ŽK: 21. Bartoš A., 44. Čaňo P., 58. Plášek V., 63. Křeháček M., 70. Trecha J., 89. Uher J. - 58. Tureček M., 89. Zámečník Jo.
Rozhodčí: Miroslav Strapina - Stanislav Zetík (laik), Roman Macalík (laik).
Březová: Bruštík D. - Uher J., Trecha J., Smítal J., Smítal J., Plášek V., Majer J. (73. Čaňa T.), Křeháček M., Čaňo P., Čaňo D., Bartoš A.
Trenér: Ladislav Kalina.
H. Němčí: Váňa E. - Zámečník Jo., Zámečník Ji., Tureček M., Svadbík J., Malík T., Kadlček V., Jančařík F., Chmelina J. (80. Ježek V.), Holboj M. (51. Tureček P.), Cmol M.
Trenér: Petr Rybnikář.
Do utkání lépe vstoupili hosté, kteří byli aktivnější. V 7. minutě se dostal k míči Cmol a prověřil z dálky domácího brankáře. Březovští se snažili o hru, ale aktivnější byli hosté. Ve 37. minutě se trefil po rohu hlavou Svadbík, který poslal hosty do vedení - 0:1. Ve druhém poločasu byla hra vyrovnaná a přelévala se ze strany na stranu. Šance byly na obou stranách. Domácí ke konci zápasu zvýšili tlak, ale hosté si již výsledek pohlídali.
Nejlepší hráči: Milan Křeháček - Eduard Váňa

Orel Uherský Brod - Boršice u Bl. 2:3 (1:1)
Branky: 26. Šmíd J., 61. Jahoda K. - 54., 58. Kusenda P., 38. Daněk L.
ŽK: 38. Kočica M. - 39. Gál J., 70. Nožička J.
ČK: 28. Machala R. (Orel UB).
Rozhodčí: Jiří Dolinský - Vojtěch Jahoda, Václav Zámečník (laik).
Orel UB: Maršálek M. - Žižka Z., Šmíd J. (52. Durďa V.), Šenkeřík P. (75. Keňo F.), Meindlschmid P., Machala R., Kočica M., Josefík O. (46. Skřivánek V.), Jahoda K., Gášek L., Bujáček P. (46. Jančář Z.).
Trenér: Milan Juřeník.
Boršice u Bl.: Kadlček J. - Stodolák M. (54. Svítinský L.), Nožička J., Kusenda P. (89. Libosvár L.), Ježek T. (80. Tureček M.), Ježek P., Huspenina M., Hrbáč E., Halík M., Gál J., Daněk L. (64. Bilík V. st.).
Trenér: Antonín Šimon.
Do utkání vstoupili lépe domácí, kteří se dostali do vedení ve 26. minutě, kdy se po rohu trefil Šmíd. O dvě minuty později unikal hostující Kusenda do šestnáctky, zezadu ho fauloval stoper Machala, čímž si vysloužil červenou kartu. Vyloučení domácí značně oslabilo, což mělo za následek, že hostům přestali stačit. Boršicím se podařilo vyrovnat do poločasu, kdy se ve 38. minutě trefil Daněk. V 54. a v 58. minutě se prosadil hostující Kusenda, který dvěma brankami za pouhé čtyři minuty otočil výsledek utkání. To hosty uklidnilo natolik, že přestali na chvíli hrát. Toho v 61. minutě využil Jahoda, který snížil na 2:3. Poté hosté spálili několik vyložených šancí, nicméně na výsledku se už do konce utkání nic nezměnilo.
Nejlepší hráči: Milan Maršálek - Lukáš Libosvár

Popovice - Pitín 2:1 (1:1)
Branky: 11., 90. Omelka J. - 27. Krahula Li.
ŽK: 79. Omelka J. - 43. Navrátil M., 81. Krahula Li.
Diváci: 137.
Rozhodčí: Tomáš Polášek - Jakub Pindeš, Pavel Berčík (laik).
Popovice: Mikel J. - Viktora R., Tetera T., Šácha P., Omelka J., Obal M., Musil O., Mimránek L., Mikulčík R., Michelfeit V. (80. Mikulčík L.), Hanáček J. (46. Hladný T.).
Trenér: Lukáš Mimránek.
Pitín: Salvet L. - Navrátil M., Mlček T., Lukáš D., Krahula L., Kozubík J., Kozubík A., Hrnčář S. (75. Machala P.), Čuč R., Bureš M., Divila J.
Trenér: David Lukáš.
V 11. minutě šli domácí do vedení zásluhou Omelky, který z bezprostřední blízkosti vstřelil první gól. O chvilku později začali být aktivnější i hosté. Ve 27. minutě se povedlo vyrovnat z dorážky Krahulovi na 1:1. Popovice se do konce poločasu dostaly ještě dvakrát před brankáře, ale ani jednu z šancí nevyužily. Druhá půlka pro oko diváka nebyla moc pohledná, ani záživná. O něco lepší a aktivnější začali být postupem času domácí, kteří se tlačili do útoku, ale dlouho z nulovým výsledkem. Nejdůležitější moment přišel v 91. minutě, kdy se před brankářem ocitl samotný Omelka a zařídil domacím 3 body.
Nejlepší hráči: Jiří Omelka - Adam Kozubík

St. Hrozenkov - Bánov 0:4 (0:2)
Branky: 43., 55. Vaňhara J., 28. Kočica M., 64. Suchánek P.
ŽK: 33. Gabrhel J., 66. Janíček P., 77. Breznický R., 86. Juriga V. - 11. Suchánek P., 65. Mahdal Do.
Rozhodčí: Václav Mahdal - Lukáš Juračka (laik), Břetislav Polanský (laik).
St. Hrozenkov: Zábranský M. - Škriečka J., Lebánek L., Lacina K., Juriga V., Janíček P., Husařík R., Husařík M. (79. Antál T.), Gabrhel J. (65. Ostravský R.), Breznický R., Blaho T. (64. Kročil J.).
Trenér: Václav Juriga.
Bánov: Popelka A. - Velecký R., Vaňhara J. (70. Kopták J.), Suchánek P., Mahdalíček P., Mahdalíček J., Mahdal D. (43. Mahdal D.), Lux R., Kočica M., Gorčík L. (81. Polášek M.), Dalajka M. (85. Bulejko P.).
Trenér: Karel Kopeček.
Domácí měli v 7. a 11. minutě tutovky, ale Lebánek a Blaho svoje šance nevyužili. Hosté toho využili ve 28. minutě, když si na centr naběhl Kočica a hlavou k tyči otevřel skóre - 0:1. Hosté se dočkali ve 43. minutě, když Dalajka potáhl míč a přízemní střelou zvýšil na 0:2. Hosté byli aktivnější i ve druhém poločase, kdy v 55. minutě opět Dalajka dorazil míč za záda domácího brankáře - 0:3. V 64. minutě Suchánek opět skóroval přízemní střelou - 0:4. Domácí mohli ke konci utkání zkorigovat výsledek, ale Janíček neproměnil pokutový kop.
Nejlepší hráči: Lukáš Lebánek - Antonín Popelka

Suchá Loz - Komňa 1:3 (1:1)
Branky: 26. Kliment T. - 36. Prchlík J., 73. Trllo Z., 87. Kala M.
ŽK: 32. Gazdík P. - 18. Pospíšil L., 53. Kala M.
Rozhodčí: Pavel Králíček - Přemysl Mahdal (laik), Jiří Šašinka (laik).
Suchá Loz: Král F. - Vítek F. (46. Král Š.), Straňák L., Plessner O., Máčalík M., Krajčovič Z., Kliment T., Haloda L., Gazdík P., Bujáček V., Bradáč R.
Trenér: neuveden.
Komňa: Urbánek J. - Varaďa M., Trllo Z., Staník M., Prchlík J., Pospíšil L. (84. Matoušek M.), Lisoněk L. (38. Vaverka I.), Králík M., Kala M., Hanke T., Dolina M.
Trenér: Ladislav Krpálek.
Postavení obou mužstev v tabulce před vzájemných soubojem slibovalo spíše než líbivý fotbal souboj o každý metr hřiště. V 7. minutě měli hosté díky Varaďovi velkou šanci, ten ale nedal. Ve 26. minutě domácí kopali rohový kop a hlavou se trefil Kliment - 1:0. O 10 minut později hosté zahrávali přímý kop asi z 30-ti metrů a centrovaný míč tečoval do brány Prchlík. Do poločasu se hra převážně odehrávala ve středu pole. Ve druhém poločase měli více ze hry hosté. Nejvíce vyčníval Kala, který vyhrál mnoho hlavičkových soubojů. V 73. minutě z přímého kopu křižnou střelou do šibenice dal gól Trllo - 1:2. Domácí se snažili o vyrovnání, ale v největším tlaku dal v 87. minutě na 1:3 hlavou hostující Kala. Hosté si za druhý poločas vítězství zasloužili.
Nejlepší hráči: Zdeněk Krajčovič - Miroslav Kala

Záhorovice - Strání B 1:3 (0:2)
Branky: 67. Pohan R. - 38., 55. Žajgla T., 26. Tóth P.
ŽK: 7. Denemark J. - 33. Tóth P.
Diváci: 75.
Rozhodčí: Josef Chramcov - Jiří Gřunděl st. (laik), Josef Tóth (laik).
Záhorovice: Struhelka V. - Vladár J., Varga P., Polanský I., Ondrušek D., Kubica D. (46. Kročil T.), Jál J., Gřunděl J., Dvořák P., Denemark J., Beníček B. (65. Pohan R.).
Trenér: Miroslav Andrlík.
Strání B: Popelka M. - Žajgla T., Vintr P., Tóth P., Tinka P. (53. Nuzík P.), Šidlo V., Pavluš M. (81. Grebík M.), Janiga V. (86. Popelka M.), Bušo M., Adámek R. (57. Zámečník L.), Adámek M.
Trenér: Pavel Tinka.
Hosté byli od samého začátku jednoznačně lepším mužstvem a domácím nedávali šanci se dostat před pokutové území. Již v 7. minutě zahrávali pokutový kop za sražení v pokutovém území, ale domácí brankář vynikajícím zákrokem zachránil domácí od pohromy. Hosté pokračovali v tlaku na domácí branku a ujali se vedení ve 26. minutě, po pěkné kombinační akci zakončoval Tóth. Ve 38. minutě zvyšovali hosté Žajglou na 0:2. Druhý poločas začal stejně jako první, náporem hostů, kteří ho v 55. minutě korunovali brankou na 0:3. Domácí se snažili ke konci utkání vývoj alespoň zdramatizovat a podařilo se jim to v 67. minutě Pohanovou brankou na  1:3. Domácí pak zatlačili hosty do obrany, ale to bylo z jejich strany vše.
Nejlepší hráči: Vít Struhelka - Tomáš Žajgla