Opět jedou s prázdnou

Sport 26 / 10 / 2011

Třetí prohru v řadě musela skousnout záloha Slovácka. Tentokrát na hřišti Rosic. Jediný úspěch hostů zaznamenal Čtvrtníček.
Rosice - 1.FC Slovácko B 3:1 (2:0)
Domácí měli raketový nástup. Už ve 4. minutě zahrávali roh, po kterém se ujali vedení 1:0. Slovácko zklamala obrana, která místy připomínala ementál. Toho dokonale domácí využili i ve 25. minutě, kdy po chybě obránce musel vyběhnout gólman z brány, ale brance už nedokázal zabránit. Slovácko se dostalo do zápasu hned po změně stran, kdy se ve 49. minutě ve skrumáži nejlépe zorientoval Čtvrtníček, který snížil na 2:1. Poté hostům narostla křídla, která jim ale domácí za pět minut opět přistřihli svým třetím gólem. Slovácko poté mělo hru ve své moci, ale domácí je k ohrožení své brány nepustili.
Branka: 49. Čtvrtníček
Slovácko: Matalyha - Malý, Perůtka, Maděrka, Borusík - Ondica, Ohnutek (78. Bančák), Franta, Kleiber (81. Banasik)- Čtvrtníček, Lukáš.