Ondruch válí, urval zlato a stříbro

Ondruch válí, urval zlato a stříbro
Foto: Monika Ondruchová  /  Filip Ondruch s medailemi z olomouckého turnaje.
Kunovice Sport 29 / 03 / 2025

Talentovaný badmintonista Filip Ondruch z BC Lokomotiva Kunovice pokračuje ve sběru medailí. Na trunaji GPC U13 v Olomouci si na krk pověsil hned dvě, když triumfoval ve dvouhře a stříbro vybojoval ve čtyřhře.

„Filip prošel singlovým pavoukem bez ztráty setu, jedinou porážku v turnaji utrpěl ve finále deblu,“ informoval Tomáš Ondruch, táta a trenér v jedné osobě.

Jeho syn postupně porazil Trán Dai Nghiu z SK Vitality Slezsko (13, 11), ve čtvrtfinále Wierzgoně z Karviné (16, 6) a v semifinále Šímu z Klimkovic (14, 7). „Ve finále narazil na o rok staršího Krutila, kterému však rovněž nepovolil ani set. Vyhrál 21:14, 21:10,“ uvedl Ondruch.

Desetiletý badmintonista přidal ještě po boku Schmieda z Chropyně druhé místo v deblu.

Tagy článku

TOPlist