Branky: 40. Mikulec M., 59. Bahula L., 73. Tureček M.
ŽK: 31. Zimčík R., 49. Halík M., 51. Hotař M. - 54. Srnec D.
ČK: 45. Mikulec M. (H. Němčí).
Diváci: 150.
Rozhodčí: Zbyněk Vlčnovský (8) - Josef Zámečník (8), Bohuslav Vávra (laik). Delegát utkání: Stanislav Karlík.
Boršice u Bl.: Hlůšek P. - Zimčík R., Ondra P. (67. Kusenda R.), Nožička J., Němeček R., Kusenda P., Ježek P., Hotař M., Halík M., Gál J., Bilík V. (46. Tureček M.). Trenér: Vítězslav Kaštánek.
H. Němčí: Rybnikář P. - Velecký D. (72. Postolka T.), Tureček M., Špaček K. (80. Huňka V.), Svadbík J. (89. Tureček P.), Srnec D., Mikulec M., Kadlček V., Jančařík F., Fábry J., Bahula L. Trenér: Lubomír Zámečník.
Už ve 2. minutě netrefil hlavou ideální centr na malém vápně hlavou domácí Hotař a jako by tím předznamenal další trápení boršických. Ti se s podporou větru snažili dlouhými balóny ohrozit branku Horního Němčí. Naopak hosté si dokázali vypracovat několik dobrých možností a brankový účet chytrým lobem otevřel ve 40. minutě Mikulec. Vzápětí měl stejnou možnost hostující Velecký, Bilík však vykopával z prázdné brány. Ve 45. minutě byl vyloučen střelec úvodní branky Mikulec a to za úmyslné vražení rukama do soupeře v přerušené hře. Domácí tím do druhé půle získali možnost převahy a gólově se mohli prosadit v 54. minutě, kdy hostuící Srnec zároveň s míčem druhou nohou fauloval Hotaře a kopal se pokutový kop. K jeho exekuci se postavil Zimčík, který však nechal vyniknout Rabnikáře. To domácí poslalo do kolen a hosté přidali ještě dvě branky. V 59. minutě přímo z rohu Bahula a v 73. po hrubé chybě domácí brankáře skóroval Tureček 0:3.
Nejlepší hráči: Marek Hotař - Kamil Špaček

Břestek - Vlčnov 1:0 (1:0)
Branky: 28. Zámečník M.
ŽK: 30. Zámečník M., 42. Hruška J. - 42. Tomala K.
Diváci: 120.
Rozhodčí: Roman Bednář - Zdeněk Hruška (laik), Zdeněk Zapletal (laik).
Břestek: Jakoubek P. - Zelinka P., Zámečník M., Stuchlík J., Plevák L., Navrátil T., Lahola I. (80. Smělík  D.), Krystýn T. (69. Smělík M.), Hruška J., Daňhel T., Čagánek P. Trenér: Petr Stýskal.
Vlčnov: Hlaváček V. - Zemek P. (55. Havlík R.), Tomala K., Slovák J., Pinkava R., Mikulec P., Křapa L. (87. Indra J.), Konečný R., Kašpařík Pa., Chmelina M. (60. Kašpařík Pe.), Bartošek J. Trenér: Ivo Šimčík.
Utkání se hrálo za příjemného fotbalového počasí na nerovném měkčím terénu, což vyhovovalo více domácímu mužstvu. Vlčnov od začátku působil fotbalovějším dojmem, ale po celý zápas si nevytvořil gólovou příležitost, hru měl pod kontrolou ve středu hřiště. Všechny jeho akce končily na dobře organizované obraně či výtečném brankáři Jakoubkovi. Jediný gól utkání vstřelil ve 28. minutě Zámečník, ke kterému se odrazila střela z 25 metrů čehož využil k dokončení akce. Pro diváky to nebyl zrovna pohledný fotbal, neboť se poté domácí upjali k udržení nejtěsnějšího náskoku. V 2. poločase se obraz hry nezměnil a technicky lepší hosté diktovali tempo utkání. Za zmínku stojí pouze nastřelená tyčka v 70. minutě, ale ke zvratu utkání neměli hosté dostatečné štěstí. Zápas tak Břestek dovedl ke šťastnému vítězství.
Nejlepší hráči: Petr Jakoubek - Jan Bartošek

Jarošov - Drslavice 1:7 (0:3)
Branky: 46. Staroba R. - 17., 33., 80., 87. (p) Orlovský M., 40. Dýmal P., 67. Mikulinec R., 75. Kočica J.
ŽK: 30. Mikulka P., 80. Kolaja L. - 21. Dýmal P., 63. Mikulinec R.
Rozhodčí: Milan Katrňák - Štěpán Štrunc (laik), Jan Javor (laik).
Jarošov: Ševčík J. - Vyorálek J., Šácha J. (71. Jančík V.), Staroba R. (81. Malina J.), Sedláček V., Mikulka P. (60. Vaculík M.), Malina L., Kováč P., Kolaja L., Gajarský M., Abrhám R. Trenér: Radek Vyoral.
Drslavice: Hroch M. - Vacula P., Šobáň J. (77. Ševčík P.), Orlovský M., Mikulinec R., Machálek J., Machálek I., Kopták R., Hroch V., Dýmal P. (65. Kočica J.), Bureš P. (46. Věrný R.). Trenér: Přemysl Přecechtěl.
Jarošov začal bojovně a do 16. minuty měl herní převahu. V 17. minutě se ke střele dostal Orlovský, míč těsně před padajícím brankářem na tvrdém terénu nadskočil a k údivu všech skončil v síti. Ve 33. minutě zvýšil Orlovský chytrým lobem, při kterém si golman na míč sáhl, ale stejně skončil v jeho brance. Ve 40. minutě zvýšil Dýmal střelou z 20 m k pravé tyči. Druhý poločas začali lépe domácí a již ve 46. minutě snížili Starobou pěknou střelou z voleje po ideální přihrávce Vyorálka. O dvě minuty později se ocitl sám před brankou Orlovský, ale na míč putující podél branky nedosáhl. V 67. minutě padla další branka po akci Orlovského, který přihrál Mikulincovi a ten se nemýlil - 1:4. V 75. minutě dostal centr Kočica a levačkou rozvlnil síť. O pět minut později zahrál Ševčík rohový kop přesně na osamoceného Orlovského a ten hlavičkou zvýšil. V 87. minutě uzavřel skóre Orlovský z pokutového kopu za podražení hostujícího hráče.
Nejlepší hráči: Vlastimil Sedláček - Martin Orlovský

Nedakonice - Uh. Ostroh 2:1 (1:0)
Branky: 45. Belák M., 89. Jurášek M. - 71. Vlk M.
Rozhodčí: Lubomír Drozdy - Jaroslav Andrýsek (laik), Miloš Nížinský (laik).
Nedakonice: Ondřej M. - Šoustek P. (80. Jurášek M.), Sklenář J., Petek M., Lukůvka M., Král T., Klečka J., Hladký J. (61. Bartošík J.), Čagánek R., Beránek T., Belák M. Trenér: Roman Sklenář.
Uh. Ostroh: Mrkva J. - Vlk M., Procházka Z., Mrkva T. (33. Roubal A.), Lopata M. (88. Horák M.), Kunovjánek M., Kovařík M., Hlůšek Š., Durna M., Čápek J., Boček L. Trenér: Pavel Vlk.
Do 15. minuty měli navrh hosté, byli rychlejší a důraznější při osobních soubojích. Poté přebrali iniciativu domácí, vytvořili si několik šancí, ale hostující golman s celou obranou je nenechali skórovat. Celý 1. poločas měl výbornou úroveň, hrálo se rychle a bojovně. Domácí se ve 45. minutě ujali vedení. Po přestávce hra pokračovala ve vysokém tempu, ale domácí byli už lepší. Hosté se kvůli výsledku tlačili před domácí branku, ale opět několik šancí neproměnili. Nakonec se hosté dostali k brance domácích a po dlouhém autu se jim podařilo vyrovnat díky Vlkovi. Domácí nezvolnili a neustálým tlakem ohrožovali hostující branku. V 89. minutě střídající Jurášek vstřelil rozhodující branku domácích a zajistil tak zasloužené vítězství. Utkání mělo výbornou úroveň, za což se zasloužila obě dvě mužstva, všichni hráči hráli bojovně, ale slušně, proto byl zápas hrán bez karet.
Nejlepší hráči: Michal Lukůvka - Martin Kunovjánek

Nezdenice - Nivnice 2:1 (1:0)
Branky: 26., 68. Bachůrek M. - 71. (p) Skočovský D.
ŽK: 17. Kalina P., 32. Kolínek L., 70. Mikulec P., 73. Bachůrek M. - 17. Skočovský D., 59. Boďa M.
Diváci: 70.
Rozhodčí: Radek Michalec - Lukáš Skočovský, Petr Vápeník (laik).
Nezdenice: Mikulec P. - Šašinka O., Sviták P. (93. Vaculín F.), Mikliš M., Lux R., Kolínek R., Kolínek L., Kociňák J., Kandrnál P., Kalina P., Bachůrek M. (75. Uličník J.). Trenér: Josef Pospíchal.
Nivnice: Koktavý L. - Velecký V., Suchý R., Skočovský D., Michalec J., Máčalík M., Krajčovič Z., Holboj M. (85. Ryšávka F.), Bortel L., Boďa M., Bartoš A. Trenér: Ladislav Kalina.
Od úvodních minut viděli diváci napínavé utkání, kde si první vážnější šanci vytvořili hosté, ale bez brankového efektu. O chvíli později to byli opět hosté, kteří se snažili ohrozit Mikulcovu bránu, ale bez úspěchu. Poté se domácí vzchopili, začali útočit a vytěžili z toho vedoucí branku, kdy se Bachůrek ve 26. minutě po centru od Šašinky prosadil před hostujícím Koktavým. Tento výsledek vydržel až do konce poločasu. Druhý poločas opět zahájili lépe hosté, kdy hostující útočník přestřelil prázdnou domácí bránu, která mohla ovlivnit výsledek. Na to domácí začali opět útočit, vytvořili si i několik slibných příležitostí, ale bez vytoužené branky. V 71. minutě to byli opět Nezdenice a opět Bachůrek, který se podruhé prosadil a zvýšil na 2:0. O tři minuty později hosté snížili zásluhou Skočovského, který chladnokrevně proměnil pokutový kop. Tento výsledek se hosté snažili ještě změnit, ale už se jim to do konce zápasu nepodařilo.
Nejlepší hráči: Robert Kolínek - Roman Suchý

Os. Lhota - Kostelany n. M. 2:1 (0:1)
Branky: 63. Štergenich J., 86. Kusák M. - 44. Šimík D.
ŽK: 18. Štergenich P. - 48. Šťastný T., 58. Mojžíš Julius
Rozhodčí: Bohumil Čikl - Libor Procházka (laik), Petr Hanáček (laik).
Os. Lhota: Šicha Z. - Zbořil F., Štergenich P. (90. Bílek P.), Štergenich J., Pešík E., Kusák M., Kuban V. (75. Halač J.), Kotačka O., Doležal M., Bachan O. (86. Erdenebileg B.), Hujsík M. Trenér: Josef Dominik.
Kostelany n. M.: Blažek A. - Ventrča J., Šťastný T., Šťastný P., Šimík D., Mojžíš Ju., Mojžíš Jo., Marek D. (71. Dvouletý R.), Kamarád J. (87. Kunovjánek B.), Bárta A., Pavlíček R. Trenér: Martin Vávra.
V předehrávce se v Ostrožské Lhotě hrál oboustranně solidní fotbal, ve kterém v prvním poločase byli lepší hosté. První velkou šanci přesto měli domácí, kteří nastřelili ve 30. minutě břevno Kusákem. Platilo ovšem: nedáš - dostaneš, když se v poslední minutě trefil do domácí sítě hlavou Šimík, po přímém volném kopu Ventrči - 0:1 Do druhého poločasu nastoupili domácí s odhodláním s výsledkem něco udělat, ale v 50. minutě z trestného kopu kapitán hostí Mojžíš nastřelil tyč. To domácí probudilo a v 63. minutě kapitánem Štergenichem vyrovnali. Domácí nadále útočili a v 86. minutě po trestném kopu hostujícímu brankáři vypadl míč z rukou a pro Kusáka nebyl problém míč do prázdné branky usměrnit - 2:1. Velkou šanci měli poté hosté, ale nedokázali dopravit míč do branky a tak se domácí radovali ze štastného vítězství.
Nejlepší hráči: Josef Štergenich - Tomáš Šťastný

Traplice - Polešovice 1:0 (0:0)
Branky: 92. Skopal M.
ŽK: 16. Gelien R., 42. Březina P., 48. Trávníček Vá., 50. Trávníček Vo., 71. Polách O. - 13. Kotek R., 29. Janík M., 54. Korvas Z., 66. Svoboda O., 88. Černoch M., 89. Běhávka J.
Diváci: 90.
Rozhodčí: Lukáš Mikulka - Roman Obdržálek (laik), Jan Červinka (laik).
Traplice: Vávra J. - Trávníček Vo., Trávníček Vá., Škarek L. (85. Skopal M.), Slavík J., Merta Z., Kotyza R., Kolínský T., Gelien R. (61. Polách O.), Čevela O. (64. Omachlík P.), Březina P. Trenér: Karel Světnička.
Polešovice: Andrýsek J. - Svoboda O., Lubojacký M., Kotek R. (16. Běhávka J.), Korvas Z. (85. Hasoň D.), Korvas R., Kordula T., Janík Z., Janík M., Hasoň J., Černoch M. Trenér: neuveden.
Od 1. minuty se hrál velmi nervózni fotbal na podmáčeném trávníku. V 10. minutě z 25 metrů střílel Březina, ale Andrýsek vyrazil. Ve 28. minutě špatně rozehrál Andrýsek, ten se dostal k Trávníčkovi, jehož střelu z velkého vápna Andrýsek se štěstím zneškodnil. Ve 38. minutě Černoch střílel z 20 metrů, ale Vávra jeho střelu chytil do rukou. Ve 44. minutě se Svoboda krásně uvolnil na levé straně, utekl obráncům, ale Vávra vyrazil jeho střelu na rohový kop. Ve 2. poločase byly Polešovice lepším celkem. V 62. minutě centroval z pravé strany Lubojácký, na míč si naskočil Korvas, ale Vávra míč opět vyrazil na rohový kop. V 83. minutě Hasoň dostal míč v půli hřiště, překonal obranu a z velkého vápna vystřelil, ale Vávra byl opět pozorný. Chýlil se konec utkání když míč nacentroval do pokutového území Slavík, naskočil si na něj Skopal, který hlavičkoval do břevna od něhož se míč odrazil, podle rozhodčího, který stál na malém vápně a celou situaci tak zřejmě dobře viděl, celým objemem za brankovou čarou. Hosté s brankou nesouhlasili a ihned po utkání začaly spekulovat o vstřelené brance.
Nejlepší hráči: Jiří Vávra - Jiří Hasoň