Ořechov potrápil Slovácko

Slovácko Sport 11 / 05 / 2010

Žalkovice – Březolupy 4:0 (1:0)
Do 43. min. udávali tempo hry hosté, kteří svého soupeře přehrávali ve všech činnostech, nastřelili dvakrát břevno. Pak však domácí Sova střelou do šibenice poslal domácí do vedení. Tato branka Žalkovické nakopla a střídající Horák hned v úvodní minutě druhé půle přidal druhou branku a domácí převzali taktovku zápasu, další branky přidali Pala R. a Petřík.
Újezdec – Kněžpole 3:0 (2:0)
Domácí podávají před vlastním publikem lepší výkony než venku a platilo to i v utkání s favorizovaným Kněžpolem. Úježďané podali výborný výkon, vyšel jim začátek zápasu, když už v 10. min. vedli 2:0. Hosté se ani jednou nedostali do vyložené šance, naopak domácí ještě v závěru mohli přidal další dvě branky. Góly: Gregor 2, Popelka.
Kvasice – Boršice 2:2 (1:2)
Hosté začali dobře a vytvořili si už dvoubrankový náskok, ale ten neudrželi. Domácí ještě do přestávky dali kontaktní gól a po přestávce se jim zvýšeným úsilím a důrazem podařilo vyrovnat. Branky: Prešnajdr 2 - Bačák, Kuzma.
Prakšice – Nedachlebice 3:1 (3:0)
V první půli byli fotbalovější hosté, ale domácí byli důraznější před brankou soupeře a ve 38. min. vedli už 3:0. Po přestávce hosté ve snaze zdramatizovat zápas ještě přidali na obrátkách, ale to stačilo pouze jen na zkorigování stavu. Branky: Šimuni, Mudrák, Němeček - Soviš.
1.FC Slovácko C – Ořechov 3:2 (0:0)
V prvním bezbrankovém poločase si oba celky vytvořily šance, ale ani jeden celek se netrefil. Po přestávce se jako první trefil domácí Šenk, ale hosté o čtyři minuty později odpověděli vyrovnávací brankou Hruboše. Vzápětí zazmatkovala domácí defenziva a centrovaný míč si hráči srazili do vlastní branky 1:2. Slovácko ale nakonec zmobilizovalo síly a v 75. min. dal Šenk svoji druhou branku a závěr byl šťastnější pro domácí, v 90. min. dal L. Paška vítězný gól.
V.Otrokovice B – Dol. Němčí 2:0 (1:0)
Zajímavé a dramatické utkání, ve kterém měli domácí více fotbalového štěstí. Branky: Maňák, Fajgar.
Zborovice – Mladcová 1:2