ŽK: 23. Urbanovský M. - 49. Poháněl K. Diváci: 108.
Rozhodčí: Martin Fišera - Michal Rychlík, Petr Houštěk (laik).
Traplice: Konečný M. - Verbík T. (51. Beneš R.), Urbanovský M., Trávník T., Trávníček Vá., Trávníček A. (63. Blecha L. ml.), Štefka P., Michalec T., Kolínský T., Huťka L., Gelien R.
Trenér: Jaroslav Slavík.
Košíky: Ondruch A. - Večeřa M. (78. Janováč Z.), Přílučík M., Přílučík L., Poháněl K., Poháněl J., Ovsík M., Ovsík J., Kaštánek J. (86. Pól R.), Fedor J., Bémer Z.
Trenér: Vítězslav Kaštánek.
Derby se začalo hrát ve velkém horku docela v klidném tempu, kdy oba týmy se rozjelypostupnými útoky, ale střelecky se jim moc nedařilo. První poločas odpovídal hře a do kabin se šlo za stavu 0:0. Po změně stran hosté vybojovali rohový kop a po něm hlavou otevřelskóre hostující Bémer. Domácí se snažili o vyrovnání avšak pohotový Ondrůch vše dokonale vychytal. Hosté hrozili hlavně z brejku, ale gólmana Konečného se jim už nepodařilopřekonat. V samém závěru utkání se po centrovaném míči nejlépe zorinetoval v malém vápně Štefka, který propálil vše, co mu stálo v cestě a zajistil tak domácím alespoň remízu.
Nejlepší hráči: Petr Štefka - Zdeněk Bémer

Slovácko C - Jarošov 4:0 (2:0)
Branky: 41., 75. Tesař D., 25. Mareček M., 88. Zemánek J.
ŽK: 60. Machač Marcel (Slovácko C). Diváci: 190.
Rozhodčí: Zdeněk Martinák - Antonín Vašek (laik), Jaroslav Smetka (laik).
Slovácko C: Sedláček L. - Vašek O., Tesař D. (85. Sánchez F.), Šišák V., Remeš M., Petrucha M., Paška L. (54. Zemánek J.), Mareček M. (83. Abrhám F.), Králík V., Heger D. (79. Huráb J.), Machač M.
Trenér: Ladislav Pochylý.
Jarošov: Gajarský M. - Šipka J. (25. Jelínek D.), Staroba R., Polanský T. (70. Svoboda T.), Omelka Martin, Omelka Marek, Malina J. (81. Snopek A.), Laga D., Jančík M., Bobčík P., Blaha D.
Trenér: Radek Vyoral.
Do utkání lépe vstoupili hosté a už ve 2. minutě šel sám na gólmana Šipka, ale ten ho vychytal. Ve 3. minutě vystřelil zpoza vápna Tesař a těsně minul bránu. Ve 20. minutě napřáhl z pětadvaceti metrů Mareček a střelou do šibenice otevřel skóre zápasu. Ve 28. minutě si Mareček svou střelu zopakoval, ale Gajarský dokázal míč vytěsnit na roh. Ve 41. minutě pronikl Heger do vápna, naservíroval míč před prázdnou bránu Tesařovi, který se nemýlil 2:0. Po změně stran měli domácí trvalou převahu s velkým množstvím vyložených šancí, ale dokázali proměnit pouze dvě. Na 3:0 upravil v 75. minutě Tesař střelou přes zeď z přímého kopu. Tečku za utkáním udělal v 88. minutě nestárnoucí Zemánek.
Nejlepší hráči: Martin Mareček - Petr Bobčík

Hluk B - Drslavice 0:3 (0:2)
Branky: 15., 43., 52. Orlovský M.
ŽK: 34. Tinka Z., 61. Bachan L. (Hluk B). Diváci: 85.
Rozhodčí: Lukáš Mikulka - Vlastimil Marek (laik), Jiří Barčík (laik).
Hluk B: Bachan L. - Tinka Z., Tinka T., Miroš J., Minařík M., Loutocký E. (82. Vagai T.), Chytil R., Hrdina I., Dufka J., Bachánek O. (63. Janča P.), Abrhám R.
Trenér: Tomáš Horák.
Drslavice: Hroch M. - Zemánek M., Vystrčil M., Vidrman T. (83. Machálek J.), Šrámek M., Orlovský M., Machálek I., Máčala R., Kňazeje T. (68. Pijáček L.), Hroch V., Brulík P.
Trenér: Přemysl Přecechtěl st.
Od prvních minut byli hosté lepším celkem a hned v 10. minutě měl šance Orlovský, ale míč skončil vždy vedle brány. O pět minut později centroval zleva Vidrman na Orlovského, který hlavou otevřel skóre zápasu. Ve 43. minutě chyboval gólman Bachan, k míči se dostal Orlovský a střelou k levé tyči upravil na poločasových 0:2. V 50. minutě Orlovského dělovka orazítkovala břevno. O dvě minuty později centroval míč zprava Tinka a k míči se dostal Orlovský, který tak završil svůj hattrick. V 75. minutě pro ofsajd nebyla Orlovskému uznána branka.
Nejlepší hráči: Roman Abrhám - Martin Orlovský

Os. Lhota - Slavkov 0:0
ŽK: 30. Jankůj M. (Slavkov).
Diváci: 150.
Rozhodčí: Václav Mahdal - Miroslav Mančík (laik), Petr Hanáček (laik).
Os. Lhota: Šicha Z. - Štergenich D., Šimčík M., Radoch P., Pešík E., Pešík D. (75. Žajdlík M.), Lučný O., Kusák M., Kuban V., Horák K., Bachan O. (80. Machala M.).
Trenér: Jan Šimčík.
Slavkov: Pochylý P. - Zimčík P., Zimčík L., Švardala L., Sedlář A., Salát J., Plšek J. (55. Pištěk M.), Peter O., Mančík M., Jankůj M., Halík J.
Trenér: Karel Kopeček.
Urputné vedro svazovalo nohy oběma mužstvům a proto si v prvním poločase žádné mužstvo vyloženou šanci nevytvořilo. Hrálo se převážně mezi šestnáckami. Ve druhém poločase si domácí chtěli urvat vítězství na svoji stranu a v 53. minutě měli šanci, když Kusák šel sám na Pochylého, ale střílel nad branku. Hosté měli také šanci v 65. minutě Peter vstřelil krásnou střelu pod břevno, ale Šicha ji zázračně vyrazil. Hosté měli ještě šanci, když Sedlář z malého vápna střílel přesně doprostřed branky, ale Šicha byl na místě. Zbytek utkání se dohrávalo opět mezi šestnáctkami.
Nejlepší hráči: Zbyněk Šicha - Ondřej Peter

Kudlovice - Nezdenice 1:3 (1:2)
Branky: 18. Dujka J. - 8. Voda M., 30. Šašinka O., 90. Kociňák T.
ŽK: 8. Dujka J. - 8. Martinec R., 23. Kociňák J., 89. Šašinka O. Diváci: 100.
Rozhodčí: Pavel Králíček - Karel Andrýsek (laik), Petr Vápeník (laik).
Kudlovice: Benedikt M. - Turoň T., Maňásek M. (60. Suchoň P.), Kraváček L. (83. Hruška M.), Koutník P., Ježek P., Chmelař P., Dujka J., Bořuta T., Blaha K., Bednařík M.
Trenér: Petr Ježek.
Nezdenice: Malacka T. - Vystrčil J., Voda M., Uličník J., Šašinka O., Struhař P. (46. Mikliš M.), Skočovský D. (86. Kociňák T.), Martinec R. (71. Sviták P.), Kociňák J., Kalina P., Jurásek L. (50. Kandrnál P.).
Trenér: Jaroslav Kociňák.
V Kudlovicích se hrál první poločas v úmorném vedru. Hosté byli od začátku zápasu lepší, jejich záložní řada lépe kombinovala a vytvářela svým útočníkům dobré šance. V 8. minutě vyšachovali hostující útočníci domácí obranu a Voda se nemýlil 0:1. Domácí přidali a v 18. minutě snaha vyústila ve vyrovnávací branku od Dujky. Hosté měli herně navrch a po centru z pravé strany se z levé strany nemýlil Šašinka 1:2. Druhý poločas začal převahou domácích, kteří zatlačili na pilu. Avšak vyložené gólovky nevyužil Turoň v 55. minutě a Blaha v 60. minutě. Hosté se spoléhali na rychlé brejky a jeden z nich využili v 90. minutě Tomáš Kociňákem, který stanovil konečný výsledek na 1:3.
Nejlepší hráči: Jan Dujka - Jaroslav Kociňák

Zlámanec - Šumice 3:5 (0:3)
Branky: 75., 79., 81. Šurmánek M. - 7., 39., 51., 90. Ondřej V., 28. Žampach Jan, ŽK: 89., 90. Jirsák P. 10. Smolka F., 62. Duda R., - 75. Kúdela R. ČK: 90. Jirsák P. (Zlámanec).
Diváci: 120. Rozhodčí: Vlastimil Minařík - Radoslav Říha (laik), Petr Jiřík (laik).
Zlámanec: Jablonický M. (46. Melichárek J.) - Váňa M., Válek L., Šurmánek M., Svízela P., Smolka F., Mimránek M., Jirsák P., Chmela J., Duda R., Damborský M. (46. Maquete A.).
Trenér: Alfonso Maquete.
Šumice: Jiřík M. - Žampach Jan, Valášek P. (82. Janíček J.), Šmíd L., Pilka S. (46. Kreisel J.), Pilka I., Pančocha J., Ondřej V., Machala P. (34. Šidlo V.), Mach M., Kúdela R.
Trenér: Josef Janíček.
Hosté na domácí vletěli a výsledkem byl v 7. minutě gól Ondřeje. Hosté dobře kombinovali a výsledkem byl ve 27. minutě gól. Pak využili domácí nervozity a zvýšili na 0:3. Nástup do druhého poločasu opět vyšel hostům, kdy v 51. minutě dokonal hattrick Ondřej. Poté přišel nedovolený zákrok a penaltu proměnil Šurmánek. Hosté přestali úplně hrát a v 79. a 81. minutě dal Šurmánek opět dva góly a zadělal na závěrečnou zápletku. Jenže v 89. minutě ponechané výhodě neudržel nervy na uzdě Jirsák a za kritiku hlavního rozhodčího dostal žlutou kartu. Následoval nepřímý kop a po jeho rozehrátí si opět neodpustil poznámky a dostal druhou žlutou a následovala červená karta. Poté další nepřímý kop, který po rozehrávce proměnil Ondřej.
Nejlepší hráči: Martin Šurmánek - Josef Pančocha

D. Němčí B - Bílovice 5:5 (4:2)
Branky: 35., 44. Tinka T., 8. Škařupa P., 37 (p) Hlaváček J., 88. Mahdal A. - 49., 74. Raichel V., 12. Hlaváček P., 31. Čechmánek O., 68. Gajdošík E. ČK: 36. Dostálek V. (Bílovice). Diváci: 60. Rozhodčí: Štěpán Martykán - Vojtěch Jahoda, Radomír Stojaspal (laik).
D. Němčí B: Bobčík M. - Tinka T., Škařupa P. (63. Bršlica Z.), Stojaspal Mi. (46. Ježek Vít), Stojaspal Ma. (46. Ježek Václav), Stojaspal K., Pochylý M., Mikulec M. (72. Daněk K.), Mahdal A., Kadlček R., Hlaváček J.
Trenér: Marek Pochylý.
Bílovice: Křivánek D. - Zlámal Z., Vyorálek J., Raichel V., Otáhal L., Kováč Pa. (75. Hanák M.), Hlaváček P., Gajdošík E. (59. Zlámal J.), Dostálek V., Čechmánek O. (46. Matějík J.), Bernatík P.
Trenér: neuveden.
Domácí začali lépe a v 8. minutě Škařupa vsítil první branku. Ve 12. minutě Hlaváček vyrovnal na 1:1. Čechmánek v 31. minutě překvapivě zvýšil - 1:2. Ve 35. minutě z přímého kopu Tinka vyrovnal na 2:2. Ve 36. minutě byl v pokutovém uzemí hostí faulován Škařupa, hostující Dostálek byl vyloučen a pokutový kop proměnil Hlaváček - 3:2. Minutu před koncem poločasu domácí zvýšili po centru Stojaspala Tinkou - 4:2. Ve druhém poločase byli domácí i v deseti více jak vyrovnaným soupeřem a ve 49. minutě snížili Raichlem. V 68. minutě Gajdošík vyrovnal na 4:4 a to nebylo vše. V 74. minutě se hosté ujali vedení 4:5. V 88. minutě po kopu z rohu se domácím podařilo Mahdalem vyrovnat. Remíza byla spravedlivá.
Nejlepší hráči: Tomáš Tinka - Zbyněk Zlámal