Ořechov veze první výhru

Slovácko Sport 23 / 08 / 2011

O.N.Ves – Kvasice 2:1 (1:0)
Za horkého letního počasí byli v první půli domácí iniciativnější a ujali se v 10. minutě vedení z kopačky Pokorného. Po přestávce se hosté zlepšili a začali se více tlačit do útoku. Domácí toho využili v 60. minutě, když na 2:0 skóroval Zálešák R. ml. Hosté se o zdramatizování zápasu pokusili  v 73.minutě, kdy snižili z trestného kopu na konečných 2:1 Prešnajdrem.
Březolupy - 1.FC Slovácko 1:3 (0:3)
Zajímavé a dramatické utkání, ve kterém hosté po dvaceti minutách vedli už 0:3, když své pěkné kombinační akce dokázali využít. Domácí se po přestávce zvedli, ale v koncovce se dlouho nemohli prosadit, až v 75. min. dokázal snížit Křiva, mladý tým hostí ale už náskok udržel.
Kněžpole - Chropyně 2:0 (0:0)
Kvalitní utkání dvou technických mužstev, v první půli byla hra vyrovnaná, po přestávce byli domácí důraznější před brankou soupeře a dvakrát se prosadili: v 75. min. dal úvodní gól Boháči, v 85. min. pak pojistil výhru Lipčík.
Nedachlebice - Újezdec 4:3 (2:1)
V první půli utkání dobré úrovně, po přestávce byli lepší hosté a otočili průběžný stav. Domácí ale v nervózním závěru z penalty v závěrečné minutě strhli vedení na svou stranu. Hosté se cítí ukřivděni, když v závěru jim byli vyloučeni dva hráči a nebyla jim uznána branka. Góly: Soviš 2 obě z PK, Dvořáček, Urban - Pilka, Slinták, Novosad.
Prakšice - Ořechov 1:5 (0:3)
Hosté po úvodní čtvrthodině vedli už 0:2. V utkání byli aktivnější a trestali individuální chyby zadáků Prakšic. Branky: Kadlček - Flašar, Trlida, Smějsa 2, Svoboda.
Příluky - Žalkovice 1:2 Zedníček K. - Horák L., Samsonek