Ondruchovi zářili v městě perníku

Kunovice Sport 30 / 09 / 2022

Talentovaní badmintonisté BC Lokomotiva Kunovice byli nepřehlédnutelní na turnaji v Pardubicích. Skvělou formu potvrdil Filip Ondruch, který ovládl kategorii U9. Bronz přidal mezi U13 Šimon Ondruch.

Filip Ondruch nepoznal hořkost porážky, po výhře ve skupině vystoupal pavoukem bez ztráty setu až do finále, ve kterém svou spanilou jízdu korunoval vítězstvím. Na stupně vítězů letos vystoupal už potřetí, na turnaji v Brně byl třetí a v květnu vyhrál v Olomouci.

Intenzivní trénink se vyplácí i Šimonu Ondruchovi, který v kategorii U13 rovněž prošel bez ztráty setu až do semifinále, kde jej zastavil pozdější vítěz Albert Boček z Hradce Králové. I bronz je však super výsledek.

V městě perníku se představila ještě Elen Ondruchová v kategorii U11, jejíž pouť skončila ve čtvrtfinále na raketě Barbory Koláčkové z Orlové. I tak je zatím se sezonou spokojená, ostatně v kapse má stříbro z mistrovství republiky a bronz z turnaje řady Kawasaki badminton tour.