Ondřejka odehraje jaro ve Strání

Ondřejka odehraje jaro ve Strání
Foto: sal
Strání Sport 24 / 02 / 2015

Má za sebou ligové štace ve Slovácku i v Mladé Boleslavi. Na podzim 2014 odehrál několik zápasů za druholigovou Karvinou. V zimní přípravě se ale objevil v dresu Strání, které hraje I. A třídu. V sobotním přípravném zápase s Kunovicemi se poprvé prosadil gólově, pod vítězství 4:1 se podepsal dvěma góly.
Už je jasné, že odehrajete jarní část v barvách Strání?
Doufám, že jsem se osvědčil. Dal jsem dvě branky, tak věřím, že mě ve Strání vezmou (smích). Teď vážně. Jaro odehraju ve Strání, pak se uvidí, co bude dál.
Ideální představa?
Zkusit nějakou vyšší soutěž, klidně i mimo Česko.
Kunovicím jste dal první dvě branky v novém působišti, takže zatím spokojenost?
Trenér chce, abych hrál ve středu zálohy, takže se tak trochu rozkoukávám. Není to úplně můj post, ale už si zvykám. Snažím se hodně útočit, což mi vyhovuje.
Strání bylo první, které zatoužilo využít vašich službách?
V Karviné jsem na podzim odehrál čtyři zápasy a pak už nehrál. Chtěl jsem si i od fotbalu odpočinout a trochu si pročistit hlavu. Abych ale úplně nezlenivěl, snažil jsem se trénovat a tak nějak se to upeklo, že ve Strání strávím následující čtyři měsíce.
Pocházíte z Březové, hrajete ve Strání. Mezi obcemi vždycky panovala velká rivalita. Je to tak i ve vašem případě?
Dřív snad, ale dnes. Spoustu kluků znám ještě ze straňanské školy, do které jsem chodil. Žádný problém v tom nevidím, jsme dobrá parta. Když jsem hrával ligu, občas jsem seděl na tribuně ve Strání a klukům fandil.

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace