Opět vyhráli

Sport 04 / 05 / 2011

O.N.Ves - FC Vsetín 2:0 (2:0)
Domácí měli několik vyložených šancí. Ovoce v podobě gólů se dostavilo až v závěru prvního poločasu, kdy se prosadil dobře hrající Píštěk, když skóroval ve 40. a 45. minutě. Druhý poločas byl obdobný prvnímu. Domácí přehrávali soupeře a nedovolili mu vytvořit žádnou šanci na skórování. Rozhodčí Houdek, 50 diváků
O. N. Ves: Hájek - Franta, Zálešák R. st., Pokorný, Šálek, Píštěk, Zálešák R. ml., Máčala, Galuška, Sládeček, Straka. Střídali: Kreisl, Zálešák M., Silnica
Dol. Němčí - Luhačovice 0:4 (0:3)
Dolněmčané začali aktivně a měli dvě vyložené šance. Ve 13. min. zahrávali hosté rohový kop a po chybě obrany skóroval Polách. Ve 24. min. využil zaváhání stopera Haloda a zvýšil na 0:2. Ve 34. min. navýšil skóre Novosad. V 64. min. hosté zvýšili na 0:4, domácí dezorientovaní zadáci si dali vlastní branku.
Rozhodčí Krajča, 120 diváků
Dol. Němčí: Bobčík - Šmehlík, Zimčík, Krchňaček, Pochylý, Stojaspal T., Bída, Stojaspal K., Cmol, Pitner, Skopal. Střídali: Chladil, M. Stojaspal, Kadlček
Hluk - Provodov 1:1 (0:0)
V první půli viděli diváci nezáživný fotbal. Po přestávce už byla hra zajímavější.V 78. min. si hostující Beňo nejvýše naskočil na rohový kop 0:1. Domácí se snažili o vyrovnání což se povedlo v 85. min. Juráskovi, který střelou z hranice šestnáctky nedal brankáři šanci.
Rozhodčí Bělunek, 120 diváků
Hluk: Fojtík - Miroš, Machala A., Machala J., Botek, Dufka, Zalubil Michal, Zalubil Martin, Machala O., Radoch, Jurásek. Střídali: Šimčík

Vel. Karlovice - 1.Valašský FC 2:1 (0:1), Vigantice - Spytihněv 1:2 (0:0), Chropyně - Kateřinice 2:7 (1:3), Val. Klobouky - Slušovice 1:1 (0:0), Morkovice - Holešov 5:0 (3:0)