Ořechov je zachráněn

Slovácko Sport 16 / 06 / 2010

Mladcová - Boršice 3:1 (1:1)
Hosté doplatili na neproměňování vyložených šancí, domácí je za to potrestali vstřelením dvou branek po změně stran.
Branky: Pindryč, Korch, Dlabač - Brzica.
Kněžpole - Nedachlebice 1:2 (0:0)
Po bezbrankovém poločase zahodil Kowalik pokutový kop, ale vše napravil po hodině hry Bednařík - 1:0. Hosté ale nerezignovali, v 79. min. srovnal stav Urban. Když už se zdálo, že se soupeři pojezdou smírně, dal v 93. min. vítězný gól hostí Smolka.
Březolupy - Dol. Němčí 1:4 (1:1)
Domácí drželi krok se zkušeným celkem jen v první půli, pak se zřetelně projevila fotbalová vyspělost hostí, kteří byli střelecky produktivní a vítězstvím si zajistili postup do krajského přeboru. Branky: Kundrt - Stojaspal T., Zimčík, Cmol, Poruban.
Zborovice - Ořechov 1:1 (1:0)
V důležitém utkání mužstev z chvostu tabulky uhráli hosté cennou remízu a uhájili si příslušnost v I. A třídě i pro další sezony. Jejich branku dal Kapetanovič.
Žalkovice - 1.FC Slovácko C 1:2 (0:2)
 Zápas dvou rozdílných poločasů, v prvním udávali tempo hosté a vypracovali si dvoubrankový náskok, po přestávce se domácí zlepšili, ale z jejich převahy hráči vytěžili pouze jednu branku.
Branky: Pala R. - Dolina V., vlastní.
Újezdec - V. Otrokovice B 5:1 (2:1)
Na závěr sezony viděli diváci pěkný a zajímavý fotbal k radosti domácích okořeněný i o pěkných pět branek. Hosté sice vedli od 10. min., ale domácí o pět minut později vyrovnali a do konce poločasu vedení strhli na svou stranu. Po přestávce se více dařila hra domácím, kteří rychle zvýšili vedení a v závěru zahodili ještě několik příležitostí.
Branky: Gregor, Šmíd 2, Pilka, Kobsinek - Bořuta.
Kvasice - Prakšice 0:0
I když si oba celky vypracovaly několik pěkných příležitostí v jejich proměňování selhali.
Dohrávky: Mladcová - Slovácko 0:1 Kerbr, Ořechov - Vik. Otrokovice B 3:2 Petřek, Štefka, Brim, Nedachlebice - Kvasice 2:2 Smolka, Křenek - Darebníček, Prešnajdr, Zborovice - Kněžpole 0:1 Chudárek, Žalkovice - Boršice 0:4 Dufek M. 2, Brzica 2