Ořechov oloupil Nedakonice

Slovácko Sport 11 / 09 / 2014

Morkovice B - Zlechov 0:1 PK
Domácí byli v utkání lepším mužstvem, ale hosty držel svými zákroky Drobisz, který se vyznamenal i při závěrečných penaltách.
Koryčany - Sušice 6:0 (2:0)
Hosté přijeli v silně kombinované sestavě a tomu odpovídal i průběh utkání. Hosté prohrávali od 3. min. a v dalším průběhu se hrálo prakticky na jednu bránu a hosty od vyššího přídělu uchránil jen výborný golman. Branky: Kroutilík, Lysko 2, Mušálek, Hubr, Koval S.
Kunovice - Prakšice 3:2 (1:1)
Z úvodního nástupu získali domácí vedení brankou Šebáka, hosté pak hru vyrovnali a vyrovnali i skóre, ve 37. min. se prosadil Ondra. Nástup do druhé půle patřil hostům, ale vytěžili z toho jen nastřelenou tyč. V 63. min. poslal domácí do vedení Petřek, v 67. min. Dynka vyrovnal, ale o pouhou minutu domácí znovu vedli zásluhou Lahodného. Nedakonice - Ořechov 1:3 (1:3)
Hosté rozhodli už do přestávky. Dvakrát se trefil Trlida v 7. a 24. min., domácí se pak probudili a ve 33. min. po individuální akci dal kontaktní branku Mařák. Ve 40. ale hosté utekli opět na rozdíl dvou branek zásluhou Rezka.
V. Otrokovice B - Buchlovice 1:2 (1:1)
Vyrovnané utkání se šťastným koncem pro hosty, kteří dali vítěznou branku v 89. min.
Branky: Kozel - Belant, Kamocsai.
St. Město - Vlčnov 2:1 PK (0:1)
Ve vyrovnané první půli hosté vedli brankou Gregora z 9. min. Po přestávce domácí zmobilizovali síly a v 51. min. Hynčica vyrovnal. V dalším průběhu hosty podržel golman Chvojka, který zmařil domácím několik tutovek.
Havřice - Jalubí 3:2 PK (1:1)
Domácí měli v utkání navrch, ale vybrali si slabší chvilku. Vyrovnali až v 75. min. L. Maršálkem. Branky: Rachůnek T., Maršálek L. - Gajdorus L. a T.