Branky: 55. Vítek F. - 10. Josefík O., 28. Gášek L., 37. Konrád P.
Rozhodčí: Josef Zámečník - Petr Luks (laik), Robert Ševčík (laik).
Suchá Loz: Gazdík P. - Vítek F., Velecký Z. (46. Král V.), Smetana K. (46. Haloda L.), Plessner O., Mahdal M., Máčalík M., Krajčovič Z., Kliment T., Bujáček V., Straňák L.
Trenér: Rostislav Bradáč.
Orel UB: Maršálek M. - Šmíd J., Skřivánek V., Machala R., Konrád P., Josefík O. (46. Žižka Z.), Jančář Z. (46. Kočica M.), Jahoda K., Gášek L., Kubiš D., Durďa V. (80. Keňo F.).
Trenér: Milan Juřeník.
Domácí začali náporem, ale první šanci skvěle zneškodnil brankář Maršálek. Domácí tlačili, měli převahu, ale byli to hosté, kteří udeřili. Rychle rozehráli trestný kop a Josefík střelou k tyči otevřel skóre utkání - 0:1. Domácí neustále útočili, hosté však podnikli brejk a Gášek prostřelil brankáře - 0:2. O deset minut později si Konrád pohrál s domácí obranou a poslal míč do prázdné branky - 0:3. Ve 45. minutě opět skvělý Maršálek skvěle zasáhl, takže poločas skončil 0:3. Ve druhé půli domácí vystupňovali tempo a Vítek hlavou snížil na 1:3. I nadále se domácí tlačili k brance hostů, ale bez úspěchu. Hosté zaslouženě zvítězili.
Nejlepší hráči: Zdeněk Krajčovič - Milan Maršálek

Pitín - Březová 3:3 (2:2)
Branky: 2. Domorád P., 35. Lukáš D., 91. Kavka P. - 12., 40. Majer J., 55. Bartoš A.
ŽK: 57. Kozubík A., 71. Kavka P. - 28. Ševčík T., 86. Smítal Jo.
Diváci: 90.
Rozhodčí: Miroslav Strapina - Pavel Berčík (laik), Josef Janků (laik).
Pitín: Salvet L. - Staněk Š. (86. Janota R.), Pokorný R., Maňas M., Machala P. (70. Kavka P.), Lukáš D., Kozubík J., Domorád P., Čuč R., Jančář S., Kozubík A.
Trenér: David Lukáš.
Březová: Bruštík D. - Uher J., Trecha J., Ševčík T. (88. Čaňa T.), Smítal Jo., Smítal J. (81. Čaňo L.), Plášek V., Majer J., Čaňo P., Bartoš A., Křeháček M.
Trenér: Ladislav Kalina.
Už ve 2 minutě šli domácí do vedení - 1:0. O 10 minut později zahrával Plášek roh a Jakub Majer dostal hlavou míč do branky - 1:1. Ve 35. minutě se dostali k míči domácí a stav utkání byl 2:1. Pět minut před koncem poločasu srovnal skóre opět Jakub Majer - 2:2. Do druhého poločasu vstoupili lépe hosté. V 55. minutě krásným dloubákem na 2:3 upravil Bartoš. V 75. minutě hosté zahrávali pokutový kop, ke kterému se postavil Vlastimil Plášek, ale neproměnil ho. Domácí zvyšovali tlak a snažili se srovnat. To se jim vyplatilo v 91. minutě, kdy se dostal k míči Petr Kafka a dorazil míč hlavou do branky na konečných 3:3. Remíza byla zasloužená.
Nejlepší hráči: Jakub Kozubík - Adam Bartoš

St. Hrozenkov - Záhorovice 1:0 (1:0)
Branky: 44. Antál T.
ŽK: 11. Husařík R. - 73. Surý M.
Diváci: 60.
Rozhodčí: Václav Mahdal - Lukáš Juračka (laik), Jan Kubáň (laik).
St. Hrozenkov: Kročil J. - Ostravský R. (51. Gabrhel J.), Lebánek L., Lacina K., Juriga V., Janíček P., Husařík R. (90. Semela P.), Husařík M., Breznický R., Blaho T., Antál T.
Trenér: Václav Juriga.
Záhorovice: Struhelka V. - Šabršula V., Surý M., Polanský I., Kročil T. (88. Mikeska M.), Kočí Z., Jál J. (64. Ondrušek D.), Gřunděl J., Dvořák P., Beníček B. (46. Kovařík L.), Bahrytsevitch S.
Trenér: Miroslav Andrlík.
Ve Starém Hrozenkově byli od prvních minut lepší hosté, kteří se mohli už ve 3. minutě ujat vedení, ale svoji šanci z malého vápna nevyužili. Hosté útočili i nadále a Kročil v 11. minutě netrefil prázdnou branku. Domácí od té chvíle převzali iniciativu a pravidlo, nedáš - dostaneš se ve 44. minutě vyplnilo. Na centr si naběhl Tomáš Antál - 1:0. V druhém poločase byla hra bojovná z obou stran, kdy hosté byli opět fotbalově akčnější a svoji šanci, kterou měli z malého vápna opět nevyužili. Domácí bojovali a výsledek uhájili.
Nejlepší hráči: Václav Juriga - Marek Surý

Popovice - Strání B 1:5 (0:3)
Branky: 86. (p) Šácha P. - 10., 34. Žajgla T., 17. vlastní, 66. Popelka J., 82. Grebík M.
ŽK: 26. Mikulčík R., 35. Obal M. (Popovice).
Diváci: 153.
Rozhodčí: Štěpán Martykán - Robert Kaňovský (laik), Antonín Zderčík (laik).
Popovice: Mikel J. - Prajza M. (23. Mikulčík L.), Omelka J., Obal M., Mimránek L., Mikulec P. (46. Viktora R.), Mikulčík R., Michelfeit V., Kadlčík J., Hladný T., Šácha P.
Trenér: Lukáš Mimránek.
Strání B: Děcký R. - Žajgla T., Vintr P., Tóth P., Tinka P. (65. Zámečník L.), Šidlo V. (57. Popelka M.), Pavluš M., Nuzík P. (46. Grebík M.), Janiga V. (51. Houšť V.), Bušo M., Popelka J. (77. Mahlad D.).
Trenér: Pavel Tinka.
Domácí mohli jít do vedení už v 1. minutě, když se míč otřel o břevno hostující branky. Byli to naopak hosté, kteří v 10. minutě Žajglou vedli 0:1. V 17. minutě po centru hostů si Mikulčík dal vlastní branku - 0:2. Ve 34. minutě hosté dali třetí branku po chybě obrany. Domácí měli několik šancí, ale hostující obrana jim nedovolila skórovat. Ve druhém poločase hosté více útočili a prosadili se i střelecky. V 66. minutě z dálky překvapil Mikela Jan Popelka - 0:4. V 82. minutě zvýšil Grebík na 0:5. Čestnou branku domácích v 86. minutě vstřelil Šácha z pokutového kopu, kterým upravil na konečných 1:5. Domácí si nezasloužili prohrát tak velkým rozdílem.
Nejlepší hráči: Pavel Šácha - Pavel Nuzík

Komňa - H. Němčí 4:1 (1:0)
Branky: 49., 54., 74. Prchlík J., 27. Kala M. - 62. Holboj M.
ŽK: 56. Zámečník Jo. (H. Němčí).
Diváci: 120.
Rozhodčí: Pavel Bartoň - Jiří Šašinka (laik), Roman Macalík (laik).
Komňa: Urbánek J. - Varaďa M., Trllo Z., Staník M., Sochor L., Pospíšil L., Machara P., Lisoněk L. (46. Prchlík J.), Králík M. (70. Hanke T.), Kala M. (85. Matoušek M.), Dolina M.
Trenér: Ladislav Krpálek.
H. Němčí: Rybnikář P. (75. Váňa E.) - Zámečník Jo., Zámečník Ji. (46. Chmelina J.), Tureček M., Svadbík J., Kadlček V., Jančařík F. (46. Ježek V.), Holboj M., Halík T., Fibicher R., Bahula L.
Trenér: Roman Pagáč.
V prvním poločase se hra odehrávala převážně na polovině domácích, ale hosté svou platonickou převahu nedokázali přeměnit ve výraznější příležitost. Domácí hrozili zejména po dlouhých autových vhazováních Varadi a rychlými brejky. Jeden z nich přetavil ve vedoucí gól domácí Kala, když obešel Rybníkáře a levou nohou neomylně zavěsil - 1:0. V poločasové přestávce domácí trenér poslal na hřiště Prchlíka, který se odvděčil za důvěru hattrickem. Nejprve se ve 49. minutě prosadil hlavou, v 54. minutě tentýž hráč zužitkoval špatnou přihrávku ze strany hostů a lobem překonal Rybníkáře - 3:0. Hosté se prosadili v 62. minutě, kdy se prosadil Holboj. Hosté měli i nadála mírnou převahu, ale další příležitosti již nedokázali přeměnit do gólového zakončení. Naopak domácí své vedení zvýraznili v 74. minutě, kdy se opět prosadil Prchlík 4:1.
Nejlepší hráči: Jan Prchlík - Václav Ježek

Bánov - Boršice u Bl. 2:0 (1:0)
Branky: 45. Lux R., 53. Vaňhara J.
ŽK: 28. Mahdalíček P., 44. Lux R., 83. Kokták J. - 15. Huspenina M., 55. Halík M.
Diváci: 110.
Rozhodčí: Pavel Řihák - Břetislav Polanský (laik), Bohuslav Vávra (laik).
Bánov: Franc P. - Vaňhara J. (88. Mahdalíček J.), Polanský L., Petrůj L., Mahdalíček P., Mahdal L., Lux R. (86. Černý O.), Horňák P. (73. Kokták J.), Guryča R., Gorčík L. (46. Suchánek P.), Kočica M. (46. Dalajka M.).
Trenér: Karel Kopeček st.
Boršice u Bl.: Kadlček J. - Šimek R., Nožička P., Nožička J., Kusenda P., Huspenina M., Halík M., Doležal R., Daněk L. (46. Bilík V. st.), Bilík V., Gál J.
Trenér: Vladimír Bilík st.
Do utkání vstoupili lépe domácí, kteří měli převahu a hosty nepouštěli k velkým šancím. Když už se zdálo, že poločas skončí remízou, domácí zahráli trestný kop, míč si v pokutovém území našel Lux a upravil na 1:0. Ve druhém poločase se hra nezměnila, domácí hráči měli stále míč na kopačkách. V 53. vyrazil hostující gólman Kadlček střelu pouze před sebe a Vaňhara zvýšil na konečných 2:0. Zápas skončil spravedlivou výhrou domácích.
Nejlepší hráči: Robert Lux - Radim Doležal