Omluvu nehledáme. Je to v nás.

Omluvu nehledáme. Je to v nás.
Sport 05 / 09 / 2010

Nesnadnou roli předstoupit před novináře po nevydařeném utkání v Břeclavi vzal na sebe kapitán 1.FC Slovácko Vít Valenta, který však jen stěží hledal slova na obhajobu.
Jak si vysvětlujete, že soupeř, který hraje o dvě soutěže níž, byl lepší? Vy jste jej za celý zápas nedokázali přehrát.
Podali jsme špatný výkon a žádnou omluvu k tomu hledat nebudeme nikde jinde. Je to v nás. Prostě jsme podali takový výkon, za který jsme si postoupit nezasloužili.
Při penaltovém rozstřelu to vypadalo, že vás porazila nervozita. Bylo na vás vidět, že se ke kopání musíte navzájem přemlouvat. Nikomu se nechtělo.
To nechápu. Před námi jsou penalty a my musíme přemlouvat hráče, aby je šli kopat. Na tréninku je všichni v pohodě kopou, jsou u toho ještě srandičky, ale přijde chvíle, když ji kopnout mají, a oni se bojí. Když se bojí tady, tak nevím, co potom budeme dělat v lize. Skutečně to nechápu.
Po zápase jste byl dlouho po konci ještě na hřišti a nakonec šel ještě za fanoušky, kteří s vámi jeli do Břeclavi v hojném počtu. Co jste jim šel říci?
Jednak jsem jim chtěl poděkovat za podporu a také jsem se jim šel omluvit jak za náš výkon, tak za vyřazení. Jinak jsem nemohl. Oni za námi stojí, i když hrajeme špatně. Myslím, že máme nejlepší fanoušky v lize a výkon, jaký jsme jim předvedli, si nezaslouží.  

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace