Opět dva výherci

Opět dva výherci
Uherské Hradiště Sport 28 / 08 / 2014

Třetí pokračování Aquapark Slovácké sedmy opět přineslo dva potenciální vítěze. Ovšem radovat se může jenom jeden a o tom právě rozhodne telefonický rozstřel mezi Miroslavem Měrkou a Petrou Jančovou. V tom minulém už uspěla Veronika Horká z Buchlovic, která na tipovací otázku, kolik padne branek v OP, tipovala 27. Branek padlo o jednu více, tedy 28. Její soupeřka tipovala 26 branek.


14 M. Měrka (Mistřice), P. Jančová (D. Němčí).
13 L. Jelínek (UH).
12 F. Botek (Kudlovice).
11 J. Matulka (UH), J. Horký (Nedakonice).
10 K. Kopeček (UB), M. Janošek (Kudlovice).
9 S. Gajdošík (UH), P. Zelinka (D. Němčí), P. Ševčík (UB), V. Měrková (Mistřice), P. Večeřa (UH), J. Červenka (Tupesy), K. Blaha (Huštěnovice), M. Jančová (D. Němčí).
8 F. Vaverka (Huštěnovice), M. Krsičková (Sušice), F. Rýc (Svárov), J. Mazurková (UH), T. Doležal (UH), P. Krsička (Sušice), R. Měrka (Mařatice), L. Zichová (Traplice), J. Hřib (Šumice), I. Mařák (UH).
7 Z. Rýc (Svárov), J. Hrubošová (Kněžpole), Z. Křiklava (Osvětimany), I. Štefko (UB), O. Blaha (Mistřice), A. Trávníčková (Traplice), M. Janůšek (UH), P. Svoboda (Mor. Písek), K. Blaha ml. (Huštěnovice), J. Pauřík (Kun.), A. Koudela (Bojkovice), L. Krejčiřík (Luhačovice).
6 M. Hlavinková (Jar.), R. Holásek (UH), J. Javor (Vlčnov), R. Kouřil (UH), M. Plundrák (Mor. Písek), P. Vanda (SM), V. Jančík (Jar.), T. Mahdal (Bánov), J. Schön (Mistřice), L. Mikulík (Kudlovice), J. Srnec (UB), M. Brožová (Jar.), J. Pazderka (UH), Z. Bělovský (Kněžpole), K. Šturma (Jar.), V. Melichárek (Jar.), D. Slováček (Brno), Z. Borýsek (UH), L. Remeš (Kněžpole), M. Schön (Mistřice), A. Kolaja (Svárov), M. Kundera (SM), Z. Brož (Jar.), J. Zemek (UB), A. Zpěvák (Sady), J. Ludvíček (Boršice), I. Kučík (Jankovice).
5 J. Mikulková (Spytihněv), J. Omelka (Bánov), M. Hruboš (Kněžpole), V. Remeš ml. (Kněžpole), D. Hykl (Jar.), L. Svoboda (Podolí), M. Rozsypálek (Jar.), F. Kozelek (Topolná), M. Zapletal (Kudlovice), V. Kadlčíková (Popovice), P. Janošek (Kudlovice), S. Chmelařová (UH), Z. Jančová (D.Němčí), M. Zapletalová (Vlčnov), L. Kovařík (UO), J. Bělovská (Kněžpole), L. Omelková (Bánov), M. Kadlčík (Topolná), L. Kalina (UB), O. Hlavinka (Jar.), A. Pauřík (Kněžpole), D. Jakšík (Jar.), J. Medek (Topolná), F. Šupka (Kun.).
4 V. Remeš (Kněžpole), J. Mazůrek st. (Kun.), F. Gajdošík (Tupesy), M. Omelka (Jar.), L. Salvet (Bojkovice), M. Doležalová (UH), T. Janošek (Kudlovice), J. Koželuha (Zlechov), A. Bánovský (Kněžpole), J. Janků (Březová), O. Kozelek (Kněžpole), V. Kieryk (Mařatice), P. Hlavinka (Jar.), V. Horká (Buchlovice).
3 J. Mazůrek ml. (Kun.), V. Polášková (Topolná), M. Čech (Kudlovice), M. Weintrittová (Míkovice), L. Kalinová (UB), A. Kolaja ml. (Svárov), V. Hubáček (Březolupy), L. Hanáček (UB), J. Gazdík (UB), M. Bělovský (Kněžpole).
2 J. Svobodová (D. Němčí).

Průběžné pořadí

27 M. Jančová (D. Němčí), M. Krsičková (Sušice), P. Ševčík (UB).  26 M. Brožová (Jar.).  25 L. Jelínek (UH), J. Schön (Mistřice), M. Rozsypálek (Jar.), J. Mazurková (UH), F. Rýc (Svárov), J. Javor (Vlčnov), V. Horká (Buchlovice).  24 V. Kadlčíková (Popovice), K. Kopeček (UB), P. Krsička (Sušice).  23 P. Večeřa (UH), J. Matulka (UH), M. Měrka (Mistřice), J. Horký (Nedakonice), K. Šturma (Jar.), I. Mařák (UH), M. Schön (Mistřice).  22 F. Gajdošík (Tupesy), T. Doležal (UH), J. Mikulková (Spytihněv), F. Botek (Kudlovice), M. Janošek (Kudlovice).  21 F. Kozelek (Topolná), J. Červenka (Tupesy), L. Zichová (Traplice), A. Pauřík (Kněžpole), T. Mahdal (Bánov), Z. Křiklava (Osvětimany), J. Medek (Topolná), V. Měrková (Mistřice), P. Zelinka (D. Němčí).  20 O. Blaha (Mistřice), F. Vaverka (Huštěnovice), M. Plundrák (Mor. Písek), J. Hřib (Šumice).  19 L. Hanáček (UB), J. Zemek (UB), V. Melichárek (Jar.), J. Omelka (Bánov), Z. Rýc (Svárov), R. Holásek (UH), L. Kalina (UB), M. Doležalová (UH), M. Zapletal (Kudlovice), P. Svoboda (Mor. Písek), L. Omelková (Bánov).  18 L. Remeš (Kněžpole), A. Kolaja (Svárov), J. Svobodová (D. Němčí), F. Šupka (Kun.), Z. Bělovský (Kněžpole), A. Trávníčková (Traplice), M. Hruboš (Kněžpole), S. Chmelařová (UH), K. Blaha (Huštěnovice).  17 M. Janůšek (UH), T. Janošek (Kudlovice), J. Pauřík (Kun.), M. Zapletalová (Vlčnov), M. Čech (Kudlovice), M. Kadlčík (Topolná), L. Mikulík (Kudlovice), A. Zpěvák (Sady), I. Štefko (UB), K. Blaha ml. (Huštěnovice), J. Ludvíček (Boršice).  16 L. Kovařík (UO), J. Hrubošová (Kněžpole), J. Bělovská (Kněžpole), L. Kalinová (UB), Z. Borýsek (UH), A. Koudela (Bojkovice), J. Gazdík (UB).  15 V. Remeš ml. (Kněžpole), D. Jakšík (Jar.), R. Měrka (Mařatice), R. Kouřil (UH), S. Gajdošík (UH).  14 L. Salvet (Bojkovice), A. Bánovský (Kněžpole), D. Hykl (Jar.), M. Bělovský (Kněžpole), P. Jančová (D. Němčí), V. Jančík (Jar.).  13 Z. Brož (Jar.), I. Kučík (Jankovice), V. Hubáček (Březolupy), V. Volčík (UH), L. Svoboda (Podolí), M. Kundera (SM), V. Remeš (Kněžpole).  12 J. Mazůrek st. (Kun.), J. Srnec (UB), M. Vaškových (UH), M. Weintrittová (Míkovice), P. Janošek (Kudlovice), O. Kozelek (Kněžpole), J. Mazůrek ml. (Kun.).  11 A. Kolaja ml. (Svárov), P. Vanda (SM), J. Koželuha (Zlechov).  10 F. Křůmal (Březolupy), O. Hlavinka (Jar.), J. Pazderka (UH), V. Šimík (Nedakonice), D. Slováček (Brno), L. Mikulka (Spytihněv).  8 V. Polášková (Topolná), M. Omelka (Jar.), J. Janků (Březová).  7 L. Krejčiřík (Luhačovice), P. Hanáček (Jar.), P. Hlavinka (Jar.), K. Slováček (UH), M. Macela (Mařatice).  6 R. Dvouletý (Nedakonice), M. Hlavinková (Jar.).  5 L. Hruboš (Kněžpole), Z. Jančová (D.Němčí), M. Toral (UB), M. Kučera (UH).  4 J. Kalus (UH), V. Kieryk (Mařatice), S. Synčák (Šumice), V. Vlk (Jalubí).  3 O. Adamík (Huštěnovice).  1 A. Dvouletý (Nedakonice).

VÝSLEDKY 3. KOLA
1. 2:0   2. 2:1   3. 3:0   4. 1:1   5. 2:1   6. 3:3   7. 6:1

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace