Ondřejka katem

Sport 01 / 05 / 2012

Ligový kanonýr Václav Ondřejka, který měl za čtyři žluté karty vystavenu pro utkání s Teplicemi stopku, rozhodl dvěma brankami o výhře béčka Slovácka v Hulíně a uštědřil mu tak první domácí prohru v tomto ročníku.
Hulín - 1.FC Slovácko B 1:3 (1:2)
Už v 8. minutě otevřel skóre utkání Ondřejka, který hlavičkou zužitkoval rohový kop. O dvě minuty později krásnou střelou obstřelil gólmana a zvýšil na 0:2. Ke konci utkání mohl zkompletovat hattrick, ale jeho samostatný únik dokázal gólman zlikvidovat. Domácím se v 15. minutě ale podařilo snížit, z přímého kopu sice orazítkovali tyčku, ale následnou dorážku už za Matalyhova záda dokázal Dvořák propasírovat.
Po změně stran se domácí snažili o vyrovnání, ale žádná z jejich šancí i s podporou silného větru, neskočila za zády hostujícího gólmana. O potvrzení všech tří bodů pro Slovácko rozhodl až v samém závěru utkání Kovář, který využil ideální přihrávku od Haši.
V neděli od 10.15 hostí na hřišti v Kunovicích béčko Slovácka Jihlavu B.
Branky: 8., 10. Ondřejka, 90. Kovář
Slovácko B: Matalyha - Malý, Mikulica, Palko, Jeleček - Ondica, Svízela (72. Ohnutek), Kolínek, Borusík - Kovář, Ondřejka (85. Haša).