlutou kartu po faulu zezadu. Již v 9. minutě šli domácí do vedení po samostatné akci - 1:0. Hosté na tuto branku zareagovali, za 17 minut vstřelili vyrovnávací branku po standardní situaci - 1:1. Za tohoto stavu se šlo i do kabin. Ve druhém poločase měli převahu hosté, v 70. minutě došlo ke spornému momentu, kdy domácí vstřelili gól, který ale nebyl po poradě s asistentem pro offside uznán. V 82. minutě šli hosté do vedení, po gólu Svadbíka - 1:2. Na tento vývoj domácí již nestačili odpovědět.
Nejlepší hráči: Josef Bradáč - Marek Tureček

Strání B - Komňa 3:0 (1:0)
Branky: 27. Popelka J., 68. Bušo M., 78. Nuzík P.
ŽK: 66. Zderčík A. (Strání B).
Diváci: 60.
Rozhodčí: Tomáš Tureček - Josef Tóth (laik), Jiří Pollach (laik).
Strání B: Popelka A. - Zderčík A., Vintr P. (69. Janyga V.), Tóth P., Šidlo V., Popelka J., Popelka D. (63. Haloda J.), Nuzík P., Houšť V., Bušo M. (76. Grebík M.), Adámek M.
Trenér: Pavel Tinka.
Komňa: Urbánek J. - Vaverka I., Varaďa M. (81. Urbánek P.), Sochor L. (73. Matoušek M.), Pospíšil L. (46. Staník M.), Machara P., Lisoněk L., Králík M., Kala M., Janek T. (67. Špíšek M.), Dolina M.
Trenér: Ladislav Krpálek.
Utkání hrané za pěkného počasí, které lépe začali hosté. Ve 12. minutě byl už Varaďa v šanci, ale jeho pokus skončil těsně vedle branky. Pak se utkání odehrávalo mezi šestnáctkami, kdy jedna i druhá obrana vzdorovala pokusům o šance na brány až do 42. minuty, kdy se Bušo zjevil v šestnáctce, ale jeho střela taky skončila těsně vedle brány. Za zmínku stojí 27. minuta, kdy Popelka po standardní situaci otevřel skóre utkání. Do druhého poločasu nastoupili domácí se zvýšenou aktivitou. Zatlačili hosty na jejich vlastní polovinu, z čehož pramenila druhá branka utkání, v 68. minutě Bušo po hrubé chybě hostující obrany zvýšil na 2:0. O deset minut později po pěkné kombinační akci zvýšil Nuzík na 3:0. Po této brance měli domácí stoprocentní šanci, ale Urbánek byl proti, aby se skóre navýšilo a díky němu skončilo utkání 3:0.
Nejlepší hráči: Pavel Nuzík - Jan Urbánek

D. Němčí B - Březová 2:1 (2:1)
Branky: 21. Stojaspal K., 38. Škařupa P. - 24. Janků M.
ŽK: 51. Hlaváček J., 70. Škařupa P., 86. Daněk L. - 11. Maršálek M., 43. Jurda J., 44. Plášek V.
Rozhodčí: Pavel Králíček - Libor Daněk (laik), Josef Janků (laik).
D. Němčí B: Bobčík M. - Zimčík L. (46. Stojaspal O.), Škařupa P. (73. Daněk L.), Světinský A., Stojaspal Mi., Stojaspal Ma. ml. (90. Kelíšek S.), Stojaspal K. (88. Ježek V.), Salát J., Krchnáček M., Kadlček R., Hlaváček J.
Trenér: Miroslav Baroň.
Březová: Bruštík D. - Uher J., Trecha J., Smítal J. (81. Čaňo P.), Plášek V., Mudrák P., Miškář V., Majer J. (52. Čaňo L.), Jurda J., Janků M., Maršálek M.
Trenér: Ladislav Kalina.
V Dolním Němčí se hrál rychlý fotbal na obě strany. V první půli byli lepší domácí, kteří se také ujali vedení ve 21. minutě po nedorozumění hostující obrany. Účet utkání otevřel Karel Stojaspal. O tři minuty později vyrovnal hostující Michal Janků, který po samostatném úniku přízemní střelou nedal domácímu gólmanovi šanci. Domácí ale měli stále převahu a ve 38. minutě skóroval Škařupa střelou z pokutového území - 2:1. Do druhé půle nastoupila Březová s odhodláním vývoj utkání zdramatizovat. Hra se vyrovnala, útoky se střídaly na obě strany. Ovšem diváci se už žádné branky nedočkali a tak se z vítězství radovali domácí, kteří předváděli techničtější fotbal a zaslouženě zvítězili.
Nejlepší hráči: Robin Kadlček - Michal Janků

Bystřice p. L. - Popovice 0:9 (0:5)
Branky: 2., 19., 29., 30., 62. Omelka J., 44., 87. Mikulčík R., 60. Šácha P., 68. Prajza M.
Diváci: 60.
Rozhodčí: Volodomyr Korolovych - Petr Novák (laik), Robert Kaňovský (laik).
Bystřice p. L.: Novák L. - Zelinka P., Struhařík L., Matucha K., Machala R., Kumpa D., Koktavý L., Horňák J., Dornica P., Blecha P. (46. Mačát J.), Beníček J.
Trenér: Vladimír Mačát.
Popovice: Tetera T. - Šácha P. (61. Halouzka J.), Prajza M., Omelka J. (84. Knot M.), Obal M., Musil O. (68. Michelfeit V.), Mimránek L., Mikulec P., Mikulčík R., Kadlčík J. (62. Hanáček J.), Hladný T.
Trenér: Lukáš Mimránek.
Již v 2. minutě se dokázali hosté prosadit, když po špatném odhlavičkování stopera se nejlépe zorientoval Omelka a střelou do šibenice nedal gólmanovi šanci - 0:1. v 9. minutě po centru Kadlčíka se opět Omelka trefil do prázdné brány - 0:2. Ve 29. minutě zahrávali hosté rohový kop a Hladký našel přímo v rohu Omelku - 0:3. O minutu později přihrával Kadlčík Omelkovi a ten tvrdou střelou prostřelil vše, co mu stálo v cestě. Minutu před odchodem do kabin tentokrát nahrával Omelka a Mikulčík napálil míč přímo do šibenice - 0:5. V 60. minutě se dokázal prosadit Šácha - 0:6. V 62. minutě dokončil své dílo Omelka, když svoji pátou brankou přeloboval domácího brankáře - 0:7. Když v 68. minutě zahrávali hosté přímý volný kop, Prajza mazácky toho využil - 0:8. Hosté přidali ještě jeden gól, když v 87. minutě po krásné narážečce uzavřel skóre na konečných 0:9 Mikulčík.
Nejlepší hráči: Petr Zelinka - Jiří Omelka

Boršice u Bl. - Pitín 3:1 (1:0)
Branky: 25. Nožička J., 61. Gál J., 88. Šimek R. - 53. Kozubík J.
ŽK: 76. Kusenda P. - 35. Domorát P., 80. Trllo Z.
Diváci: 90.
Rozhodčí: Václav Mahdal - Bohuslav Vávra (laik), Pavel Berčík (laik).
Boršice u Bl.: Slaník J. - Zimčík R. (88. Ondra P.), Šimek R., Nožička P. (61. Kusenda P.), Nožička J., Ježek P., Huspenina M., Hrbáč E. (71. Tureček M.), Halík M., Gál J., Bilík V. ml. (89. Doležal R.).
Trenér: Vladimír Bilík st.
Pitín: Salvet L. - Trllo Z., Struhař P., Lukáš D., Krahula L. (52. Maňas M.), Kozubík J., Kozubík A., Hrnčář S. (88. Staněk Š.), Domorát P., Bureš M., Divila J. (61. Janota R.).
Trenér: David Lukáš.
Do vstřeleného gólu si ani jedno mužstvo žádnou šanci nevytvořilo. Ve 25. minutě se domácí dočkali, kdy si na centr naběhl Nožička, zpravoval si míč a přízemní střelou otevřel skore - 1:0. Od té chvíle byla hra vyrovnaná, hosté mohli v 36. minutě vyrovnat, ale Krahula svoji šanci nevyužil. Do druhého poločasu nastoupili hosté s výsledkem něco udělat a dočkali se hned v úvodu vyrovnání. V 53. minutě udělal brankář hrubou chybu, míč mu utekl mezi nohama a Kozubík doklepl do prázdné brány - 1:1. Hosté měli ještě jednu šanci v 59. minutě, kdy Maňas netrefil z malého vápna prázdnou bránu. Domácí dali v 61. minutě hlavičkou Gála gól na 2:1. V 88. minutě zpečetil přízemní střelou domácí výhru Šimek - 3:1.
Nejlepší hráči: Erik Hrbáč - Jakub Kozubík