Opět dva výherci

Opět dva výherci
Uherské Hradiště Sport 09 / 05 / 2011

V šestém kole Slovácké sedmy se opět zadařilo dvojici tipujících. Miroslav Plundrák z Moravského Písku a Vít Kozelek z Kněžpole získali shodně po deseti bodech. Na řadu opět přijde telefonický rozstřel. Vítězkou pátého kola se stala Jana Hrubošová, která na otázku, kolik diváků navštíví utkání Slovácka s Brnem, tipovala 4700. Její soupeř Ladislav Hladiš 7500. Na stadion našlo cestu 5496 diváků.
10 Plundrák M. (M. Písek), Kozelek V. (Kněžpole).
9 Kolaja A. (Svárov), Blažková R. (UH), Burda L. (Knežpole).
8 Janůšek M. (UH), Gášek J. (UH), Vaculová L. (UB), Horká V. (Buchlovice), Mařák I. (UH), Kadlčíková V. (Popovice).
7 Omelka J. (Bánov), Pokorák V. (Ořechov), Zelinka P. (D. Němčí), Kostková M. (UB), Bečica M. (Mařatice), Křůmal P. (Březolupy), Skopalová A. (Kudlovice), Bartoň P. (Buchlovice), Pravdová K. (Vlčnov), Dujka F. (Bílovice), Jančová Z. (D. Němčí), Omelka M. (Bánov), Kozelek O. (Kněžpole).
6 Ludvíček J. (Boršice), Křůmal F. (Březolupy), Šumíček I. (Kudlovice), Hřib J. (Šumice), Schön J. (Mistřice), Lekeš L. (UB), Zemek J. (UB), Kaňovský T. (Bílovice), Bělovská J. (Kněžpole), Kovařík Z. (Sady), Janík M. (UO), Mikulčíková Z. (Popovice), Zemková M. (UB), Podškubková H. (Vlčnov), Weintrittová M. (Míkovice), Pospíšil R. (Bílovice), Jančík M. (Jar.), Šimek L. (Bánov), Andrlík T. (Záhorovice), Slováček D. (Brno), Salvet P. (Bojkovice), Šupka F. (Kun.), Dvouletá R. (Nedakonice), Volčík V. (UH), Doležalová M. (UH), Vacula P. (UB), David T. (Sady).
5 Kopeček K. (UB), Pauřík J. (Kun.), Brázdil Z. (UH), Pongo Ĺ. (UH), Brož Z. (Jar.), Botek F. (Kudlovice), Šimík V. (Nedakonice), Procházka J. (Tupesy), Gajdošík F. (Jar.), Ševčík J. (Veletiny), Javor J. (Vlčnov), Křiklavová M. (Osvětimany), Křiklava Z. (Osvětimany), Hanák K. (Drslavice), Borýsek Z. (UH), Jančová M. (D. Němčí), Schnürmacherová J. (UB), Večeřa P. (UH), Dvouletý R. (Nedakonice), Šurmánek M. (Jar.), Mikliš R. (UB), Schön M. (Mistřice), Melichárek V. (Jar.), Hrubošová J. (Kněžpole), Bureš J. (Sady), Měrka R. (Mařatice), Kyncl J. (SM), Juračka M. (Sady), Pospíšil A. (Bílovice), Kadlčík M. (Topolná), Kaňovský M. (Bílovice), Hoferek O. (Topolná), Hruboš L. (Kněžpole), Vaškových M. (UH), Bělovský M. (Kněžpole), Kloček ml. K. (Traplice).
4 Kovařík L. (UO), Michalcio Z. (UH), Svoboda P. (M. Písek), Ebner E. (SM), Zichová L. (UH), Fusek M. (SM), Schnürmacher F. (UB), Tomáštík P. (Záhorovice), Katrňák M. (Kudlovice), Kraváček B. (Kudlovice), Hykl D. (Jar.), Kolařík R. (Sady), Stehlík P. (UB), Mikliš ml. M. (Těšov), Kaňovská M. (Bílovice), Mikulka T. (Topolná), Stehlíková M. (UB), Mikulka L. (Topolná), Zemek R. (UB).
3 Hladiš L. (Šumice), Hubáček A. (Kunovice), Šašinka J. (Záhorovice), Gajdošík S. (UH), Zpěvák A. (Sady), Mazurková J. (UH), Pauřík A. (Kněžpole), Sucháň J. (Huštěnovice), Šojdr F. (Šumice), Měrka M. (Jar.), Kozelek F. (Topolná), Mikliš st. M. (Těšov), Měrková V. (Jar.), Vávra J. (Tupesy), Medek J. (Topolná), Trávníčková A. (Traplice), Vacula L. (UB), Kučík I. (Jankovice), Kalina L. (UB), Garžík K. (UH), Horký J. (Nedakonice), Kovařík P. (Boršice), Neděla J. (Popovice), Bělovský Z. (Kněžpole), Vlk V. (Jalubí), Jahoda P. (Nivnice), Kundera M. (SM), Rýc Z. (Svárov), Zapletalová M. (Vlčnov), Heja B. (Záhorovice), Nepraš P. (Jar.), Blaha ml. K. (Huštěnovice), Pipal V. (Sady), Doležal T. (UH), Kučera M. (UH), Skopal L. (Kudlovice), Slováčková M. (SM), Zajacová J. (Kudlovice), Remešová R. (Kněžpole), Vacula P. (UB), Vaškových R. (Ořechov), Abrhámová M. (Mařatice), Adamík O. (Huštěnovice), Dvořáčková M. (Třebíč), Jančová P. (D. Němčí), Boček D. (UH), Kovařík M. (Sady).
2 Fiala L. (UH), Blaha K. (Huštěnovice), Španiel O. (M. Písek), Kieryk V. (Mařatice), Thomayerová J. (UB), Salvet L. (Bojkovice), Řihák M. (UB), Červenka J. (Tupesy), Remeš V. (Kněžpole), Slováček K. (UH), Bánovský A. (Kněžpole), Hanáček P. (Jar.), Štěpaník M. (Babice), Krpal A. (Stříbrnice), Pavelka S. (Kudlovice), Bukvald P. (SM), Šťasta J. (Huštěnovice), Rozsypálek M. (Jar.), Šurmánková A. (Jar.), Frola M. (Salaš), Schnürmacher F. (UB), Remeš L. (Kněžpole), Marek D. (Kostelany n/M.), Balaštík A. (Sady), Mahdalíková B. (Sady).
1 Bukvald A. (SM), Srnec J. (UB), Rosík V. (Kudlovice), Ševčík P. (UB), Macela M. (Mařatice), Blažek A. (Kun.), Rýc F. (Svárov), Máčala J. (Vážany).


Průběžné pořadí

47 Kozelek O. (Kněžpole).
46 Kostková M. (UB).
45 Medek J. (Topolná).
43 Kolaja A. (Svárov), Kozelek V. (Kněžpole).
42 Kyncl J. (SM), Kadlčíková V. (Popovice).
41 Mařák I. (UH), Šupka F. (Kun.), Slováčková M. (SM).
40 Zpěvák A. (Sady), Brož Z. (Jar.), Lekeš L. (UB), Kolařík R. (Sady), Hoferek O. (Topolná).
39 Kopeček K. (UB), Gajdošík F. (Jar.), Javor J. (Vlčnov), Horký J. (Nedakonice), Weintrittová M. (Míkovice).
38 Mazurková J. (UH), Janůšek M. (UH), Gášek J. (UH), Schön J. (Mistřice), Vacula L. (UB), Zelinka P. (D. Němčí), Plundrák M. (M. Písek), Večeřa P. (UH), Měrka R. (Mařatice), Kadlčík M. (Topolná), Dujka F. (Bílovice).
37 Michalcio Z. (UH), Pauřík A. (Kněžpole), Bečica M. (Mařatice), Pospíšil A. (Bílovice), Doležalová M. (UH), Mikulka L. (Topolná), Dvořáčková M. (Třebíč).
36 Kovařík L. (UO), Janík M. (UO), Mikulčíková Z. (Popovice), Zemková M. (UB), Abrhámová M. (Mařatice), Omelka M. (Bánov).
35 Procházka J. (Tupesy), Svoboda P. (M. Písek), Ševčík J. (Veletiny), Omelka J. (Bánov), Borýsek Z. (UH), Tomáštík P. (Záhorovice), Kaňovský T. (Bílovice), Bělovská J. (Kněžpole), Kraváček B. (Kudlovice), Šimek L. (Bánov), Nepraš P. (Jar.).
34 Šašinka J. (Záhorovice), Křůmal F. (Březolupy), Hřib J. (Šumice), Kozelek F. (Topolná), Jančová M. (D. Němčí), Pokorák V. (Ořechov), Podškubková H. (Vlčnov), Salvet P. (Bojkovice), Jelínek L. (UH), Hrubošová J. (Kněžpole), Doležal T. (UH), Boček D. (UH), Zemek R. (UB).
33 Šimík V. (Nedakonice), Ebner E. (SM), Vávra J. (Tupesy), Vaculová L. (UB), Horká V. (Buchlovice), Pospíšil R. (Bílovice), Šurmánková A. (Jar.), Mikliš ml. M. (Těšov).
32 Hladiš L. (Šumice), Ludvíček J. (Boršice), Měrková V. (Jar.), Křiklavová M. (Osvětimany), Schnürmacher F. (UB), Bělovský Z. (Kněžpole), Vlk V. (Jalubí), Křůmal P. (Březolupy), Pipal V. (Sady), Skopal L. (Kudlovice), Vacula P. (UB), Jančová P. (D. Němčí).
31 Hubáček A. (Kunovice), Pongo Ĺ. (UH), Blaha K. (Huštěnovice), Křiklava Z. (Osvětimany), Pavelka S. (Kudlovice), Zapletalová M. (Vlčnov), Stehlíková M. (UB), Bartoň P. (Buchlovice), Hruboš L. (Kněžpole).
30 Botek F. (Kudlovice), Mikliš st. M. (Těšov), Červenka J. (Tupesy), Neděla J. (Popovice), Zemek J. (UB), Rozsypálek M. (Jar.), Dvouletý R. (Nedakonice), Andrlík T. (Záhorovice), Volčík V. (UH), Vaškových R. (Ořechov), Schnürmacher F. (UB), Pravdová K. (Vlčnov), Remeš L. (Kněžpole), Bělovský M. (Kněžpole).
29 Srnec J. (UB), Slováček K. (UH), Fusek M. (SM), Kovařík Z. (Sady), Hykl D. (Jar.), Blaha ml. K. (Huštěnovice), Blažek A. (Kun.), Remešová R. (Kněžpole), Kaňovský M. (Bílovice), Adamík O. (Huštěnovice), Vacula P. (UB), David T. (Sady).
28 Pauřík J. (Kun.), Brázdil Z. (UH), Sucháň J. (Huštěnovice), Hanák K. (Drslavice), Ježek Z. (Hluk), Schnürmacherová J. (UB), Ševčík P. (UB), Jahoda P. (Nivnice), Kundera M. (SM), Rýc Z. (Svárov), Jančík M. (Jar.), Mikulka T. (Topolná), Zajacová J. (Kudlovice).
27 Šumíček I. (Kudlovice), Thomayerová J. (UB), Kalina L. (UB), Kovařík P. (Boršice), Katrňák M. (Kudlovice), Štěpaník M. (Babice), Šurmánek M. (Jar.), Rýc F. (Svárov).
26 Řihák M. (UB), Zichová L. (UH), Kučík I. (Jankovice), Rosík V. (Kudlovice), Krpal A. (Stříbrnice), Krsička P. (Sušice).
25 Měrka M. (Jar.), Salvet L. (Bojkovice), Garžík K. (UH), Bukvald P. (SM), Blažková R. (UH), Stehlík P. (UB), Melichárek V. (Jar.), Dvouletá R. (Nedakonice), Mahdalíková B. (Sady).
24 Gajdošík S. (UH), Fiala L. (UH), Remeš V. (Kněžpole), Skopalová A. (Kudlovice), Kloček ml. K. (Traplice).
23 Bukvald A. (SM), Hanáček P. (Jar.), Schön M. (Mistřice), Bureš J. (Sady), Jančová Z. (D. Němčí), Holásek R. (UH).
22 Heja B. (Záhorovice).
21 Šťasta J. (Huštěnovice), Macela M. (Mařatice).
20 Kučera M. (UH).
19 Svoboda L. (Podolí), Kozelková A. (Kněžpole), Burda L. (Knežpole), Balaštík A. (Sady).
18 Kret Š. (UO), Španiel O. (M. Písek), Trávníčková A. (Traplice), Bánovský A. (Kněžpole), Slováček D. (Brno).
16 Frola M. (Salaš).
15 Dobeš A. (UH), Vaškových M. (UH), Střítecký M. (Huštěnovice).
13 Kaňovská M. (Bílovice).
11 Šojdr F. (Šumice).
9 Kieryk V. (Mařatice), Škrášek P. (UH).
8 Mikliš R. (UB), Máčala J. (Vážany).
5 Kovařík M. (Sady), Páchová M. (Polešovice), Juračka M. (Sady).
4 Duda F. (Březolupy), Marek D. (Kostelany n/M.).
3 Hejda V. (SM), Buš V. (Kudlovice), Grebeníček J. (Sady), Michalec R. (UH).
2 Glac J. (ONV).
1 Šopíková B. (Bánov), Němec P. (Kostelany n/M.).
SPRÁVNÉ VÝSLEDKY 6. KOLA
1. 0:2   2. 2:2   3. 2:0   4. 0:4   5. 2:3   6. 1:4   7. 5:0

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace